34 років весілля

34 роки (бурштинове весілля)

Пара, яка прожила один з одним 34 роки, заслуговує на привітання і захоплення. Це означає, що сімейна пара змогла об’єднатися настільки, щоб встояти в морі життєвих проблем. Їх відносини не змінилися, вони так само, як і раніше люблять, довіряють, піклуються про свою сім’ю. Значить, тепер настав час відсвяткувати бурштинове весілля – 34 роки спільного життя.

Традиції бурштинового весілля

Бурштин являє собою окаменелую смолу хвойного дерева. І цей символ був вибраний не випадково. Щоб сформувалася гарна янтарна смола йде багато років. Подружнє життя теж формувалася тривалий час. Тепер можна лише згадувати про те, що сталося в ці роки і радіти сімейного щастя.

В далекі часи для такого свята потрібно було йти в ліс, щоб роздобути там гілки з ягодами калини, горобини. З них робили вінок, який служив прикраса приміщення. Адже весілля в ті часи справлялися восени, коли всі роботи по сільському господарству завершені. Тому в матеріалах для прикрас не було проблем, їх можна було знайти в будь-якому прилеглому лісі. Але якщо янтарне весілля трапляється в інший час року, то гілки горобини та калини можна імітувати з інших матеріалів.

34 років весілля

Головною традицією свята 34 роки весілля бути обмін подарунками, зробленими з бурштину. Подружжя також можуть разом піти в магазин і придбати будь-які милі подарунки на 34 роки весілля, зроблені з цього матеріалу. Ці речі повинні бути на видному місці і нагадувати про цю дату.

Ця річниця весілля не кругла, тому багато хто не вважають за потрібне святкувати її з розмахом. Досить буде просто посидіти в колі близьких друзів.

В цей день одруження одягається одяг у бурштинових відтінках. Дружина може надіти плаття з бурштиновими вставками, а чоловік будь-який наряд, прикрасивши його яким-небудь аксесуаром бурштинового кольору. В декораціях приміщення теж повинні бути присутні відтінки жовтого, червоного, помаранчевого. Жовті квіти доповнять атмосферу свята, можна сформувати велику цифру 34 з підручного матеріалу і повісити її на стіну.

В це свято, чоловік і дружина повинні обов’язково сказати клятву один одному, слова якої вони повинні придумати разом. Це їх тридцять четверта річниця весілля, досить тривалий період часу пройдений, тому напевно дружинам є що сказати один одному. Їх цілуватися під вигуки “Гірко” повинен тривати 34 секунди, присутні відраховує секунди вголос.

Як святкувати 34 річницю весілля

Достатньо організувати яскраве свято у сімейному колі, немає необхідності кликати велику кількість гостей. Діти, онуки, близькі друзі і родичі будуть бажаними гостями. У цей вечір можна ділитися своїми спогадами, якими сповнена спільне життя подружжя, розглядати фотографії і відеозаписи їхніх свят та інших моментів життя. Нехай янтарне весілля буде скромним, а привітання гостей – щирими!

Але подружжю навіть не обов’язково збирати гостей, 34 річниця може бути отпразднована удвох. Чоловік і дружина можуть відсвяткувати, вирушивши в подорож до країни, що славляться бурштином. Багато з них знаходяться на берегах Балтійського моря.

Подарунки бурштинове весілля

Чоловік і дружина обов’язково повинні приготувати подарунки один для одного – вироби з бурштину, в яких вони обов’язково повинні з’явитися перед гостями. Для чоловіка можна вибрати різні прикраси з бурштину, наприклад підвіску – знак його зодіаку. Запонки, затиск для краватки обов’язково стане у нагоді чоловікові, особливо якщо він часто носить ділові костюми. Портсигар в бурштинових тони буде нагадувати йому про цю подію. Втім, кожна жінка знає краще, що треба його чоловікові і вибирає подарунок виходячи з цих переваг.

Чоловік може подарувати своїй дружині гарні прикраси, які виготовляються з бурштину. Різноманітні намиста, сережки, кільця будуть служити відмінними доповненнями для святкових та повсякденних нарядів. Шкатулка з бурштину, де можна зберігати свої коштовності також буде служити відмінним подарунком. Букет з жовтих квітів буде відмінним доповненням до головного подарунка.

бурштинове весілля

Друзі і родичі також не приходять порожніми, вони повинні подумати, що подарувати на весілля. Бажано, щоб їх подарунки на бурштинове весілля також уособлювали головний символ. Картина з бурштинової крихти стане відмінною прикрасою інтер’єру, і буде радувати подружжя своїм буйством фарб. Рамки для фотографій доречні завжди.

Гостям також можна підібрати подарунок, який буде прикрашати побут подружжя – це можуть бути постільні приналежності, скатертини, наволочки, декоративні подушки, і т. д. Природно, що всі ці речі повинні бути у відтінках жовтого. Приємним нагадуванням про минулий святі можуть стати кімнатні рослини з жовтими квітами в маленьких горщиках.

Красиво будуть виглядати срібні ложки з бурштиновими вставками або фужери, прикрашені бурштиновою крихтою. Ну а самим оригінальним подарунком можуть стати шахи, фігури якого виконані з бурштину. Втім, і цього матеріалу можуть бути зроблені нарди, шашки.

Не обов’язково подарунки на весілля повинні бути з бурштину, можна вибрати щось, що має подібність кольору з цією речовиною. Ви можете піднести медовий бочонок, адже колір мед чимось нагадує бурштин. Алкогольні напої бурштинового кольору будуть служити доповненням до подарунка. До них можна додати фрукти, цукерки та інші солодощі.

Якщо ви знаєте, що хочуть найбільше винуватці торжества мати в своєму будинку, але поки не можуть собі дозволити, то подаруйте бажану для них річ. Не біда, якщо ця річ зовсім не підходить темі бурштину. Діти можуть піднести більш солідний подарунок, ніж інші гості. Техніка для дому або якісне медичне обладнання необхідно завжди. Якщо це можливо, то батькам можна подарувати поїздку в санаторій або будинок відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code