37,5 років — алюмінієве весілля

У рядку знаходяться на слуху звичнірічниці весіль (паперова, срібна, золота) існує досить незвичайна дата, виділяється своєю скромністю. Це алюмінієве весілля. Коли і кому прийшла в голову ідея першим відзначити 37,5 років спільного життя достеменно невідомо, можливо навіть це було на спір, заради жарту або для першої святкує пари число 37,5 мало якийсь особливий сакральний сенс.

Цю віху в сімейному житті навіть важко назвати датою. Вона не кругла, та ще й «з половиною». Подружжя не називають ювілярами, відзначати, як правило, особливо не прийнято. Символом цього свята є алюміній. Говорити, що це святкування алюмінієвого весілля «дісталося нам від предків» і «сягає корінням углиб століть» абсолютно невірно. Алюміній був відкритий порівняно недавно, в 1825 році, у природі в чистому вигляді не зустрічається. Володіє воістину рідкісним поєднанням властивостей, легше заліза майже в 3 рази, міцний і, разом з тим, достатньо пластичний, не притягується магнітом (парамагнитен), мало схильний до корозії.

І нехай, проводячи паралелі, приписувати подружжям, які прожили разом без малого 40 років, властивості стійкості до корозії» або пластичності, м’яко кажучи, важко, зате сміливо можна стверджувати, що якщо шлюб проіснував стільки років, то «магнититься» до когось іншого друга половинка вже не буде.

Традиції алюмінієвого весілля

«Вхід тільки для своїх або чужих тут не місце». Основною традицією алюмінієвого весілля є те, що вона відзначається у дуже вузькому колі, осіб потрапили сюди «за протоколом» бути не повинно. Це може бути або романтичний вечір подружжя удвох при свічках або невелике тепле «лампове» застілля вдома, в кафе чи на природі з найближчими родичами та друзями.

Традиційно голови подружжя в цей вечір повинні прикрасити на час символи алюмінієвого весілля – легені «жартівливі» корони з сріблястої фольги, особливо під час фотографування на пам’ять. Святкування 37,5 років подружжя дуже молоде, його історія лише пишеться і оскільки відзначати цю дату не прийнято, то і «асортимент» традицій може бути розширений і доповнений будь-якими ідеями організаторів вечора, що якщо будуть оригінальні і цікаві, хтось можливо візьме «на озброєння» і надалі вони дійсно стануть доброю традицією.

Як відзначити алюмінієве весілля

Цю дату краще всього відзначити будинку в тісному сімейному колі. Універсальних порад на цей рахунок бути не може, так як все залежить від бажання подружжя. Хтось взагалі не стане виділяти цю дату і проведе звичайний сімейний вечір.

Тим же, хто вирішить зробити свято, не зайве буде додати у вечірні туалети «молодят» елементи одягу зі «сталевим» забарвленням. Стіл можна сервірувати алюмінієвим посудом і приладами, але тут орієнтуйтеся на Ваше візуальне сприйняття. Головне не перестаратися з алюмінієвої складової сервіровки, щоб не прослизнула в мелодію вечора приємних спогадів ностальгійна нотка «а-ля громадське харчування» фабричної їдальні.

У святковому оформленні вечора підмогою буде харчова фольга. Обгорнені їй пляшки з алкоголем і напоями, відблискуючи від вогників свічок в дюралевих канделябрах, створять неповторну атмосферу і неординарно прикрасять стіл. Можна приготувати чи купити торт сірої забарвлення, але колір десерту дуже сильно впливає на смакове сприйняття, тому краще обмежитися алюмінієвим підносом під торт більш «їстівний» стандартного забарвлення.

Царськими тронами для подружжя можуть стати високі стільці або крісла, акуратно загорнуті закріпленої фольгою. Флористика вечора представляється найрізноманітнішими квітами, бажано підібраними під смак подружжя. Букети варто обернути фольгированной плівкою. Не варто забувати про музичному супроводі свята і першому танці «молодих».

алюмінієве весілля

Що подарувати на алюмінієве весілля

Оскільки це святкування щодо «закрите», гості добре знають смаки і звички подружжя, то основний акцент необхідно зробити на доцільність і душевну теплоту подарунків, а саме преподношение їх можна виконати «сталевому» стилі, від сріблястого конверти з грошовими купюрами або путівкою до подарункових коробок, обгорнутих красивою фольгою.

І хоч канули в лету часи, коли алюміній коштував дорожче золота, оригінальним та бажаним подарунком для чоловіка стануть:

  • складаний алюмінієвий човен (якщо він завзятий рибалка);
  • водонепроникний ударостійкий ліхтар, виточений з авіаційного алюмінію;
  • алюмінієва розсувна або драбина для дому та дачі;
  • алюмінієвий набір для туризму та активного відпочинку (фляга, казанок, ложка, виделка), з нанесеною на них гравіюванням;
  • алюмінієвий портсигар з красивим вензелем (для курця);
  • попільниця або табакерка;
  • письмовий прилад з дюралю.

Жіночим подарунком стане декоративна дюралевая скринька під косметику або статуетка, фігурка, бажано має певне символьне значення в житті подружжя або можливо навіть набір побутової алюмінієвої посуди, хоча до такого солідного «терміну» життя навряд чи сім’я відчуває в цьому недолік.

Якщо важко з вибором «персонального» оригінального подарунка, то зверніть увагу на рамку під фотографію, портрет або на обрамлення для дзеркала у ванній виконані з легкого алюмінію. Ці речі красиві, естетичні, за своїм функціональні (не піддаються корозії) і ніколи не будуть зайвими. Якщо з якихось причин і ці варіанти неприйнятні, залишається універсальний подарунок «всіх часів і народів», купюри, іменовані грошовими знаками, кількість яких залежатиме від щедрості дарувальника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code