5 таємничих історій зникнення людей, які так і не розкрили

У нашому світі повно таємниць і загадок — найгучніші з них стосуються безслідного зникнення людей. Ми розповідаємо про п’ять нерозгаданих історій.

Є речі, які неможливо пояснити, як би не намагалися кращі уми людства. Загадкові випадки зникнення людей, які досі не розкриті — якраз із цієї області. Запросто може виявитися, що у кожної з розказаних нами історій є дуже просте і виразне пояснення, але виявити його досі нікому не вдалося.

Саме тому зараз ці таємничі випадки, в яких люди пропали без видимої причини і найменших слідів, здаються в чому містичними. Може бути, у вас виникне якась версія — що ж трапилося насправді багато років тому?

1. Зникнення трьох людей на маяку Ейлін-Мор

Історія сталася ще в 1900 році, але продовжує розбурхувати розуми людей. На шотландському острівці Ейлін-Мор пропали відразу три доглядача маяка — міцні, досвідчені чоловіки, які не раз опинялися в екстремальних ситуаціях. 5 грудня вони залишилися на маяку одні, а через 10 днів стало відомо, що світла на станції немає, що було проти всіх інструкцій.

Коли сильний шторм закінчився, який приїхав на острів не вдалося виявити ніяких слідів доглядачів: стіл на маяку був перевернутий, але все інше виглядало зовсім звичайним. Під час розслідування крихітний острівець прошерстили метр за метром, але відповіді так і не знайшли. Найвідоміша версія події зводиться до того, що нещасних просто змило в море величезною хвилею.

2. Зникнення екіпажу вітрильника «Марія Целеста»

Вітрильник покинув нью-йоркський порт Стейтен-Айленд в 1872 році і попрямував в італійську Геную: на борту були капітан з дружиною і дворічною дочкою, і команда матросів з семи осіб. У трюмі перебував етанол, який і потрібно було довезти до пункту призначення, однак цього так і не сталося.

Через місяць вітрильник виявили в морі, з вигляду він був цілий, але на ньому не знайшли жодної людини. З якої причини капітану і команді довелося покинути судно, так і не вдалося встановити — було зрозуміло, що люди бігли в страшній паніці, деякі скляні речі виявилися розбиті, але документи та коштовності залишилися цілими і неушкодженими. Ймовірно, спирт був упакований неакуратно, тому в трюмі виникла мікровибух, коли іскра потрапила в повітря, наповнений випарами. У цьому випадку капітан міг прийняти рішення терміново евакуюватися, але чи так це і куди поділися люди після того, як покинули корабель — вже не дізнатися.

3. Зникнення одразу п’ятьох дітей із спальні власного будинку

Історія сім’ї Соддеров. Під Різдво 1945 року власники невеликого готелю в штаті Вірджинія були вдома разом зі своїми дев’ятьма дітьми. Було вже досить пізно, але дітлахам не хотілося йти спати, вони загралися новими іграшками. Батьки вирушили в ліжко разом з молодшою дворічною донькою, але були розбуджені запахом диму близько першої години ночі. Двоє дітей, які спали у батьків, і двоє старших хлопчиків відразу відреагували на тривожні крики матері і вийшли з хати. Інших п’ятеро дітей більше ніхто ніколи не бачив, їхні тіла теж не були виявлені.

Передбачалося, що їх могли викрасти представники сицилійської мафії — батько сімейства отримував подібні погрози на свою адресу, оскільки був ярим противником дій Муссоліні. Але як би їм вдалося швидко і непомітно викрасти відразу п’ятьох дітей і куди вони могли подітися потім, незрозуміло.

4. Зникнення Кароліни Сейджерс Милонськи і її дочки

21 листопада 1987 року власник магазину в Саммервілі дізнався, що працівниця Кароліна Милонськи не з’явилася на роботі, і пішов шукати її. Він виявив машину Кароліни біля роботи її чоловіка, але в автомобілі нікого не було. Тоді бос подзвонив у поліцію і заявив про зникнення людини. Чоловік зниклої клявся, що нічого не знає про причини події, і справа застрягла на мертвій точці.

Поки через рік не пропала одинадцятирічна донька зниклої жінки від першого шлюбу, Аннет Сейджерс. Останній раз її бачили рано вранці, на автобусній станції, поряд з місцем зникнення її матері. Але коли під’їхав шкільний автобус, щоб забрати дівчинку, її вже не було. На місці зникнення була виявлена дивна записка, яка нічого не прояснила, але тільки заплутала всіх ще більше: «Тато, мама повернулася. Обійми хлопчиків». Мабуть, мова йшла про братів дівчинки. Висувалися версії про інопланетян, які викрали почергово мати і дочка, і про те, що у матері з’явився коханець, з яким вона бігла.

5. Зникнення з Беннингтонського трикутника

Таку назву отримали сумно відомі ліси, які знаходяться навколо гори Гластонбері в американському штаті Вермонт. Відомо як мінімум про п’ять американців, які згинули в цих лісах без сліду. Перше зникнення сталося в 1945 році: тоді лісник відійшов від туристичної стежки і зник з очей своїх чотирьох супутників-мисливців. Назавжди. Заблукати він просто не міг з його півстолітнім досвідом роботи в тому районі.

Через рік там же пропала юна дівчина — вона вирушила на прогулянку по туристичній стежці і не повернулася. Підлоги Уелден була дочкою досить відомого архітектора, який залучив до її пошуків поліцію трьох штатів і ФБР, але ніякої інформації так і не знайшлося. Потім у різні роки фіксувалося кілька випадків такого зникнення людей, які точно так само ніби випаровувалися. Висувалися версії про інопланетян чи порталі в інший вимір, але що там відбувалося насправді, ніхто не дізнався.

Ви стикалися з подібними історіями, які назавжди залишилися для вас загадкою?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code