Білі плями на нігтях: прикмети

Нігті привертають пильну увагу, особливо якщо це жіночі або дитячі нігтики. Може, саме тому таке явище, як білі плями на них, найчастіше виявляється у жінок і дітей.

А ще нігті і волосся вважаються наділеними особливою силою. На них маги робили змови, їх не можна розкидати де попало і обрізати, коли заманеться.

Візьме про нігті чимало, частина з них пов’язана саме з білими плямами на них.

Що означають білі плями на нігтях

Іноді з’являються у вигляді невеликих цяток, а іноді і у формі великих плям, білі ділянки на нігтях розглядалися як знак долі.

Оскільки білий колір завжди асоціювався з чимось хорошим, то і прикмети про білі плями несли позитивний заряд – вважалося, що вони обіцяють швидкі зміни на краще в житті.

На Русі прикмети про білі плями на нігтях зустрічалися наступні:

 1. До обновок. Велика пляма – до великої обновці, типу нового плаття (яке шилося або купувалося тільки в особливих випадках) або чобітків. Дрібні цятки – до обновкам поменше, але теж приємним – стрічок для кос, платочкам, намиста.
 2. Якщо чоловік був хворий, то йому обіцяли швидке одужання. За кількістю та розміром цяток робили висновок про те, наскільки швидко і в якому обсязі можна чекати порятунку від хвороби. Виняток становили хворі люди похилого віку. Вважалося, що для них можливо тільки одне позбавлення від хвороби – швидка смерть. Якщо цього ніхто не бажав, то ніготь скоріше зрізали і викидали за околицю.
 3. Цифра три як приносить удачу також выискивалась серед білих цяток. Вважалося великою удачею, якщо на одному нігті плям було саме три, шість або дев’ять.
 4. Білі плями на нігтях пальців рук прикмети називали гарні знаком для правшів, якщо розташовувалися цяточки на правій руці, лівою – на лівій.
 5. Поки на нігтьових пластинах не зникали цятки, майстер або працівник, якому доводилося все робити своїми руками, міг не переживати з приводу шлюбу або випадково зіпсованої роботи – все повинно було сперечатися.
 6. Біла пляма на нігті великого пальця – до великого об’єму роботи, який принесе гарну фінансову віддачу. Зрізати ніготь з плямою було не можна, поки цю саму віддачу не отримаєш в повному обсязі.

Кожному пальцю – своя прикмета

Для більш точного трактування прикмети необхідно знати, де саме розташовані білі відмітини.

Білі плями на нігтях лівої руки прикмети часто відносять до справ сердечним, правою – до побутових. При цьому, якщо людина лівша, і плями якраз зліва – це до удачі, як і для правші – цятки на пальцях правої руки.

Місцерозташування цяток на конкретних пальцях також обіцяє щось своє.

 1. Великий палець. Позначки, якщо вони з’являються на лівій руці, обіцяють приємні покупки, обновки і подарунки, вдале придбання за вигідною ціною і інші радощі, пов’язані з процесом вигідною купівлі-продажу або отримання чогось корисного «нахаляву». Якщо ж точки з’явилися на великий пальці праворуч – це докір в ліні. Якщо продовжувати бити байдики, можна упустити свою вигоду, а якщо взяти себе в руки і почати ударно трудитися, нагорода не змусить себе довго чекати!
 2. Вказівний палець. Плями на лівій руці з’являються до сварок і суперечок з кимось із близьких, родичів. Хтось принесе вам чимало клопоту. Але не варто ставитися до цього зі злістю – приділіть «проблемному» родичу більше уваги і тепла, і самі не помітите, як всі проблеми підуть геть. На вказівному пальці правої руки аналогічні відмітини говорять про те, що допомога і підтримка знадобиться вже вам – і поруч неодмінно виявиться осіб, які підставити сильне плече, вислухає і підтримає.
 3. Середній палець. На лівій руці, як відповідає за справи любовні, білі плями можна побачити в тому випадку, якщо на горизонті замаячив романтичне знайомство або навіть пристрасний роман. Для людей сімейних таке явище обіцяє, що відносини з другою половинкою спалахнуть з новою силою. Якщо ж цяточки з’явилися на середньому пальці праворуч, то вас чекає однозначний фінансовий успіх, кар’єрний зліт або щось ще, не менш приємна і довгоочікувана.
 4. Безіменний палець. Погано, якщо білі крапки ви побачили на пальці лівої руки – для людей сімейних або перебувають у міцних відносинах вони обіцяють розлад і сварки, які можуть призвести навіть до цілковитого розриву. З іншого боку, якщо з партнером відносини як раз не ладяться, то доля посилає знак, що скоро все зміниться в кращу сторону. Кружечку на правому безіменному пальці з’являються до нових ворогів – або, навпаки, до укладення миру зі старими. Залежить, знову ж таки, від того, чи мало місце загострення конфлікту з недругами на момент появи відмітин чи ні.
 5. Мізинець. Тут і ліва, і права рука рівнозначні – цятки трактуються як позитивне, обіцяє масу позитивних емоцій грандіозна подія – від весілля до далекої подорожі або довгоочікуваної покупки нерухомості. Особливий успіх чекає творчих натур.

До речі, до реалізації прикмети ще може пройти якийсь час. Так, якщо плямочка з’явилося в лунки нігтя, то чекати ще довго, по центру – вже ось-ось, а з краю – прикмета може і зовсім обійти вас стороною.

Розмір відмітини теж має значення. Чим вона більша, тим сильнішою буде дія прикмети або обіцяного нею події. І навпаки, крихітні позначки нівелюють передбачення, зводячи вплив прикмети до мінімуму.

Погані прикмети про плями на нігтях

Таких набагато менше, та все ж вони є.

 • Погано, якщо однакову кількість плям розташоване одночасно на нігтях обох рук – до невдачі.
 • Якщо плями починають жовтіти або набувають коричневаты відтінок – до хвороби.
 • У літніх людей кількість точок могло означати кількість місяців або років, що залишилися до смерті.
 • На вказівному пальці такі цятки обіцяли прикрість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code