Божа корівка взимку і влітку

Зима – не час для комах. Якісь з них завершують життєвий цикл восени, якісь впадають в сплячку до весни. І все ж іноді вдома, в теплі, ми зустрічаємо комах навіть взимку. Частіше це мухи або комарі, рідше – жуки і сонечка. Крім природного пояснення даного явища, існують прикмети, які приписують йому різні наслідки для мешканців будинку. Отже, що ж обіцяє нам прикмета про сонечка в будинку?

Трохи про сонечка

Незвичайне забарвлення цього жучка здавна привертав до нього підвищену увагу людей. Вважалося, що божа корівка служить Богородиці, недарма більшість жучків даного виду мають червоне забарвлення крил, що асоціюється з червоними одягом Діви Марії. Не стільки в християнстві, скільки в католицтві це комаха вважається священним, а тому кривдити його не можна – треба неодмінно випустити на волю.

В цілому, всі прикмети, пов’язані з цим комахам, позитивні. Відрізняються вони в залежності від часу, коли в гості до вас завітала божа корівка, а також від її забарвлення.

Взимку

Зустріти в будинку або в квартирі настільки незвичайного гостя холоду – до швидкого поповнення в сімействі. Можливо також, що це буде не народження дитини, а приїзд додому когось із старших дітей, хто навчається або живе далеко від будинку. Якщо це комаха залетіло в будинок літніх людей, можливе народження або приїзд онуків у найближчому майбутньому.

Залежно від забарвлення жучка, існують такі прикмети:

  • божа корівка з жовтими крильцями в будинку з’являється до змін, найчастіше позитивним;
  • якщо на панцирі білі плями – чекайте хороших новин;
  • червоні крильця обіцяють успіх у задуманій справі.

Влітку

У будь-який час року, і тим більше влітку, коли на вулиці досить тепло і багато їжі, сонечко не залетить в домівку з поганою енергетикою. Тому, якщо до вас завітав такий гість, можете спати спокійно – на вашій сім’ї і оселі немає псування, пристріту, ніхто не намагається вам нашкодити (або ваш будинок надійно оберігає вас від нехороших людей).

Якщо ви щось втратили, що пропажа неодмінно незабаром знайдеться.

Якщо жучок сів на ліжко, то людина, яка в ній спить, буде здоровим і щасливим.

Божа корівка залетіла в кімнату, де живе неодружена дівчина чи жінка – та скоро знайде сімейне щастя.

Вважається також, що поява сонечка в будинку влітку обіцяє успіхи в справах і кар’єрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code