Чому горять щоки – прикмети

Практично всі знають, до чого горять вуха – до пересудів. Але, крім вух, звичку починати горіти раптово і без причини мають щоки. Якщо не брати в розрахунок людей, які мають до цього схильність (особливості будови капілярної системи та шкіри), а також тих, хто тільки що повернувся з морозу або затемпературил (а також об’ївся чогось алергенного), то можна перевірити за народними прикметами, що обіцяє таке явище.

До чого горять щоки ввечері, у дівчат і т. п.

Ви помічали, що людина червоніє, коли чогось соромиться, відчуває себе не в своїй тарілці, йому соромно? Щоки можуть заалеть і від задоволення, змішаного зі збентеженням, в результаті отриманої похвали.

Так ось, якщо у вас раптово і без причини почервоніло обличчя, то вас чекає або похвала, або догана.

Загалом, вам належить випробувати сильні емоції з вини іншої людини або групи людей.

У дівчат

Якщо щоки горять у дівчини, значить, що про неї хтось пліткує.

До речі, зрозуміти, чого чекати від прикмети, добра чи лиха, можна, взявши золоте кільце і провівши ним по червоному ділянці. Якщо слід залишився білий, то вас хвалять або вам заздрять, якщо слід чорний або темний – лають або злі плітки розпускають.

Ввечері – до чого?

Увечері щоки горять частіше від природних фізіологічних факторів – перепад температури, гарячий чай, ситний вечеря і т. п. Прикмети в цей час неінформативні. При тривалому почервонінні обличчя варто звернути увагу на своє самопочуття. Можливо, піднявся тиск, почалася алергія, зростає температура тіла через розпочатого грипу або застуди. Якщо все ж нічого, крім самої червоності, не відзначається, випийте заспокійливий або заваріть чай з валеріану і мелісою, і лягайте в ліжко. Ранок вечора мудріший і здоровіше, до наступного дня все повинно пройти.

Горить права щока – позитивна прикмета

Правлячи половина тіла вважалася у слов’ян гарною, чистою. Тому і прикмети, з нею пов’язані, зазвичай були більш позитивними.

Так, жар у правій половині обличчя трактувався як провісник похвали. А ще вважалося, що хто-то про вас розповідає правду – в позитивному сенсі. Нахвалює, рекламує.

Гаряча щока у незаміжньої дівчини або жінки обіцяє їй романтичні переживання.

Горить ліва щока – прикмета негативна

Ліва сторона тіла відповідає за неприємності у нашому житті. Так, щека з цієї сторони обличчя червоніє в тому випадку, якщо про вас говорять щось недобре, недобре, або замишляють щодо вас якусь капость. Подумайте, кому ви могли нещодавно перейти дорогу. Якщо вдасться правильно вгадати цієї людини, то жар припиниться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code