Чорна кішка в домі – прикмети

На думку церковних діячів середньовіччя, чорний кіт в будинку – ознака того, що там живе відьма. Завдяки такій «слави», тисячі котів знайшли свою смерть у вогнищах інквізиції. Втім, святі отці не щадили і господарів, а точніше господинь пухнастих звірків. А які забобони про цих представників котячих дійшли до наших днів?

Чорна кішка – прикмети сьогоднішніх днів

Кішки, мабуть, найбільш містичні тварини з усіх представників фауни, присутніх на землі. Поголоска приписує їм величезні магічні можливості, наділяючи їх даром передбачення і здатністю спілкуватися з потойбічним світом. Вважається, що особливою силою володіють тварини чорного кольору.

Сьогодні коти частково реабілітовані. Їх вже не палять на багаттях ні окремо, ні разом з господарями, але частка недовіри до них залишилася. Мало хто піде далі, якщо дорогу перебігла чорна кішка.

Збереглася прикмета, що тварина з’являється на шляху неспроста, і його присутність обіцяє невдачу.

Насправді кіт не несе біду, а просто інформує про можливі неприємності, і не лаяти його потрібно, а дякувати за застереження.

Багато хто вважає, що можна обдурити долю наступними методами:

  1. Дочекавшись, коли пересічений тваринам відрізок шляху перейде інша людина.
  2. Продовжити шлях, взявшись за ґудзик на одязі.
  3. Плюнути тричі через ліве плече.

Однак у даній ситуації і ця дорога, і зустрівся на ній чорний кіт – прикмети ваших неправильних рішень. І поки ви не проаналізуєте, в який момент вибрали не той напрямок в житті, не допоможуть ні плювки через ліве плече, ні гудзик в руках, ні камінь слідом ні в чому не винній тварині.

Чорна кішка в будинку до успіху?

Присутність чорного кота в будинку – хороший знак. Це тварина обов’язково подружиться з домовиком, і разом вони розженуть всю нечисть, посміла зазіхнути на ваше житло, ну або домовляться з нею до вашої вигоди.

Саме тому чорна кішка – незмінний супутник більшості екстрасенсів. Тварина запросто сновигає між світами, допомагаючи в таких рухах і своєму господареві. До того ж кіт збирає весь негатив, що накопичився в приміщенні, і виносить його на вулицю, струшуючи з себе легким рухом хвоста.

Велика удача, якщо чорний кошеня сам прийде до дверей вашого будинку. Це означає, що вищі сили піклуються про вас, посилаючи пухнастого зберігача вашого житла. Погладьте його, нагодуйте і оточіть любов’ю, і тоді всі біди або, принаймні, більшість з них, обійдуть вас стороною, злякавшись іклів і пазурів «чорного мага».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code