Чи буде кінець світу в 2020 році

Ось вже багато років, кожен рік ми чуємо з різних джерел інформацію про наближення кінця світу. Напевно ви не раз чули про швидкої загибелі всього живого на нашій планети. Періодично в пресі з’являється інформація про загрожуючі Землі астероїди, незвіданих хворобах або глобальну зміну клімату. Спробуємо розібратися, чи буде кінець світу в 2020 році чи ні. У статті ми наведемо думка екстрасенсів, астрологів, уфологів і подивимося, що з цього приводу написано в Біблії, Корані і Хадісах.

Коли буде кінець світу

Розмови про судниц день велися ще на зорі людства. Багато релігії говорять про кінець світу, як про день Х, коли людство буде покараний за свої гріхи. В Писаннях існують вказівки на провісників апокаліпсису, які ознаменують кінець усього сущого.

Так що ж говорять різні світові релігії про кінець світу. Пропонуємо зупинитися на християнстві і ісламі, адже саме їх сповідує значна частина населення нашої планети.

Біблія

Згідно християнських писань, судний день настане після таких подій:

 • Почнуться масштабні і численні війни, брат піде на брата.
 • По планеті поширюються епідемії нових, невивчених хвороб.
 • Країни накриє хвиля злочинності з-за низького рівня життя і голоду.
 • Навколишнє середовище буде забруднена, що призведе до погіршення природних умов, а також критичного зниження врожайності.
 • Моральні підвалини суспільства потерплять крах. Всі цінності будуть загублені, в тому числі зв’язок з родиною, повагу до старших. Масово будуть порушуватися біблійні заповіді.

Передвісником кінця світу стане поява Антихриста і друге пришестя Ісуса Христа, яким доведеться вступити в нерівну битву.

Коран

Коран дотримується схожої позиції. Згідно Священного Писання ісламу, з’являться два роду ознаки: малі і великі, які побачать всі, хто живе на Землі.

Малі:

 • Земля постраждає від ряду потужних природних аномалій: землетрусів, повеней, цінами, епідемій.
 • Чисельність жіночого населення на планеті значно перевищить чоловіче, будуть полягати одностатеві шлюби.
 • Моральні, духовні, етичні цінності, як і за пророцтвом біблії, будуть перебувати в глибокому занепаді. Люди загрузнуть у спорах, розпусті, а також залежностях.
 • З’явиться маса лжепророків, які будуть сурмити про наступаючий апокаліпсис з усіх кутів.

Великі:

 • Жителям землі доведеться повернутися в первісне суспільство і почати жити за його законами.
 • Забруднення навколишнього середовища викличе зростання захворювань і порушення природних екосистем. Як наслідок, падіння врожайності, а значить повсюдний голод.
 • Земля змінить свій рух, сонце почне заходити на Сході.
 • З’являться говорять тварини – провісники апокаліпсису.
 • Друге пришестя і народження Антихриста.

Хадіси

Згідно збірників Хадисів, наступ світла буде безпосередньо пов’язано з поверненням народженням Христа і Антихриста. З опису кінця світу, у збірниках Хадисів не можна однозначно сказати, чи відбудеться Армагеддон в 2020 році чи ні. Однак деякі провісники апокаліпсису існують вже зараз.

 • Щоб знищити породження диявола Ісусу доведеться вступити з ним у битву, але він зможе перемогти злі сили. Тоді на планеті запанує мир і спокій.
 • Міжрелігійні,а також міжнаціональні чвари будуть забуті і люди будуть жити в гармонії один з одним.
 • Соціальна нерівність і розшарування суспільства також зникнуть. Однак епоха світового благоденства не триватиме довго.
 • Після смерті Христа все повернеться на круги своя. Ситуацію ускладнюють часті природні катаклізми, які знищать багато населені райони планети.
 • У підсумку все живе будуть знаходитися на межі вимирання, в тому числі, люди.
 • Кінець світу буде ознаменований зміною орбіти Землі і її наближенням до Сонця. Планету охопить полум’я.

Однозначно сказати, як скоро відбудеться загибель всього живого неможливо, але ми знаходимося на шляху до цього.

Пророкування уфологів

Думки серед наукового співтовариства щодо настання кінця світу розходяться. Деякі вважають, що Земля перебуває в реальної небезпеки з-за планети Нібіру, а також астероїдів Апофіс і 2002nt7. Інші стверджують, що таких небесних тіл зовсім не існує. Хоча багато конспірологи стверджують зворотне. За їх заявами, існування планети з астероїдами ретельно приховується від населення керівниками країн всього світу, щоб уникнути заворушень і паніки.

 • Нібіру. Вперше світ дізнався про Нібіру в грудні 2012 року. Тоді заголовки новинних видань рясніли застереженнями про кінець світу. Проте нічого не сталося. Потім зіткнення планет «перепризначили» на грудень 2018 року і січень 2019, але, як ми можемо бачити, знову ж нічого неординарного не сталося. У свою чергу, уфологи і конспірологи не здаються. За їх твердженнями планета здатна зупиняти свій рух і змінювати напрямок, тому точну дату кінця світу передбачити неможливо. Деякі звертаються до фільму «П’ятий елемент», де розказано як раз про такий планеті, рух якої залежало від невідомих сил. За останніми даними, зіткнення з Нібіру пророкують на кінець 2020 року або початок 2021. Наскільки правдиві такі прогнози сказати складно, тому кожен вирішує самостійно, у що вірити.
 • Апофіс. За астероїдами Апофіс і 2002nt7 астрономи всього світу пильно стежать вже досить довгий час. Можливу дату зіткнення з 2002nt7 фахівці не можуть передбачити. На початку 2019 року Земля і астероїд повинні були зіткнутися, як запевняли деякі видання. Проте всі небесні тіла залишилися на своїх місцях. Страх у фахівців викликає не тільки 2002nt7, але також Апофіс. Саме йому уготована роль, як вважають уфологи, «добити» Землю після першого удару 2002nt7. Зараз вчені не дають таких сміливих прогнозів і називають 2068 рік, в якості можливої дати зіткнення Землі з астероїдами.

Передбачення екстрасенсів

Не залишилися осторонь і відомі провісники. Пророцтва про Армагеддон робили в свій час і Нострадамус і Ванга. Але жодне з їхніх пророцтв не дає позитивний результат для Землі. Павло Глоба також висунув кілька несприятливих прогнозів. У цілому можна виділити кілька ймовірних сценаріїв:

 • Екологічна катастрофа. Експерти в області екстрасенсорики сходяться в думках, що тривале забруднення навколишнього середовища негативно позначиться на всіх формах життя на планеті. Епідемії, епізоотії, виснаження земель – все це причини зневажливого ставлення людини до природи.
 • Природний катаклізм. Затоплення великих територій, внаслідок танення льодів Антарктиди, призведуть до втрати більше половини суші. Глобальне потепління поверне до життя багато бактерії, небезпечні для всього живого. Тому уникнути масштабної катастрофи буде вкрай складно.
 • Світова Війна. Загострення міжнародних відносин підвела людство до межі атомної війни. Світовим лідерам слід вже зараз замислитися про наслідки своїх слів і дій. Адже ядерний конфлікт не залишить після себе нічого живого. Більш детально про ймовірність початку Третьої Світової війни читайте в цій статті. Інтереси політиків вже не будуть грати ніякої ролі. США, Китай і Росія повинні сісти за стіл переговорів, щоб уникнути світової війни, і, як наслідок кінця світу, у нас є всі можливості.

Коли почнеться кінець світу

За всю історію людства було висловлено сотні тисяч припущень про дату настання кінця світу. Деякі з них нині здаються, очевидно, помилковими. Інші – продовжують розбурхувати уяву. Чи варто вірити прогнозам і готувати до гіршого або ніякої реальної небезпеки не існує — це все просто домисли. Кожен повинен знайти відповідь самостійно.

Висновок. Ісаак Ньютон провів кілька місяців за вивченням біблії. В результаті він зробив висновок, що в 2020 році Земля опиниться на межі знищення. Американський математик Дж.Форрестер створив власну програму з передрікання майбутнього, яка передбачила кінець світу в 20140 році. Хто з учених і екстрасенсів виявиться правий – покаже час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code