Дарувати кільце – прикмета щастя або горе?

З подарунками пов’язано безліч прикмет. Одні предмети, отримані в якості презенту, обіцяють щастя, інші горі. Не всі прикмети трактуються однозначно. Має значення, коли піднесений подарунок і ким.

Деякі прикмети викликають масу питань і суперечать існуючим звичаям. Наприклад, чому не можна дарувати дівчині кільце, якщо це традиційний символ заручин, який підтверджує серйозність намірів закоханих.

Що може принести з собою дароване кільце

Здавалося б, що подароване дівчині каблучку нічого окрім щастя принести не може. Слабка стать любить такі прикраси, радіє їм і охоче приймає в дар.

Ними скріплюють заручини, обмінюються на весіллі і під час вінчання. Чоловіки підносять їх жінці в знак примирення і в якості подяки за народження дитини. Так чому ж вважається, що дарувати кільце – погана прикмета? Адже це прикраса нагадує про найбільш значущих і щасливих події в житті.

Однак народні повір’я застерігають від подібних подарунків, стверджуючи, що вони можуть принести нещастя, а саме:

 • привести до сварки на стадії заручин:
 • зруйнувати шлюб;
 • спровокувати втрату здоров’я і привабливості;
 • викликати смерть свого володаря або його супутника;
 • позбавити жіночого щастя.

Можливі наслідки змушують замислитися, чи можна дарувати дівчині кільце до весілля і чи варто це робити коли-небудь в принципі. Виявляється, існує ряд правил, дотримання яких зробить такий дар цілком безпечним.

Які колечка небезпечні?

Дарувати кільце – прикмета не однозначна. У чому небезпека такого прикраси? Для того щоб зрозуміти це, необхідно розібратися, якими магічними силами воно володіє.

Дане прикраса являє собою коло. Ця фігура має сильну енергетику, яку збирає з навколишнього простору і замикає в собі. Коло – втілення влади і переваги. Це прикраса вбирає в себе почуття і думки людини, на палець якого воно надіто, і довго зберігає їх.

Тому не можна дарувати прикраси, якщо:

 1. Воно належало раніше невідомій людині.
 2. Прикраса знято з руки померлої людини.
 3. Воно вдовине або обручку.
 4. Це прикраса знайдено.

А що ж можна?

 1. Не принесе шкоди церковне, сімейне і материнське колечко.
 2. Для подарунка краще використовувати нове прикраса.
 3. «Незнайоме» кільце потрібно очистити від чужої енергетики. Для цього його слід занурити у святу воду, а краще заморозити в ній.

Можна дарувати кільця на день народження? А чому ні? Якщо дотримані всі правила, таку прикрасу можна дарувати на будь-які свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code