До чого сняться діти: тлумачення за різними сонниками

Діти асоціюються з добротою, наївністю, чистотою. Діти — до чого сняться ці маленькі істоти? Більшість сонників так відповідають на питання, до чого сняться діти маленькі, це добрий, позитивний знак. Всі ми родом з країни під назвою дитинство, і всі ми колись були дітьми. Тому сни, в яких ми бачимо дітей, можуть відображати наші приховані занепокоєння і бажання, адже в душі навіть самого дорослої людини завжди живе маленька дитина.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Якщо вам приснилися діти, сонник запропонує вам безліч тлумачень на вибір. Сни, в яких ви бачите маленьких дітей, не завжди можна тлумачити однозначно. Як і в будь-якому сні, велике значення грають нюанси і ваше відчуття під час сновидіння. Варто згадати, як виглядала дитина? Як він був одягнений? А скільки йому було років? Хлопчик це був чи дівчинка, а може бути, вам приснилося багато дітей. Всі ці деталі дуже важливі для правильного тлумачення сну.

Якого віку були діти: новонароджені, немовлята або малюки

Як стверджує сонник, маленькі діти є символом гармонії з собою і світом. Тому якщо ви бачите плачучу дитину уві сні такий сон обіцяє неприємності, і проблеми, пов’язані з вашим сприйняттям реальності і відносинами з оточуючими людьми. Бачити уві сні веселу дитину, що сміється або грати з нею — ви перебуваєте в гармонії зі своїм внутрішнім і зовнішнім світом, тому попереду вас чекає удача в справах і любові.

Якщо уві сні маленька дитина щось наполегливо вимагає від вас, а ви не можете зрозуміти, що йому потрібно-ваші дії приносять шкоду близьким людям. Годувати маленьку дитину – таке сновидіння обіцяє матеріальні втрати. А якщо вам сниться як ви втратили дитину, ви заплуталися у своєму житті і не можете зважитися на важливий вибір, який розставив би все по місцях.

Продовжуємо вивчати сонник: новонароджені діти також віщують хороше. Якщо Вам приснився малюк, який недавно з’явився на світ, такий сон є хорошим знаком. Він обіцяє, що незабаром вас чекає приємний сюрприз, ви зустрінете свою любов або отримаєте підвищення по роботі, а може бути вас порадує хтось із близьких. Якщо вам приснилося як ви тримаєте новонародженого на руках ви впораєтеся з труднощами, легко завершите якусь непросту справу. Бачити уві сні плач немовляти — вас чекають занепокоєння і стреси, які можуть сильно підірвати ваше здоров’я та емоційний стан. Ось до чого сняться новонароджені діти.

До чого сняться грудні діти? Побачити уві сні немовляти означає, що справи підуть в гору і в любові, і в сім’ї, і в кар’єрі. Якщо ви давно мрієте про поповнення в сімействі, такий сон-символ швидкої появи нового члена сім’ї у вашому домі. Якої він буде статі? Щоб зрозуміти це подивіться на людину, яка його тримає, Якщо жінка – буде дочка, чоловік – син. Якщо уві сні ви годуєте немовля грудьми-наяву ваше здоров’я буде міцним до старості років, і ніякі хвороби не зможуть вас підкосити. Няньчити грудного малюка – до успіху у фінансових справах і грошового прибутку незабаром.

До чого сняться ваші власні діти?

Всі батьки хочуть пишатися своїми чадами. Тому в сновидіннях власні діти найчастіше уособлюють ваш особистий успіх і досягнення. Це дуже хороший знак, він обіцяє позитивні зміни, пов’язані з тим, що ви досягнете результатів, отримати визнання і повагу оточуючих. Але якщо раптом вам сниться, що ваша дитина сумує, плаче або просить допомогти, таке сновидіння є передвісником великих невдач і прикрощів.

А якщо вам приснилася ваша майбутній дитина, яка поки що тільки в планах, вам потрібно бути більш уважним до своєї сім’ї і близьким, можливо необережними діями і словами ви заподіяли біль комусь із них.

Якщо уві сні ви бачите вашу дорослу дитину малюком, ви не можете прийняти факт його дорослішання і намагаєтеся опікати його, як маленького. У такому випадку вам слід відпустити дитину у вільне плавання і дозволити йому бути самостійним. Ну а ще такий сон може бути передвісником несподіваного сюрпризу – незабаром у вас з’явиться онук чи онучка.

Ви бачили уві сні дівчаток або хлопчиків?

  1. До чого сняться діти — маленькі дівчатка є дуже хорошим знаком, такий сон обіцяє несподівану звістку або приємний сюрприз, і, можливо, здійснення вашої давньої мрії. Поява уві сні дівчинки-завжди передвістя доброго, щасливого події в найближчому майбутньому. Якщо маля довго дивиться на вас, що близькі цінують і люблять вас і дуже підтримують.
  2. Якщо сон за участю дитини дівчинки говорить про ваш емоційний стан і спілкування з оточуючими людьми, то якщо вам сниться дитина чоловічої статі відображає матеріальну складову, життєву енергію і досягнення. До чого сняться діти-маленькі хлопчики символізують успіх у справах, премію чи інший фінансовий прибуток. Тримайте хлопчика на руках – ви втілите в життя всі поставлені цілі.
  3. Приснилися маленькі діти різної статі різної статі такий сон для людини, у якого поки немає сім’ї, може означати, що він хоче її створити і готовий до цього морально і матеріально. Бачити багато баловних дітей – до безлічі маленьких проблем, які будуть переслідувати вас на шляху до мети. Ну а якщо дівчинісниться, що вона народжує багато хлопчиків і дівчаток, такий сон обіцяє розставання зі своєю другою половиною і самотність.
  4. До чого сняться діти–близнюки уві сні обіцяють несподівані абсолютно особливі події. Це може бути великий сюрприз або хтось повідомить вам новину, якою ви приємно будите здивовані. У деяких випадках такий сон може обіцяти отримання подвоєного прибутку.

Якщо вам приснилися хворі або мертві діти

А тепер розглянемо, до чого сняться хворі діти . Це сновидіння обіцяє невдачі в справах, а от якщо дитина одужує, такий сон обіцяє подолання цих неприємностей. Якщо вам сниться, що хвора дитина вас лякає, або ви не бажаєте підходити до нього близько, ви звикли тікати від своїх проблем, а не вирішувати їх.

Бачити дитину інваліда: якщо він плаче, такий сон обіцяє проблеми зі здоров’ям, занепад сил і поганий настрій, а якщо він веселий такий сон свідоцтво подолання внутрішніх страхів і проблем. Бачити хворого новонародженого-задумайтеся, може деякі ваші рішення були занадто поспішні.

Якщо Вам приснилася мертва дитина, то такий сон не завжди може є передвісником жахливих подій. Особливо якщо це була стороння дитина, до якої Ви не відчували ніяких сильно виражених емоцій уві сні. До чого сняться мертві діти-такий сон свідчить про швидку катастрофу ваших планів і надій. А ось сон, де мати бачить мертвим або сильно хворим свою дитину може говорити про погрози його благополуччю і в реальності.

Хто побачив сон: чоловік чи жінка

  1. Якщо дівчині сниться новонароджена дитина, сон обіцяє придбання нових знань і переоцінку цінностей Дитина плаче – проблеми зі здоров’ям, і емоційним станом. Тримаєте малюка на руках – чекайте обману. Годуйте дитину грудьми-чекайте зустрічі з людиною, яка позитивно вплине на вашу долю.
  2. Якщо чоловікові сниться дитина, такий сон найчастіше обіцяє придбання нових корисних знайомств, а також зустріч з давніми друзями. Заспокоювати дитину, що плаче – ви мало часу приділяєте сім’ї і близьким. Бачити брудну дитину уві сні-незабаром можливі непередбачені витрати. Грати з дітьми – ви швидко досягнете поставлених завдань. Піклуватися, доглядати за дитиною ви міцно стоїте на ногах і впевнені в завтрашньому дні.

Тлумачення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Бачити дитину уві сні дуже суперечливий знак, який може мати безліч тлумачень. Але головне, на що вам варто спиратися для правильного пояснення побаченого, це ваші власні відчуття. Якщо ви відчували позитивні емоції-сон обіцяє найкращі події, а от якщо дитина була вам неприємна, дратувала або лякала, такий сон вже не обіцяє хорошого. А тепер давайте заради інтересу заглянемо в найактуальніші сонники сучасності і дізнаємося, що думають про такий сон їх знамениті укладачі.

Сонник Міллера-вас чекає успіх

Якщо Вам приснився щаслива і красива дитина-вас чекає поліпшення добробуту, успіх у всіх починаннях і прилив енергії. Ну а якщо дитина була сумною, попереду вас чекають всякого роду неприємності. Хвора дитина відображає ваш внутрішній стан і свідчить про те, що зараз вас мучить совість або ви сильно переживаєте за звалилися на вас проблем.

Сонник Ванги — будьте уважні до близьких

Якщо вам сняться діти, такий сон може свідчити не тільки про події, що відбуваються у вашому житті. Наприклад, веселі радісні діти свідчать про підвищення народжуваності в світі, а якщо вони плачуть-можлива війна. Ванга говорила, що дитина уві сні може вказувати на погіршення взаємин у вашій родині, будьте уважні до своїх близьких. Хворі діти в сновидінні — настала пора задуматися про своє здоров’я і відмовитися від шкідливих звичок, інакше ви можете серйозно захворіти. А якщо привиділося, що ви грали з дітьми, незабаром ви знайдете роботу своєї мрії.

Сонник Фрейда — у вашій парі немає гармонії

Якщо вірити Фрейду, то сон, в якому ви бачите радісну дитину може свідчити про те, що вам не вистачає тепла і душевної близькості у відносинах з вашою другою половиною. І навіть якщо в сексі у вас зараз все добре, все одно ви відчуваєте дефіцит довіри до свого партнера, не відчуваєте, що він підтримає вас у будь-якій ситуації. А от якщо вам сниться неслухняна шкідлива дитина таке сновидіння, навпаки, говорить про проблеми в інтимній сфері і вашої незадоволеності в сексуальному житті.

Сучасний сонник – ви знайдете мир в душі

Якщо Вам приснився новонароджений-найближчим часом життя підкине Вам привід для приємного подиву. Дивитися з боку на граючих малюків – такий сон обіцяє вам гармонію з собою і мир в душі. А от якщо ви самі граєте з дітьми такий сон говорить про те, що ви можете постраждати від своїх нерозважливих вчинків.

Ведичний сонник — ви отримаєте добрі вісті

Якщо ви бачите багато красивих спокійних дітей уві сні, вас чекають щасливі зміни в житті, добрі вісті, позбавлення від старого болю. Грають галасливі діти, особливо, якщо вони сняться не вперше, можуть означати, що ви занадто легко і безвідповідально ставитеся до свого життя.

Сімейний сонник – Вас чекають дрібні клопоти

Незабаром вас відвідають дрібні клопоти, що стосуються різних сфер життя і вимагають максимум вашої уваги та участі. Радісні діти — успішне вирішення всіх питань і отримання задоволення від зробленого.

Сонник Евгения Цветкова — приведіть в порядок Фінанси

Діти шумлять і не слухаються дорослих — заплутаність фінансових справ. Бачити багато немовлят в колисці-бажати розширення сімейства. Бачити дітей за партою або на прогулянці — настав час збирати гроші на подорож.

Великий сонник — можливі проблеми у відносинах

Сумні і плачучі діти пророкують всілякі проблеми у відносинах з близькою людиною. Багато дітей різного віку означає, що вас чекає безліч проблем — від найменших до проблем глобального масштабу. Все це зажадає значного часу і сил.

Любовний сонник — вас чекає процвітання і щастя

Діти символізують все наївне, що є в душі людини. Якщо ви бачили красивих і здорових малюків, це віщує надзвичайне процвітання і щастя. Якщо ви грали і няньчилися з дітьми, це означає досягнення мети у всіх любовних і комерційних преприятиях.

Американський сонник — пора почати діяти

Вам дається знак, що ви можете почати реалізовувати свою ідею. При цьому ідей багато, і одна з них та, що при реалізації стане вершиною піраміди вашого подальшого процвітання. Вибирати ж — найважче, але це і є ваше завдання.

Давньоруський сонник-вас чекають зустрічі і сюрпризи

Попередження про те, що незабаром вас чекає безліч приємних зустрічей і сюрпризів. Гравці діти сняться до успішного закінчення дорученої роботи. Сплячі в ліжечках-символізують благополучне, комфортне життя.

Індійський сонник — у вас є внутрішні страхи

Качати і заколисувати дитину — спроби побороти свій внутрішній страх. В такому випадку він лише глибше вкорениться в підсвідомості, щоб потім прокинутися знову. Потрібно раз і назавжди перемогти страх, звернутися за допомогою до близьких або до фахівця.

Психологічний сонник — ви занадто легковажні

Пусте проведення часу, ігри, несерйозні розваги. Спляча дитина — небажання приступати до роботи, лінь, неробство. Впустити дитину — великі проблеми через безпечність, звільнення, розлучення, втрата майна і т. п.

Сонник 2012 — ви можете отримати травму

Фізичний біль. Хлопчик — поріз, відкрита рана, кровотеча. Дівчинка — удар або ниючий біль. Плаче дитина на руках — звернення до лікаря. Говорити або грати з дитиною — інфекційні захворювання. Передати комусь на руки дитину — заразити когось.

Висновок

Як ви бачите, найчастіше діти уві сні є щасливим знаком, який віщує настання щасливих подій. Але навіть якщо ви побачили поганий сон, не варто боятися. У будь-якому випадку, навіть найбільший кошмар лише сновидіння, яке виступає застереженням і сигналом для змін у вашому житті. Пам’ятайте, ви самі створюєте свою долю. Ми бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code