До чого сняться дощові черв’яки: тлумачення за різними сонниками

Сон, який викликає огиду, хочеться скоріше розтлумачити, щоб дізнатися, чи очікує в реальності вас щось неприємне. До чого сняться дощові черв’яки? Судячи з першого враження, це несприятливий сон. Але буває і так, що викликають відторгнення образи зовсім не несуть в собі якогось негативного смислового навантаження. Сьогодні ми розберемо один з таких прикладів, якщо вам приснилися дощові черв’яки, сонник містить в собі вельми несподіване тлумачення.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Навряд чи хтось посперечається, що бачити уві сні рідних людей, гарні будинки, незнайомі місця, в яких ви ще тільки мрієте побувати, або просто відчувати відчуття щастя — все це набагато приємніше, ніж бачити те, що викликає в нас страх і огиду. Але за статистикою саме такі сни ми найчастіше і поспішаємо розтлумачувати. Воно й зрозуміло, адже випробувавши негативні емоції уві сні, ми прокидаємося з почуттям тривоги і наближаючоїся біди. Так давайте ж заглянемо в сонник: дощові черв’яки – до чого сниться цей сюжет?

Ви бачили хробаків на землі або на асфальті?

До чого сняться дощові черв’яки в землі — до поліпшення фінансового стану. Особливо добре, якщо ви викопували їх із землі самостійно. Ваші праці будуть винагороджені по заслугах.

Бачити в землі і самих слизьких тварюк і їх ходи — скоро ваше життя помітно зміниться на краще, але і самі ви при цьому поміняєтеся. Як наслідок, зміняться і ваші стосунки з близькими. І ось тут просто необхідно бути дуже обережним, так як ваш характер може помітно зіпсується.

Якщо у вашому сні черв’яки виповзли після дощу на асфальт або іншу поверхню — чекайте підтримки друзів у важкій ситуації. Що стосується ділової сфери (робота, бізнес), то в цьому випадку сон також обіцяє перемогу над ворогами і недоброзичливцями. Не сумнівайтеся, переможцем будете тільки ви!

Якщо ви збирали наживку для риболовлі

Після того, як уві сні ви збирали черв’яків для наживки, сядьте і подумайте, яку вигоду ви можете отримати для себе зі своїх помилок або навіть помилок своїх ворогів. А якщо вам, до того ж, приснився і процес рибної ловлі, неодмінно згадайте, якою була риба, що попалася на гачок. Якщо вона велика, то, безсумнівно, вас чекає великий успіх.

Також сон, дощові черв’яки в якому вам були потрібні для риболовлі, вважається символом цілеспрямованості. Ви точно знаєте, чого хочете і готові йти до цього, незважаючи ні на що.

Ви бачили одного черв’яка або цілий клубок?

Один черв’як — це заклик бути більш обачним і недовірливим до власного оточення, так як в ньому завівся недруг, який буде плести навколо вас огидні інтриги і розпускати плітки. Якщо черв’як був дуже великим, ваш недруг досить впливовий. Розчавити цього хробака — з ситуації ви вийдете гідно, і правда буде на вашому боці.

Дощові черв’яки в сні – до чого сняться ці комахи у великій кількості? До деяких труднощів, що очікують вас в самий найближчий час. Наприклад, накопичені домашні клопоти або важливий звіт на роботі. В цілому, нічого критичного, але щоб подолати все це, доведеться витратити сили і час.

Також купа черв’яків уві сні — це символ розпаду всередині вас. Щось не так або з вашим душевним станом, або з організмом. І в тому і в іншому випадку необхідно негайно звернутися до фахівця, інакше трагедії не уникнути.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

  • Для жінки бачити в сні хробаків — до нелегкого вибору сексуального партнера, так як на даний момент її приваблюють відразу кілька чоловіків;
  • Якщо дама тисне черв’яка в своєму сні, їй докучає чоловік, який їй неприємний. Вийти з ситуації можна, вдавшись до грубості. Тільки так докучливий залицяльник зрозуміє, що йому нічого не світить;
  • Для жінки, яка мріє про дитину, побачити черв’яків уві сні — до швидкої вагітності;
  • Якщо незаміжню дівчину або жінку уві сні обліпили черв’яки, вона занадто багато думає про матеріальні блага і цілком допускає вийти заміж не по любові, а заради грошей;
  • Для дитини побачити такий неприємний сон віщує конфлікт. Хтось з однолітків буде дуже докучати йому, в тому числі, налаштовуючи проти інших хлопців. Не варто чекати погіршення ситуації, краще звернутися за підтримкою до дорослих.
  • Для чоловіка побачити в сні хробаків означає невпевненість у власній привабливості, в своїх сексуальних силах, на тлі чого розвинеться надмірні і необґрунтовані ревнощі до другої половини. Подумайте, адже цим ви можете зруйнувати відносини або сім’ю.

Тлумачення в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Народні прикмети найчастіше тлумачать неприємні сни як провісник отримання прибутку. Авторські сонники ж підходять до цього питання більш грунтовно, віддаючи переваги деталям. Адже, як відомо, саме завдяки сонникам ми отримуємо максимальну вигоду зі своїх сновидінь, так як загальна картина не завжди настільки інформативний. Так давайте ж заглянемо в найпопулярніші сонники сучасності і дізнаємося, до чого сняться дощові черв’яки, на думку їх знаменитих авторів.

Сонник Міллера – остерігайтеся зради

Побачити уві сні дощових черв’яків — це негативний знак, вас чекає зрада з боку близької людини. На жаль, хтось з ваших друзів посилено будує за вашою спиною підступи для того, щоб згодом забрати те, що по праву призначається вам. Це може бути як колега на роботі, позаздрив вашим успіхам і вирішив привласнити собі ваші праці. Також висока ймовірність, що це може бути і хтось із родичів, вирішив роздобути ваші гроші. Наприклад, не віддавати те, що брав у борг. У будь-якому випадку, вам слід проявляти пильність, і поменше в цей період довіряти людям.

Хробаки, що повзають уві сні по вашому тілу, вказують на те, що бажання наживи у вас зараз на самому першому місці. При цьому ви готові забути про мораль і духовні цінності, намагаючись досягти наміченої мети будь-якими шляхами. А ось дощові черв’яки, яких ви нанизуєте на гачок в процесі рибної ловлі, вказують на те, що навіть зі своїх промахів і помилок ви можете отримати вигоду.

Сонник Ванги — будьте обережні і розсудливі

Ванга вважала, що черв’як — це символ чогось диявольського. На її думку, ці тварюки послані нам з пекла для знищення людства. Побачити в сні земляного хробака — скоро вам доведеться вести боротьбу за власну душу. Висока ймовірність того, що ви потрапите в секту (особливо це віщує сон, в якому черв’яки були сплетені в клубок), вибратися з якої буде вкрай складно.

Також вас може поглинути бажання наживи, нічого крім грошей вам цікаво не буде. Звичайно, це шлях в нікуди, і болгарська провидиця закликає думати насамперед про свою душу. А ось розчавити хробака — перемогти в собі все нице. Маленький черв’ячок на тарілці — вам слід подбати про власне здоров’я, так як найближчим часом ви можете захворіти.

Сонник Фрейда – можливий сімейний конфлікт

Автор психоаналізу Зігмунд Фрейд вважав, що побачити хробака в яблуці, яке ви в даний момент їсте, це до розладу у вашій родині. Але не варто переживати, так як ніяких серйозних наслідків цей конфлікт не несе. Для бездітної жінки намагатися уві сні накопати черв’яків в землі і знайти їх — вона найближчим часом обзаведеться чоловіком і дітьми. Але якщо всі спроби знайти черв’яків в землі безуспішні, значить із зачаттям виникнуть серйозні проблеми.

Бачити уві сні черв’ячків означає відчувати ревнощі і недовіру по відношенню до своєї другої половини. Тиснути уві сні черв’яків — ви переможете в собі це руйнують почуття. Насаджувати на гачок — Ваш флірт увінчається успіхом, і об’єкт ваших мрій скоро розділить з вами ліжко. Для незаміжньої дівчини розчавити уві сні черв’яка означає позбутися небажаного залицяльника.

Сучасний сонник – ви отримаєте прибуток

Якщо черв’як був один, але досить великий, ви найближчим часом отримаєте спадщину, або премію, або розрахунок за виконану роботу. Якщо черв’яків багато, скоро вас відвідає ідея, здійснивши яку, ви зможете отримувати постійний і стабільний дохід. А ось вельми неприємне бачення, в якому черв’яки заплутуються у вашому волоссі, сигналізує про те, що у ваших думках панує справжня плутанина, і зараз саме час привести свою свідомість в порядок, інакше склалася ситуація загрожує емоційним зривом.

Висновок

Як тільки ви побачили сон, налякав, або спантеличив вас, не поспішайте з висновками, а постарайтеся згадати найдрібніші нюанси сюжету. Тільки тоді Ви отримаєте правильні відповіді на ваші запитання. І не турбуйтеся, якщо тлумачення виявилося несприятливим — пам’ятайте, що все в ваших руках, і ви самі господар своєї долі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code