До чого сняться дитячі іграшки: тлумачення за різними сонниками

Сновидіння з подібним сюжетом дуже захоплюючі і цікаві. До чого сняться м’які іграшки? Ці предмети повертають нас в дитинство, до того часу, коли все навколо здавалося легким і безтурботним. З іншого боку – це образи, під маскою яких ховаються наші приховані бажання, надії, страхи і печалі. Як стверджує сонник, м’які іграшки можуть символізувати тонкі натяки долі на те, що нас очікує. Так давайте ж спробуємо їх розшифрувати.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Підсвідомості людини легше донести важливу інформацію уві сні через прості і знайомі предмети, такі як дитячі іграшки. Найчастіше це добрі сни, що говорять про майбутній успіх, благополуччя і радості. Як стверджує сонник, м’яка іграшка уві сні може мати безліч тлумачень в залежності від сюжету сновидіння. Розуміючи це, варто поставитися уважно до наших дій уві сні і до значення самої іграшки.

Хто побачив сон: дитина, жінка, чоловік

Коли такий сон сниться дитині — це швидше передає його відчуття і переживання, що їм керують, і йому не вистачає права голосу. Можливо, це говорить про те, що батькам потрібно послабити свій вплив. А може бути, ваш син або дочка просто бачить уві сні свої улюблені іграшки, і в цьому немає ніякого прихованого сенсу.

Дитячі іграшки в сні для жінки будуть ознакою близької вагітності, причому найімовірніше, двійнятами або близнючками. Це тлумачення збудеться з великою ймовірністю, якщо сон чистий, красивий, світлий. Також бачити уві сні м’які іграшки буде символом радості і доброти, сімейного щастя і веселощів. Купівля таких предметів говорить про таємні бажання материнства, домашнього затишку, сімейного тепла.

Якщо чоловік побачив уві сні іграшки, сонник каже, що така людина втомилася від відповідальності і бажає повернутися в безтурботне дитинство. Наснилися м’які іграшки — це нові захоплення, романи, флірт. Чим більше їх, тим більше у вас буде нових зв’язків. Якщо ви отримали в подарунок іграшку уві сні, у вас з’явиться дуже активна прихильниця.

Вам приснилися м’які іграшки

До чого сняться м’які іграшки — такий сон завжди вкаже на недолік любові, ласки, турботи. І чим більше м’яка іграшка за розміром — тим сильніше вам цього не вистачає. Проведіть час з близькими і люблячими вас людьми. Знайдіть можливість висловити свої почуття.

Дарувати комусь м’які іграшки уві сні означає непроявлене бажання піклуватися про когось, сором в обставинах. Якщо ви ретельно вибираєте – яку м’яку іграшку купити, наяву чекає серйозний вибір, найімовірніше, з прихильниць або шанувальників. А ось покупка іграшки для себе розповість про прийдешні зміни в поглядах або життєвих засадах. І якщо в цілому сон райдужний і світлий – це обов’язково зміни на краще.

До чого сниться м’яка іграшка великих розмірів – вас чекає зустріч з впливовою людиною. Викидання дитячих іграшок за двері, вікно або в сміття вказує на бажання бути більш самостійним і незалежним від когось. Втрата улюбленої іграшки є передвісником сварки, розриву або ж важкої хвороби коханої людини.

Вам приснилися ляльки, солдатики, машинки

 1. Якщо вам приснилися ляльки – вас оточують ілюзії. Ви заплуталися в тому, що відбувається насправді, ви допускаєте серйозні помилки в тому, що робите. Якщо лялька була схожа на вас, то вами майстерно маніпулюють. Потрібно озирнутися на своє оточення і відсторонити від себе людину, яка бажає підпорядкувати Вас своїй волі. Якщо ж лялька починає рухатися або говорити з вами, ви відчуваєте себе незрозумілим і самотнім.
 2. Солдатики — це звістка про швидку зустріч з давнім другом або доброзичливцем, якщо іграшка не зламана. В іншому ж випадку сон може передвіщати сумну звістку від когось близького. Якщо ви спостерігаєте за безліччю предметів військової тематики: танками, гарматами, пістолетиками – чекайте серйозної перевірки на роботі або конфлікту в будинку. Особливо в тому випадку, коли ви приймаєте активну участь в цій військовій грі.
 3. Конструктор вказує на сильне бажання володіти ситуацією, самостійно приймати рішення. Споруда будиночка говорить про прагнення до незалежності, окремому проживанню від когось. Але також це ще й знак приходить спокою. У вас з’явиться час побути наодинці з собою, зайнятися улюбленими справами.
 4. Іграшкова залізниця приведе вас до довгоочікуваної цікавої подорожі. Але не все так гладко — це так само ще й знак тривожний. Особливо якщо ви не бачите поїзда, а тільки рейки – в дорозі вас можуть чекати небезпеки, будьте напоготові. Рівні довгі рейки говорять про поліпшення вашої життєвої обстановки, виправлення раніше зроблених помилок, налагодження фінансових справ.
 5. Машинки, побачені уві сні, опишуть ваше поточне положення справ. Якщо ви граєте з легковими, особливо гоночними автомобілями – ви живете в швидкому темпі, і вам це подобається. Вантажні машинки вкажуть на вашу ймовірну втому, вони символізують вантаж проблем, які ви хочете скинути зі своїх плечей. Заводні механічні автомобілі вказують на одноманітність і монотонність життя. Катання машинок по треку вгору обіцяє просування по службі.

Ви грали уві сні або бачили іграшки з боку?

Як стверджує сонник, дитячі іграшки означають, що ваші справи в реальному житті не дуже надихають вас, ви вважаєте їх не важливими. Бачите як стоять іграшки на полицях магазину – ви стоїте на роздоріжжі в житті. Обміркуйте все уважно — є велика ймовірність помилки або маніпуляцій вами.

Покупка іграшки означає позитивні зміни у відносинах: нові знайомства, зустрічі, побачення. Можливі нові романтичні захоплення. А ось якщо ви купуєте і відразу викидаєте іграшку — у вас скоро почнеться важкий період в житті. Вам потрібно звернутися за допомогою до близької людини, послухати слушну пораду перш ніж приймати будь-яке важливе рішення.

Якщо ви бачите себе граючим, то найімовірніше, наяву ви займаєтеся чимось марним. Ваші праці не принесуть результату, лише витратять Ваш час. Якщо ви поділяєте уві сні це заняття з коханою людиною – це говорить про ваших взаємних ніжних почуттях, але в той же час і про незрілість відносин.

Бачити старі іграшки уві сні

До чого сняться іграшки дитячі, в які ви грали, коли були дитиною? Ваші старі іграшки, особливо якщо вони були в хорошому стані символізують прагнення скинути з себе вантаж проблем, бажання відпочити і розслабитися. Якщо ви роздаєте їх оточуючим людям – вам потрібна допомога, у вас не вистачає сил впоратися з усіма проблемами, що вас оточують, ви шукаєте підтримки і розуміння;

Брудні, пошарпані іграшки обіцяють розлад у відносинах з близькою людиною або його хвороба. Не поспішайте приймати поспішних рішень, відійдіть в сторону і постежите за ситуацією з боку. Можливо, все налагодиться само собою, а вам обом просто потрібен короткочасний відпочинок один від одного. Якщо ви не в стосунках — такий сон говорить про швидке, але не дуже серйозне нездужання. А от якщо ви бачили зламані іграшки, тоді проблеми не закінчаться так просто, можуть бути серйозні наслідки.

Якщо ви бачили оживші уві сні іграшки

Рухаються і говорять уві сні іграшки вказують на брак уваги і розуміння оточуючих. Ви намагаєтеся просити про допомогу, але робите це не так, як потрібно. Спробуйте змінити тактику. Водночас ви не до кінця розумієте суть того, що відбувається з вами або ж усвідомлено займаєтеся самообманом. Це не призведе ні до чого хорошого – тільки більше заплутає вас і оточуючих.

Вам потрібно постаратися проаналізувати те, що відбувається з вами і розібратися в причинах. Чесно зізнатися собі в можливих ваших помилках і постаратися зважити все, перш ніж робити нові кроки. Якщо іграшка видає звуки, або навіть говорить — буде великий успіх в тлумаченні, якщо ви зможете розібрати слова: це підказки вашої підсвідомості, вашої інтуїції або ж вашого ангела-хранителя.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, існують різні тлумачення, до чого сниться іграшка дитяча. Якщо ви відкриєте сонник, іграшка в ньому тлумачиться дуже докладно, в залежності від обставин і деталей сновидіння. Але якщо звірити між собою різні сонники, знайдуться як подібності, так і протиріччя в тлумаченнях. Проілюструємо це на прикладі найпопулярніших сонників сучасності

Сонник Міллера – вас чекають радісні події

Іграшки – це радісні, щасливі, але не дуже значущі події. Такий сон може говорити і про безглузде проведення часу, марну витрату сил. Може означати вибір нового партнера або нові знайомства, романтичні захоплення.

 • Будь-які поломки іграшок вкажуть на нездоров’я або сварки з близькими людьми;
 • Роздаровування або втрата іграшок говорять про недостатність уваги до вас оточуючих, нерозуміння або самотність;
 • Захопленість дитячою грою не віщує результатів, швидше призведе до відходу від обраної мети і нездійсненність мрії.

Сонник Ванги – ви вирішите свої проблеми

Дитячі іграшки символізують радості, безтурботність, щастя. Перед вами відкриються нові горизонти. Ви побачите інші варіанти вирішення проблем або сформованих ситуацій. У вас з’являться нові ідеї, які приведуть до великих звершень. Вас чекають цікаві справи. Сімейне життя буде безхмарним і спокійним, діти будуть радувати.

Зламана іграшка – не привід для переживань, а лише знак, що, можливо, ви зіткнетеся з якимись незначними труднощами, які легко подолаєте.

Сонник Фрейда – у вас є таємні бажання

Іграшки уві сні вказують на таємні бажання урізноманітнити своє сексуальне життя. У жіночих мріях це бажання бути пасивною і отримувати більше ніжності і ласк. У чоловічих — розповість про прагнення до незвичайних задоволень і множинним партнерам, а також про бажання володіти.

 • М’які іграшки – потреба в чуттєвих насолодах;
 • Військова тематика – придушення, агресія, тяга до насильства;
 • Ляльки – до рольових ігор.

У будь-якому випадку іграшки в сні говорять про брак вражень в реальних відносинах, що може привести до пошуку партнера на стороні.

Сучасний сонник – ви втрачаєте щось важливе

Захопленість іграшками може означати, що ви втрачаєте щось важливе, занурившись в цікаві дрібниці. Перед вами багато незвіданих можливостей, але ви не бачите їх. Варто зрозуміти, що саме вас відволікає.

Поламані деталі вказують на хвороби органів:

 • Колеса, лапи вказують на проблеми з руховим апаратом;
 • Відірвані голови, розламані навпіл іграшки означають проблеми з тиском або серцем;
 • Потертості і зіпсований зовнішній вигляд вказують на загальне нездужання і втому.
 • Якщо ви даруєте іграшки друзям, то наяву ви волаєте до уваги і бажаєте допомоги з їх боку. А спільні ігри приведуть до зустрічей незабаром, веселим посиденьок і спілкування.

Східний сонник — про вас є кому подбати

Грати з дитячими іграшками — про вас подбає близька людина. Купувати і дарувати дитині іграшки — до примх малюка. Зламані іграшки — ваш родич не бажає більше піклуватися про вас або допомагати вм.

Російський народний сонник — сім’ї потрібна ваша увага

Вач чекає період, протягом якого ваша сім’я і особливо діти потребуватимуть вашої уваги. Відкладіть на час інші справи і подумайте-можливо, Ваші близькі дуже сумують за вам і хочуть, щоб Ви були поруч?

Слов’янський сонник — можливий конфлікт

Ламати, викидати іграшки — бажання прояснити ситуацію в конфлікті. Розставляти, розглядати — шукати захисту у негідних людей. Дарувати дорослій людині — ви скинете весь тягар відповідальності перед начальством.

Висновок

В цілому це сприятливе сновидіння, що передвіщає нові радості і події. Але особливо уважно потрібно поставитися до снів, де іграшки постають страшними. Це вкаже на підсвідомі страхи і тривоги. У таких сновидіннях важливо зрозуміти значення образу, і це допоможе розібратися в причинах внутрішніх хвилювань, усунути їх і знайти гармонію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code