До чого сняться гниди: тлумачення за різними сонниками

Гниди – це яйця вошей, які паразитують на волосистих частинах людського тіла. До чого сняться гниди? У житті вони асоціюються з неприємними відчуттями і викликають почуття відрази і гидливості у більшості людей. А ось побачити гнид уві сні-знак частіше позитивний, ніж негативний, він обіцяє благополуччя і процвітання наяву. Але з цього правила є і виняток, так що давайте розглянемо тлумачення сновидіння докладно.

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Як говорить сонник, гниди віщують різні позитивні події і ситуації, пов’язані з фінансами. Але потрібно враховувати, що саме наснилося людині, і які почуття він випробував уві сні. Приємні емоції, наприклад, радість від виведення гнид, віщує багатство і успіх, вдалу ситуацію для підвищення. Негативні емоції можуть змінити значення образів у зворотний бік, наприклад, сильне нехтування і неприязнь при вигляді гниди уві сні пророкує лиха і злидні.

Де саме були личинки уві сні?

 1. Якщо приснилися гниди на голові, це віщує багатство, успіх у фінансових справах, просування по службі, підвищення в посаді, вигідні угоди в бізнесі і все інше ,що пов’язане із заслуженою фінансовою винагородою діяльності людини.
 2. Сон, в якому гниди були на плечах, також сниться до поліпшення фінансового становища. Чим більше гнид уві сні ви побачили, тим істотніше буде вашої сума прибутку або доходу.
 3. Приснилися гниди на тілі – повернення боргів, несподіване отримання грошей від давно забутих боржників, залучення нових інвесторів;
 4. Побачити в сні гнид на одязі означає наяву зустрітися з важливою людиною, від якого буде залежати ваше майбутнє благополуччя;
 5. Гниди на постільній білизні – романтична пригода або вечір з чоловіком/дружиною.

У кого саме були гниди уві сні?

Якщо гниди уві сні були у вас, і їх наявність викликало неприємні відчуття, наяву можливі клопоти, грошові втрати, труднощі з надходженнями фінансів. Якщо ви уві сні знищили гнид, позбавлялися від них, вичісували – труднощі будуть подолані.

До чого сниться бачити гниди на іншій людині-такий сон віщує безбідне існування, благополуччя, успіх у справах і матеріальну вигоду. Побачити уві сні гнид на своїй дитині-можливі конфлікти, непорозуміння, сварки через кишенькових грошей. Паразит на чужій дитині – фінансова допомога з боку третіх осіб.

Що ви робили в своєму сновидінні?

Виявити гнид-фінансова проблема, яка зажадає рішення. Якщо уві сні гниди піддавалися знищення або їх наявність не викликало негативу – ситуація вирішиться найкращим чином. Повзають по тілу гниди-сон віщує легкі гроші, невелике фінансове надходження, премію на роботі або дрібний виграш у змаганнях, лотереях, розіграшах. Гниди на голові – успіх у справах, вигідне вкладення, благополуччя. Особливо гарним вважається сон, в якому виявлених гнид вдалося вивести або сновидіння викликало позитивні емоції.

Лікувати гнид – вдало вирішити фінансову проблему, з великою вигодою для себе. Самий сприятливий сон про гнид, результат успішного лікування паразитів – велика удача наяву з грошима. Вичісувати гнид-клопоти через борги, які дозволять в підсумку збагатитися і перевернути ситуацію на свою користь. Тиснути гнид – рішучі заходи допоможуть швидко і вдало придбати додатковий дохід, буде шанс, який не слід упускати.

Які емоції ви відчували уві сні?

Тлумачення сну багато в чому залежить від пережитих відчуттів. Загальний сенс зводиться до того, що незалежно від подій, емоції виходять на перший план. І якщо уві сні ви відчули позитивні почуття-гниди обіцяють процвітання і достаток, а якщо негативні-сон віщує труднощі і негаразди.

 1. Страх – втрата грошей, невдале вкладення. Потрібно бути особливо уважним і обережним, щоб не понести збитки.
 2. Гнів – обман з боку партнерів, начальства, колег. Необхідно зосередиться на собі і не входити в довіру до малознайомих людей, навіть якщо вас об’єднує спільна справа.
 3. Злість – розорення, втрата бізнесу або свого робочого місця, звільнення.
 4. Сором-небезпека позбутися всіх заощаджень через необдумані дії родичів, членів сім’ю, близьких друзів.
 5. Спокій-нейтральна емоція свідчить про врівноважене ставлення до подій. Швидше за все, ви не піддаєтеся паніці навіть у складних ситуаціях, тому результат будь-якого заходу для вас буде позитивним.
 6. Радість-раптове отримання великої суми грошей, можливо, отримання спадщини або виграш в лотереї.

Переносне значення тлумачення

Назвати гнидою незнайому людину уві сні – зустріч з впливовою персоною. Якщо уві сні була конкретна людина, до якого в житті ви відчуваєте неприязнь – не варто брати до уваги сновидіння, швидше за все, воно просто відображає ваше підсвідоме сприйняття людини. Якщо в житті ви ставитеся до побаченої уві сні людині добре, про такий сон може попереджати про конфлікти з ним фінансової ґрунті.

Тлумачення сну про гниди в різних сонниках

Трактування сну про гниди неоднозначне. У більшості випадків паразити віщують позитивні події, але якщо сновидець відчував сильні неприємні відчуття під час нічних видінь, вони можуть обіцяти серйозні проблеми з грошима, здоров’ям і навіть тюремне ув’язнення. А тепер давайте заради інтересу заглянемо в найпопулярніші сонники сучасності і дізнаємося, що думають про гниди у сні їх знамениті автори.

Сонник Міллера — ви будете перераховувати гроші

Вичісувати гнид гребінцем – перераховувати гроші наяву. Слід уважно ставитися до витрат, стежити за витратами. Бачити гнид на іншій людині – фінансовий успіх, благополуччя, вдала угода. Страх і неприємні відчуття від побачених гнид на своїй голові – серйозні труднощі у фінансових питаннях, зіткнення з несправедливістю, наклепом. Розчавити гниду – хвилююча проблема вирішиться позитивно.

Сонник Ванги — ви укладете вигідну угоду

Згідно соннику Ванги, гниди і воші мають позитивне значення у снах. Їх наявність пророкує удачу, матеріальну вигоду, хороший результат справ. Гниди або воші на голові – фінансовий прибуток, удача з грошима, хороші зміни в житті, щодо фінансових питань. Паразити копошаться в волоссі і падають на одяг – вдала угода, вигідні домовленості з ким-небудь, успіх на виступах і переговорах.

Розчавити гниду-позбутися боргів. Гниди на тілі – пророкують швидке одужання при хворобі. Вичісувати гнид дитині – наяву ви хороший, уважний батько, який піклується про свою дитину і допомагає їй уникнути проблем і труднощів.

Сонник Фрейда — попереду вдале знайомство

Гниди відображають статеві відношення з оточуючими і переплітаються з фінансовою сферою життя. Бачити уві сні гнид-довга відсутність статевого життя, нестача сексуального спілкування з протилежною статтю. Розчавити гниду-вдале знайомство, взаємний сексуальний потяг до нового знайомого. Гниди на своїй голові-нав’язливі думки про знайомство із забезпеченим партнером.

Сучасний сонник — будьте цілеспрямованим

Сучасне трактування зводиться до того, що це досить хороший символ, що відображає, що людина рухається у вірному напрямку, успіх обов’язково прийде, треба тільки бути більш рішучим. Бачити уві сні гнид віщує удачу в справах, успішність того чи іншого заходу. Людина, якій сняться гниди, повинна мобілізувати свої зусилля і не відходити від наміченої мети, бажана нагорода, найближчим часом, досягне свого героя.

Східний сонник-до вас прийде удача

Попереджає про перешкоди на шляху до успіху і необхідності запастися завзятістю для перемоги над обставинами. Якщо уві сні ви знаходите гнид у волоссі, то насправді до вас на допомогу прийде удача. Вичісування гнид у одного означає, що ваш успіх буде залежати не тільки від вас.

Російський народний сонник-не переживайте даремно

Сни, в яких людина бачить гнид у себе на голові, як правило, віщують сильні переживання. У більшості випадків дані переживання будуть пов’язані з власним здоров’ям або з чиєюсь настирливістю. Цілком можливо, що величезні зусилля при вирішенні якихось проблем будуть витрачені даремно.

Ведичний сонник — ви в чомусь неправі

Волосся — інструмент, що забезпечує зв’язок з Космосом — Косми. В даному сні вам показано, що в інформацію, що знімається вами з носія, вносяться спотворення. Тобто отримувана вами інформація кимось спотворюється і не адекватно відображає реальність.

Висновок

Яким би не був сон про гниди, найбільш важливо, які емоції ви при цьому відчували. Хороші емоції змінюють навіть негативні значення образів, а неприємні почуття здатні знецінити навіть пророкують велику удачу символи. Самим багатообіцяючим сном можна вважати сюжет, в якому сновидець бачить гнид на іншій людині або знищує паразитів. Такий розвиток подій є пророкує багатство з трактування будь-якого сонника. Удачі і добрих вам снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code