До чого сняться гори: тлумачення за різними сонниками для чоловіків і жінок

Вам приснився непростий сон з безліччю тлумачень. До чого сняться гори уві сні? Як говорить сонник, гора іноді символізує якусь мету, яку вам належить досягти. А іноді гірський хребет, навпаки, вказує на перешкоди в досягненні ваших планів. Розібратися в хитросплетіннях сюжету і знайти істину допоможуть сонники. Отже, якщо наснилися гори – до чого це.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

У сновидіннях гори можуть бути різними:

 • з гною – це до величезного достатку;
 • гора сміття – до депресії;
 • гора піску – до почуття досади, до самотності;
 • гора з трупів – до рішучості, настав час діяти.

Але, треба сказати, що такі сни зустрічаються рідко. Набагато більше шанс бачити уві сні гори як природні височини, про них ми сьогодні і поговоримо.

Ви бачили високі або низькі гори уві сні?

До чого сняться високі гори — це означає непростий період, в якому треба використовувати всі сили, свої здібності, сильні якості для досягнення мети. Якщо уві сні вам вдалося піднятися наверх високої гори, це значить, ви зможете досягти свою мету наяву.

Бачити гору з двома вершинами є хорошим знаком, у вас є впливовий друг-покровитель, його підтримка допоможе в реалізації мети. А ось високий гірський ланцюг несе попередження: варто відмовитися від своїх намірів, у них все одно не буде успішного результату.

Але якщо ви серед гірського ланцюга побачили стежку, по якій можна піднятися наверх, то ваш шлях в реальності буде складним, але вдасться домогтися бажаного.

Якщо гора прямо перед вами, і ви не бачите стежки, а сама височина нагадує скоріше бар’єр, то вас чекає складний період і тільки від вас залежить, чи зможете ви його завершити. Голі скелі знаменують тривогу і страхи, які будуть Вам сильно заважати у вашому шляху. Якщо ви стоїте на піку гори, то крім досягнення мети вас чекає повага оточуючих.

Якщо уві сні ви бачите низькі гори, то варто задуматися про оцінку своїх можливостей, ви занадто занижуєте рівень своїх здібностей. Невеликі гори, вкриті лісовим масивом, повідомляють, що необхідно витратити час для роботи над собою. Сон, гори у якому покриті снігом, обіцяє складності і заплутані ситуації, потрібно проявити рішучі дії, щоб виплутатися з даних обставин. А ось крижані гори і в усі говорять про необхідність поміняти погляди на життєві принципи і механізми світоустрою.

Ви піднімалися на гори або спускалися з них?

Фортуна проявить до вас свою доброзичливість, якщо вам вдасться підкорити вершину уві сні. Ви зможете реалізувати всі свої проекти, що стосуються роботи і сімейного життя. Бігти або рухатися швидким кроком без зупинки означає, що в реальному житті вас чекає

 • Якщо ви на вершині побачили багатий і красивий старовинний замок, такі мрії уособлюють незабаром розкішне життя;
 • Поганим знаком буде, якщо побачили покинутий, недоглянутий замок. Поки не потрібно планувати великі проекти, невідповідний період для цього.
 • Побачити на вершині будинок – до приємної події;
 • Сон, де стоїть храм на горі, призведе до спокою і стабільності.

Тлумачення сну, в якому людині не вдалося забратися на гору, означає втрачену можливість, слабкість наміру досягти встановленої мети.

Якщо ви спускаєтеся з височини з легкістю, не запинаючись, таке сновидіння означає, що ви без зусиль зможете вирішити проблему, яка вас турбує. Спуск за допомогою будь-яких засобів, наприклад, каната, пророкує розчарування в справі, на яку ви витратили багато сил. Сновидіння, де ви спустилися по гірському серпантину на машині, означає звільнення від проблемних питань. Спуск по гірській річці на байдарці символізує завершення періоду застою наяву.

Як саме ви проводили час в горах?

Якщо уві сні Ви скотилися з гори на лижах або сноуборді, відчуваючи позитивні почуття, сміх, запал, то в реальному житті вас чекає успіх в розпочатій справі. А ось почуття страху віщує заковики в справах. Якщо при спуску ви натрапили на перешкоди, чекайте неприємностей. Отримати травму при скачуванні означає, що потрібно прибрати зі свого життя шкідливі звички.

Хорошим знаком буде, якщо ваша вершина починається в хмарах, і ви легко з неї скотитеся. Такий сон віщує тріумф і доброзичливість Фортуни.

Якщо ви каталися на лижах і отримували задоволення, то безумовно, в цьому вас чекає настання стабільного і щасливого періоду. Використовувати лижі для сходження на гори – до труднощів. Якщо ви забралися на гору за допомогою них, то наяву ви досягнете своєї мети, хоча і «через терни». Поганим знаком вважається побачити зламану лижу, така деталь прогнозує бар’єри на шляху до досягнення мети.

Якщо ви бачили стежку в гірській місцевості

Кам’яниста дорога, по якій дуже важко йти, віщує складний шлях до мети. Якщо стежка в горах проходить через ліс, таке сновидіння призведе до нових корисних знайомств. Можливо, саме нові друзі допоможуть вам досягти поставленої мети. На вірну підтримку друзів і рідних вказує наявність подорожніх, які допомагають вам піднятися на вершину.

Якщо шлях до вершини має перешкоди у вигляді ущелини, обривів, вам доведеться докласти всі зусилля, вийти навіть за межі своїх можливостей, щоб подолати життєву перешкоду. Споглядати в сновидінні села, які знаходяться серед гірських схилів – до сприяння відданих друзів. Якщо ви побачили річку серед гір, то найближчим часом не передбачається змін, життя буде текти в тому ж руслі. Гірський водоспад уві сні обіцяє приємну звістку і зустріч.

Ви побачили лавину або обвал

Схід снігової лавини в горах уві сні, застерігає людину від стрімко розгортаються подій. Якщо в горах у вас був маленький будинок, і він зруйнувався з-за лавини, вам варто захистити своє житло і матеріальні цінності наяву.

Брудна селева лавина символізує брудні чутки, плітки про вас, попереджає про можливий скандал.

Каменепад, гірський обвал, обіцяє випробування за випробуванням. Якщо ви змогли вибратися, то і в реальному житті, незважаючи на перешкоди, досягнете успіху. Якщо виявилися відірваними від зовнішнього світу, то це є поганим знаком. Настане період самотності і втрачених можливостей.

Хто побачив сон: чоловік чи жінка

 1. Для чоловіка гори – це випробування його сил, намірів, рішучості. Якщо він забрався на гірську вершину уві сні, то його чекає успіх у здійсненні мети. Падіння з гори віщує складний період, тому не варто починати нові проекти найближчим часом.
 2. Якщо уві сні жінка подолала підйом в гору, але залишилася без сил, то її бажання здійсниться, але в кінці її чекає розчарування. Очікування від виконання мрії не співпадуть з реальністю. Природні перешкоди обіцяють нещасливий період в сім’ї, а для незаміжньої жінки період самотності.

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Як ви бачите, гори уві сні можуть тлумачитися по-різному, але загальна тенденція така. Швидкий і успішний підйом на високу гору символізує досягнення цілей наяву, а спуск означає, що ви не впораєтеся зі стоячими перед вами завданнями. Таке загальне тлумачення сну, проте не варто забувати про деталі, які кожен сонник тлумачить по-різному. Так давайте ж заглянемо в найпопулярніші сонники сучасності, передбачення авторів яких вважаються самими правдивими, і порівняємо їх тлумачення між собою.

Сонник Міллера – перешкоди на вашому шляху

Згідно з даним сонником, подолання гори – це при знак важкого періоду в реальності. Дістався до вершини-значить, впорався з проблемними справами. Сновидіння, в якому людина зупинився на півдорозі, означає, що він не зможе виконати розпочату справу, так як сильно переоцінив свій потенціал.

Сонник Ванги – вам потрібно відпочити

Повільний рух вгору в гору символізує несприятливий період для досягнення цілей, необхідно почекати час. Впасти з гори уві сні – до почуття провини, і ці переживання заважають зосередитися на вирішенні проблем. Нескладний, швидкий підйом обіцяє легкий шлях до виконання мрії, досягнення мети. Підніматися вгору з вантажем означає фізичну і моральну виснаженість. Людина нікому не дозволяє йому допомогти і намагається всі проблеми вирішити сам, без підтримки.

Сонник Фрейда-можливий новий зв’язок

Гора-символ жіночого тіла з вираженими обрисами. Підсвідомість чоловіка видає, що йому більше подобаються жінки з «апетитними формами». Для чоловічої половини прогулюватися по горах означає статевий акт, а для дам – тягу до лесбійських відносин.

 • Опади у вигляді снігу і дощу знаменує прагнення до появи дітей;
 • Каменепад і ураган говорять про фізичну недугу, особливо це стосується статевих органів;
 • Підйом або спуск для жінок знаменує прагнення встановити контакти з новим статевим партнером, а для чоловіків – потяг до мастурбації.
 • Перебувати на гірській вершині трактується по-різному: для чоловіка означає, що він повністю задоволений своїм тілом, а жінка мріє про ідеального сексуального партнеро.

Сучасний сонник – залежить від дня тижня

 • з понеділка на вівторок: нові витрати, покупки;
 • з вівторка по середу: варто подумати про розподіл сил;
 • на четвер: досягнення успіху;
 • на п’ятницю: веселий період, повний цікавими подіями, новий друг;
 • на суботу: підвищення статусу;
 • сон в ніч на неділю: приємні новини.

Висновок

Згідно багатьом сонникам, гори — це перш за все провісник непростого періоду, після якого вас чекає успіх і досягнення бажаної висоти, або втрачені можливості і страхи. Залежить тільки від вас, яка б стежка не вела до височини, необхідно її долати. Якщо ви впали, то необхідно підніматися і йти далі. Навіть якщо це символізує хвороби і труднощі, ви в будь-якому випадку повинні дійти до вершини гори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code