До чого сняться груші: тлумачення за різними сонниками

Якщо раптом вам приснився цей апетитний плід, не варто чекати неприємностей. До чого сняться груші уві сні? Як говорить сонник, груші символізують солодке життя, багатство і приємні зміни. Деякі тлумачі пов’язують грушу з жіночими формами, інші ж асоціює її з деревом, що дає смачні плоди, що символізує процвітання і насолоду життям. Тому тлумачення, до чого сниться груша, можуть бути різними. Так давайте ж розберемося у всьому докладніше.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Як тлумачить сонник, груша в більшості випадків має позитивне значення. Неприємності можуть виникнути тільки в тому випадку, якщо фрукт був зіпсованим або засохлим. На тлумачення і значення сну може вплинути колір і форма фрукта, місце зростання дерева, стать людини, якій приснився сон. Скористайтеся нашими підказками, щоб по шматочках відновити в пам’яті загальну картину сну і отримати правдиве тлумачення.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Якщо дівчині приснилися груші, у неї є можливість вийти заміж за забезпечену людину, яка принесе їй багато щастя. Дівчина буде жити розкішно і ні в чому не потребувати. При цьому чоловік буде її обожнювати.
 2. Груша уві сні для жінки несе інше значення-благополуччя в сім’ї і затишок в домі. Спокій і домашні клопоти будуть приносити тільки радість. Ніяких сварок і скандалів.
 3. Якщо чоловікові приснилася груша, це означає, що незабаром йому вдасться підкорити серце тієї, за якою він давно доглядає. І є ймовірність міцних відносин.
 4. Коли груша сниться дитині, йому варто уважніше поставитися до своїх друзів, неправильний вчинок може образити і надовго зіпсувати дружні відносини.

Де саме ви бачили ці апетитні плоди

До чого сняться груші на дереві — є ймовірність виявитися незрозумілим в оточенні близьких людей. Ваші ідеї не сприймуть всерйоз і поставляться скептично до нових захоплень. Постарайтеся поставитися спокійно до цієї ситуації і доведіть, що кожна задумка має місце на життя. Не кидайте розпочату справу, а продовжуйте розвиватися.

 1. Груші уві сні, що лежать на столі, символізують удачу. Це може бути виграш в лотерею або вигідна поїздка на море. І в тому, і в іншому випадку вона принесе щастя.
 2. Побачити грушу на ринку обіцяє фінансову незалежність, удачу в бізнесі або велику премію на роботі. Гроші ви зможете витратити на довгоочікувану мрію.
 3. Груші в магазині означають радісну подію, яка вплине на ваше подальше життя. Для дівчат це може бути пропозиція руки і серця, а для чоловіків підвищення на роботі.

Якщо в своєму сні ви збирали груші

До чого сниться збирати груші з дерева — це означає наяву поквапитися і зробити помилку. Перед тим, як прийняти важливе рішення, порадьтеся з близькими людьми. Інакше принесете собі неприємності. Є і ще одне тлумачення, до чого сниться груші збирати з землі. Це віщує корисні справи, виконання яких принесе полегшення: нарешті закінчений ремонт або довгоочікувана поїздка до родичів.

Якщо уві сні ви їли ці фрукти

 1. Їсти груші уві сні у себе вдома — вам хочеться про щось поговорити зі своєю сім’єю, але ви не наважуєтеся. Наберіться сміливості, близькі вас підтримають і зрозуміють.
 2. До чого сниться їсти грушу на ходу – вам належить отримати відповідальне завдання, виконання якого вплине на ваше підвищення на роботі. Поставтеся до завдання серйозно і зробіть його якісно.
 3. Як говорить сонник, їсти грушу на роботі віщує згуртування колективу, ініціатором будете ви. Можливо, організуєте корпоратив або спільну поїздку.
 4. Якщо вам приснився сон, в якому ви з’їдаєте грушу в кафе, чекайте веселощі і галасливу компанію. Незабаром ви підете на день народження або зберетеся з друзями.

Які ще дії Ви здійснювали в своєму сновидінні?

До чого сниться груші купувати — це віщує стабільність в сімейній і фінансовій сферах. Для тих, хто не працює, сновидіння означає, що незабаром ви влаштуєтеся на роботу. Якщо в сімейних відносинах сварки, буде тихе перемир’я.

Сон, груші в якому ви крали, попереджає вас: будьте уважнішими в житті. Може бути, ви забудете виконати важливе завдання або не згадайте про день народження близької людини. Подумайте, можливо, ви будували якісь плани і забули про них.

Пригощати людину грушами уві сні віщує нове тривале знайомство, яке може перерости в міцні відносини. Якщо ж ви пригощаєте людину грушею, а він відмовляється її брати, незабаром вас чекає неприємне розчарування в справах. Не буде виходити виконати певне завдання, що принесе вам деякі переживання. Але не поспішайте з висновками. Вам потрібно просто попрацювати, і все вийде.

Ви бачили зелені або жовті груші уві сні?

 1. Якщо уві сні груша була зеленого кольору, це символізує життєрадісність і веселощі. Вас чекає знайомство з людиною, яка незабаром стане вашим хорошим другом. Для дівчини зелена груша віщує успіх в любові, нарешті вона зустріне ідеал свого чоловіка, який відповість взаємністю.
 2. До чого сняться груші стиглі, жовтого кольору – це сон попереджає про можливу сварку з коханою людиною із-за ревнощів, причому без будь-яких підстав. Постарайтеся більше довіряти своїм партнерам і уникати конфліктів. Інакше сварка призведе до розставання.
 3. Гнилі груші сняться до зради, яку ви не зможете пробачити. Дуже сильно розчаруєтеся в людині і припините з ним відносини. Для жінки гнила груша уві сні символізує чоловічу зраду, руйнування відносин. А для чоловіка байдужість до своєї коханої.

Були плоди в сновидінні великими або маленькими?

Якщо наснилася велика груша-це до великих грошей. Ви зможете витратити їх на виконання заповітної мети і зробите велику покупку. Як стверджує сонник, груші бачити маленькі, клопоти в роботі. Можливо, на вас скинуть додаткові обов’язки. Не відмовляйтеся від них, вони принесуть невеликі труднощі, але все буде заохочено з боку начальства.

Якщо уві сні Ви різали плоди або щось з них готували

Різати груші уві сні не віщує нічого доброго, ви буде переживати нерозділене кохання і намагатися побудувати відносини. Але вам буде дана відмова. Це принесе печаль і сльози, але знайдіть в собі сили, ця ситуація принесе хороший досвід. Якщо ви чистили груші ножем, будьте обережні зі словами. Несвідомо можете образити хорошу людину, за що вам буде дуже соромно. Слідкуйте за своєю промовою і не допускайте помилки.

 • Побачений грушевий компот попереджає про плітки за вашою спиною. Прислухайтеся до свого оточення, недруги затівають підступи. Розберіться, хто вам псує життя. Це допоможе зберегти хорошу репутацію.
 • Кисіль з груш сниться до розплутування проблем. Ви можете самі їх створити, того не бажаючи. Не робіть дурних вчинків, включайте холодну голову.
 • Варення з груш означає, що незабаром ви закохаєтесь в свого хорошого знайомого. Це станеться несподівано. Придивіться до свого оточення краще, серед них є гідні люди.
 • Якщо ви вичавлювали сік, постарайтеся найближчим часом не експериментувати зі своєю зовнішністю. Це буде невдала спроба, про яку ви пошкодуєте.

Тлумачення значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Груша – це смачний, солодкий фрукт. Здавалося б, значення сну має бути тільки найприємнішим у всіх випадках. Але ні, тлумачення сонників представляють нам різні варіації. З одного боку, це любов, дружба, нове знайомство, гроші, успіх, розкіш, пристрасть. Але на іншій стороні – печаль, хвороба, туга, розчарування і зрада.

Сонник Міллера – ви відчуєте розчарування

Їсти уві сні грушу віщує хворобу і неуспішний прогноз у справах. Це позначиться на вашому душевному самопочутті і призведе до депресії. Сон, в якому ви просто дивитеся на грушу і милуєтеся нею, навпаки, відкриє для вас нові перспективи, які в подальшому принесуть багато радості. Збирати уві сні урожай-розчарування в деяких життєвих принципах. Можливо, доведеться подивитися інакше на деякі речі. Сушити груші уві сні-відчувати в любові сухість і відсутність пристрасті, а також бажання нових вражень.

Сонник Ванги – ви знайдете мудрість і щастя

Якщо ви зриваєте грушу з дерева, чекайте впливу з боку. Вами зможуть маніпулювати і використовувати в своїх цілях. Але ви повинні знайти в собі філософську мудрість і не вестися на чийсь корисливий план. Бачити — випробувати щасливу зустріч, яка переверне ваше життя. Це буде давно знайома вам людина. Їсти грушу віщує фінансову незалежність і здатність досягти цілей, які давно були заплановані.

Сонник Фрейда – вас чекає новий роман

Груша сниться до бурхливого роману і випробування відносин відстанню. Ви будете відчувати пристрасть і ревнощі, нудьгу і ніжність. Такі відносини можуть стати міцними, якщо подолають випробування. Їсти грушу значить віддатися спокусі. Заміжнім особистостям слід уважніше поставитися до своїх емоційних поривів.

Якщо груша приснилася жінці, вона зустріне багату і впливову людину, які налагодить її справи.

Сучасний сонник – ви зазнаєте збитків

Якщо ви їсте грушу уві сні, чекайте збиткову справу. Тимчасово відкладіть ризиковані фінансові угоди, адже вони ні до чого доброго не приведуть. Постарайтеся утриматися від великих покупок. Бачити груші уві сні віщує хороші перспективи на роботі. Вас чекає підвищення або надбавка до зарплати.

Сухі груші сняться до сварки з другою половиною на побутовій основі. Не чіпляйтеся до дрібниць і постарайтеся більше часу проводити разом. Гігантська груша віщує несподівані зміни. Вам раптово доведеться виїхати або скасувати заплановані справи. Груша маленького розміру сниться до бесіди з цікавою людиною. Ви будете говорити багато годин безперервно, і час пройде швидко. Така розмова зблизить вас духовно і відкриє нові перспективи у відносинах.

Якщо уві сні ви відчували запах груші, і він був ароматним, чекайте приємний подарунок. Якщо ж запах не сподобався вам, можливо, хтось із колег влаштує невелику підставу. Дрібниця, але неприємно.

Сонник Кананіта

Якщо дерево здорове і красиве, зі стиглими плодами — цей сон обіцяє успіх, процвітання і прекрасні перспективи у житті. Якщо уві сні ви самі збираєте плоди — це до багатства, успішної кар’єри і щасливого шлюбу. Побачити збір врожаю – вас чекають приємні несподіванки.

Зривати грушу з дерева-знак збагачення, якщо вони стиглі і соковиті, то до радості, просування по службі. Якщо ви вагітні, то до народження красивої дівчинки. А плодоносить дерево означає успіх у справі, яка принесе вам успіх і прибуток і ви будете міцно стояти на ногах.

Сонник Артемідора

Продукт Вашої діяльності не відповідає своєму призначенню. Або Ви робите не те, що можете робити. Подумайте про це. Кращим варіантом оцінки і вирішення вданої ситуації буде порада найближчої вам людини.

Висновок

Ваш сон є відображенням вашої підсвідомості і іноді може не нести ніякого значення. Тому подивитися трактування сну варто, але ставитися до нього необхідно без зайвого фанатизму. Якщо груша у вашому сні виявилася добрим знаком таке тлумачення варто запам’ятати, адже наші думки творять нашу реальність. Якщо ж ви прочитали негативне тлумачення, ви можете в нього просто не повірити і забути про нього, і тоді з великою ймовірністю нічого і не станеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code