До чого сняться кошенята?

Кошенят які приснилися сонник трактує як символ проблем, складнощів. Вони уві сні віщують обман, порожні обіцянки, капості колег, занепокоєння. До чого ще сняться котячі дитинчата? Іноді сюжети з ними обіцяють позбавлення від конкурентів або кар’єрне зростання.

Сонник Міллера: будьте розважливі

Для жінки побачити білих красивих кошенят, на думку Міллера — попередження. Її обманом заманять в пастку, але сновидицей завдяки розважливості уникне неприємностей.

Кошенята уві сні різного кольору або породи означають невеликі, але прикрі негаразди, роздратування, які будуть довго переслідувати сплячого.

Наснилися худі, тремтячі, брудні? Міллер пояснює: вас засліпить Показне пишність, мішура, і ви постраждаєте від чийогось непристойного вчинку.

Тлумачення за іншими снопояснувачами

До чого сниться, ніби їх багато? Це свідчить, згідно з ісламським сонником, про значущість подій, що відбуваються, і емоційний стан сплячого.

Інше значення сюжету про кошенят у сні — попередження про крадіжку або застереження: не варто довіряти всім почутим обіцянкам. Деякі з них не будуть виконані.

Взяли миленького породистого пухнастика? Тлумачення по соннику Фрейда: це символізує сексуальне збудження або бажання близькості з молодим партнером.

До чого сниться щось робити з ними?

 • бачити — дрібні труднощі;
 • принести додому — візит неприємних гостей;
 • годувати — примирення з кимось;
 • мити – багато клопоту, занепокоєння;
 • купувати — станете жертвою шахрайства;
 • роздавати-непристойний вчинок по відношенню до знайомих;
 • продавати — з неприємностей отримаєте вигоду;
 • задушити — уникнете безлічі дрібних проблем;
 • бити-печаль, невпевненість у завтрашньому дні.

Отримали кількох кошенят як подарунок? Чекає самотність. Купівля-несприятливе знамення уві сні: висока ймовірність обману.

Приснилося вибрати?

До чого сниться вибрати для себе котеночка? Сонник пояснює: опинитеся в спірній ситуації. Від вашого вибору буде залежати ставлення оточуючих до вас.

Наснилося, ніби у вас ласкавий сіамський котик, який постійно лізе на руки і муркоче? Це бажання яскравих відносин, але поки ніхто вам їх не може дати.

Мрії про бурхливі пристрасті рідко реалізуються наяву. Не варто орієнтуватися на книги — там для краси складу або кращою продаваності ще й не те придумають. Озирніться навколо: можливо, поруч є людина, якій ви подобаєтеся і з якою буде цікаво і комфортно.

Викидати з дому

Викидали кошенят на вулицю? Сонник вказує: доведеться докласти багато зусиль, щоб подолати перешкоди і домогтися результату по поточних справах.

Виганяли уві сні чужого, який забрів у вашу квартиру або будинок? Наяву зможете позбутися конкурента на роботі або суперника (суперниці) в любовній сфері.

Дикі — значить, сварки

Кошенята поводяться агресивно, кусаються? Дрібні капості від колег по роботі, які не нашкодять, але відчутно вдарять по нервах.

Билися і прогнали їх? Значить, вороги не зможуть завдати шкоди або обмовити — репутація не постраждає. Вони дряпали вас і сильно кричали, коли ви їх били? Остерігайтеся зради.

До чого сняться дикі кошенята, які загрозливо сопуть або хропуть, намагаючись налякати? Сонник підказує: почнуться чвари, конфлікти з сусідами.

Яких кошенят бачили уві сні?

Тлумачення бачення залежить від їх забарвлення:

 • сіренькі — поганий настрій;
 • біленькі — гидота від приятеля;
 • жовті — любовні невдачі;
 • чорні — заздрісники будуть пакостити;
 • димчасті — грошові труднощі незабаром вирішаться;
 • триколірні — інтриги проти вас не досягнуть мети;
 • кольорові — кар’єрний ріст.

Побачити смугастих кошенят уві сні означає: опинитеся в невизначеному положенні, звичайні події будуть перемежовуватися невдачами. Вам підкинули чорно-білого? Хтось вчинить, як захоче, не звертаючи уваги на незручності для вас. Чорний падав з вікна? Позбудетеся від нападок ворогів.

Лисі, хворі

Кошенята були лисі? Сонник попереджає: посваріться з кимось із рідних. Після цього залишиться неприємний осад, який довго буде нагадувати про себе.

Хворі і облізлі малюки в нічній мрії пророкують жінці нове захоплення. З першого погляду молода людина сподобається, але потім дуже розчарує.

Мокрі, закривавлені

До чого сняться мокрі кошенята, що трясуться від холоду? Чекає багато роботи, суєти. Особливо це стосується поточних завдань — не допускайте завалів, це загрожує ускладненнями.

Бачили їх уві сні з ранами, в крові? Попереду серйозний конфлікт, через який можете припинити спілкування з людиною — каже сонник.

З іншими тваринами

Пухнасте кошеня і кролик разом символізують неприємності, які загрожують доходам сновидіння. Також з’являться перешкоди для його просування на роботі.

Якщо побачили його з курчам — додаткові турботи, клопоти. Втім, деякі з них підуть на користь, навчать сплячого враховувати всі деталі.

Складаючи план мало намітити мету, потрібно ще передбачити кроки, які до неї приведуть. Слід зважити всі нюанси, продумати варіанти, навіть при невдачі. Вчіться розробляти докладні плани, щоб швидше досягти наміченого.

Що означають інші сюжети?

Кошеня написав на килим? Наяву вибухне скандал з домочадцями, можливо, з незначного приводу. Якщо котячий малюк часто писався, і зазвичай на ліжко — це попередження про зраду.

Ви захищали уві сні перед чоловіком свого улюбленця, який напаскудив в квартирі? Сонник пояснює: наяву зробите помилку і будете довго виправдовуватися перед рідними.

Хлопець хотів викинути пухнастика, але ви не дали? Ви самі винні у своїх проблемах, але коли близькі хочуть допомогти — перешкоджаєте їм.

Втік або вбили

До чого сниться, як кошеня втік, а ви шукали? Сварка з конкурентом або суперником, яка може привести до появи нових ворогів. Знайшли його? Знайдете собі нові складнощі.

Вбивство кошеня в сновидінні обіцяє можливість уникнути дрібних неприємностей. Бачити його мертвим-фінансові проблеми незабаром вирішаться.

Побачили, як потонув?

Борсався у воді? Незабаром складеться ситуація, до якої ви опинитеся не готові. Не поспішайте приймати рішення — ретельно обміркуйте свої кроки.

Він потонув? Це неприємна ознака: сплячого звинуватять в тому, чого він не робив. Бажано не піддаватися емоціям, а аргументувати свої заперечення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code