До чого сняться Ліки: тлумачення в різних сонниках

У звичайному житті нам потрібні ліки, коли з’являються проблеми зі здоров’ям. Як говорить сонник, ліки уві сні символізують проблеми на фізичному або емоційному рівні. Вони підказують нам про насувається хвороби.

Якщо у сні ви бачили ліки — наяву вам варто серйозніше ставитися до свого здоров’я. Можливо вам варто обстежитися.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Неприємне на смак ліки може обіцяти яку-небудь подію, яка виведе ваше життя зі звичного русла;
  • Якщо ви комусь пропонуєте таблетки уві сні, будьте уважні до здоров’я близьких вам людей. Можливо, захворіє хтось з ваших родичів;
  • Знеболюючі препарати уві сні говорять про появу головного болю. Ви будете засмучені тим, що погано розбираєтеся в людях. Сон також означає подолання перешкод і труднощів;
  • Краплі від серцевих болів натякають на виникнення нових відносин і любовних пригод;
  • Прийняття проносного обіцяє участь у розважальних заходах;
  • Поглинання великої кількості таблеток у сні означає, що на роботі вас завантажать завданнями. Начальник може дати особисте доручення;
  • Гидкий присмак препарату є передвісником конфліктів і скандалів;
  • Якщо готуєте зілля самостійно, значить, скоро вирушите в подорож.

Сонник Міллера

Міллер стверджує, що приємний смак лікарського засобу означає, що ви зможете впоратися з будь-якими перешкодами на шляху досягнення мети. Незабаром ваше життя зміниться в позитивному напрямку. І навпаки, дуже неприємний смак зілля може говорити вам про перехід хвороби в хронічну стадію.

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви приймаєте ліки, сон означає наявність у вас якийсь залежності в реальному житті. Вам дуже складно від неї позбутися. Якщо на прийомі у лікаря ви отримуєте рецепт, сон передвіщає розвиток захворювання або загострення давніх проблем. Препарати проти грипу говорять про виникнення невеликих проблем.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Зігмунда Фрейда мікстура у сні говорить про неминучість припинення відносин з нинішнім партнером. Чим гірше був смак препарату, тим болючіше ви будете переживати розрив. Дуже солодке засіб віщує раптову сильну любов. Однак стосунки не триватимуть довго, ви швидко прийдете в себе.

Висновок

Лікарські засоби уві сні натякають вам на необхідність звернути увагу на своє здоров’я або здоров’я ваших родичів. Проблеми можуть бути психологічного плану. В подальшому вони можуть вилитися у хворобу на фізичному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code