До чого сняться огірки: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Ви прокинулися вранці і згадали, що у ваших нічних мареннях були присутні ці апетитні зелені овочі. Огірки — до чого сняться і що вони означають? Якщо вам приснилися огірки, сонник каже, це відмінний знак. Огірки уві сні символізують поліпшення стану здоров’я, підвищення фінансового благополуччя і везіння у робочих та сімейних справах. Але є й інше тлумачення — якщо вам приснилися огірки, сон може означати, що ви постійно думаєте про якийсь турбує вас питання, і не можете знайти рішення.

Якщо вам приснилися огірки уві сні, сонник обіцяє вам сімейне щастя, матеріальне благополуччя і рішення всіх проблем.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Якщо у вас деякий застій в житті, то можете не сумніватися, огірки уві сні обіцяють наближаються зміни, які, безсумнівно, будуть на краще. Як стверджує сонник, огірок – це фалічний символ, він сповнений насіння. Тому часто все сновидіння, в яких він присутній, має сенс пов’язати зі своєю сім’єю і з її добробутом.

Вам приснилися свіжі або солоні огірки?

  1. До чого сняться огірки свіжі зелені — вони символізують успіх. Якщо ви хворіли, то зовсім скоро одужаєте. Якщо ви довго очікували візиту дорого гостя, то скоро він увійде у ваші двері. Якщо чекали хорошої новини, то вона теж не змусить себе довго чекати. У будь-якому випадку, важкий час і довгі очікування залишаться позаду, для вас відкриються нові перспективи, і тільки від вас залежатиме, як ви ними розпорядитися.
  2. До чого сняться огірки солоні жінці чи чоловікові — які можливості ви втрачаєте, проходите повз потрібних людей, не прислухаєтеся до правильних порад. Як говорить сонник, солоні огірки в банку — це ще контрольована ситуація, але бачити уві сні солоні огірки на тарілці або є їх — це зовсім вже поганий знак, попереду важкі часи, які не просто буде пережити.

Де саме ви бачили ці овочі?

Солоні огірки уві сні передвіщають втрати, обман і розчарування. Будьте обережні!

Бачити уві сні огірки свіжі, зростаючі в городі уві сні, обіцяє швидку радість і зміни на краще, а також надану можливість вирішити всі свої дрібні проблеми позитивно і самостійно. Якщо урожай на грядці загинув від граду чи посухи — це застереження від можливих збитків і майбутніх втрат.

Продовжуємо вивчати сонник: огірки свіжі і зелені, які ви купує в магазині, означають, що незабаром до вас прийдуть фінансові потоки з різних місць. Навіть якщо суми будуть невеликі, ні в чому собі не відмовляйте, сміливо витрачайте отримані кошти на себе і свою сім’ю.

Якщо огірки в магазині вам не сподобалися, і ви їх не купили, то ви можете випадково пройти мимо своєї вигоди, пропустіть щось важливе з уваги.

Купуючи огірки в сні на ринку, ви потрапляєте під певний ризик. Можливо, вас чекають події або проекти, в яких ви не дуже впевнені. Не ризикуйте даремно, заручіться підтримкою близьких вам людей, залучіть до участі додаткових фахівців у цьому питанні, ще раз розгляньте всі можливі варіанти.

Коли вам на святковому застіллі у сні запам’яталися огірки, незабаром вас порадують якісь хороші вісті, яких ви давно чекаєте і для отримання яких доклали чимало зусиль. Вісниками можуть стати ваші найближчі друзі або родичі з боку батька.

Як говорить сонник, солоні огірки в банку — це символ втрачених можливостей. Вам варто придивитися до свого життя. Можливо, потрібно змінити роботу, пройти якісь курси підвищення кваліфікації або навіть одружитися на своїй подрузі, яка може виявитися найбільш вигідною для вас партією. Сон дає вам підказку, що настав час діяти, а вам вирішувати, скористатися підказкою чи ні.

Якщо уві сні ви їсте салат, в якому є огірки та помідори, у вас нерозділене кохання. Вам давно хтось подобається, але вам з якоїсь причини не вистачає духу зізнатися в цьому собі і об’єктом своєї уваги. Якщо ви доїли салат до кінця, то час вже настав, вам необхідно зробити перший крок назустріч своїй долі. Якщо ні, то ваш обранець здогадується про ваші почуття і скоро проявить себе.

Які дії ви робили в сновидінні?

Якщо уві сні ви бачите, що хтось миє огірки, означає, що за вашою спиною хтось розпускає плітки про вас, про стосуються вашої таємної любовному зв’язку. Якщо уві сні ви миєте огірки, то вам варто думати, про що ви говорите зі своїми знайомими і друзями, щоб своїм необдуманим словом не завдати шкоди репутації дорогого вам людини.

Сон, у якому ви чистите огірки від шкірки, не віщує нічого доброго. Можливо, ви перебуваєте в стані тривалого стресу, з-за якого погіршується стан вашого здоров’я. Подбайте про себе, розслабтеся, поїдьте в санаторій. Але на всяк випадок завжди тримайте при собі потрібні таблетки або телефон, щоб вчасно викликати швидку допомогу.

До чого сниться є солоні огірки – до великої сварки. Якщо ви порізали, посолили і з’їли огірок, значить, вашу сварку хтось підстроїв, хто був у ній зацікавлений. Придивіться уважніше до свого оточення, подумайте, кому може бути вигідний ваш розлад у родині або з колегами по роботі. Максимально захистите себе від спілкування з заздрісниками і невдахами.

Будьте дуже обережні, якщо уві сні вам приснилося, що ви ріжете огірки на салат. Це ознака вашого можливого попадання під скорочення на роботі і поповнення рядів безробітних. Виконуйте свою роботу, як можна ретельніше, промочите. Якщо це необхідно, поменше пліткуйте і розповідаєте на роботі про себе.

Ваш сон за участю маринованих огірків обіцяє вам участь в обмані. Якщо ви бачите, як хтось маринує огірки, обдурять вас, а якщо ви самі їх маринуете, значить, обдурити доведеться вам. Чим більшого розміру банку маринованих огірків вам приснилася, тим більший обман попереду. Якщо банку уві сні розіб’ється – обмін буде розкрито.

Якщо уві сні ви будете солити огірки в реальному житті ви запланували якесь вкладення грошей або їх обмін на іншу валюту. Сон застерігає вас від можливої невдачі і фінансових втрат. Зробивши це, ви можете понести значні збитки або ваша фінансова стабільність значно погіршиться. Варто почекати з вкладенням свого капіталу.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

Якщо жінці сняться огірки, це обіцяє їй отримання приємного подарунка.

Коли огірки сняться чоловікові, це хороший знак, що передвіщає збагачення, фінансову стабільність, кар’єрний ріст або зростання у бізнесі. З’їдений уві сні огірок обіцяє невелику еротичне пригода, легкий флірт на роботі.

Якщо чоловік бачить насіння в огірку, значить, пора приділити належну увагу дітям, перевірити уроки, сходити з сином на футбол, вивести сім’ю на пікнік. Якщо дітей поки немає, то насіння огірка уві сні сигналізують, що зараз найвдаліший час для появи.

До чого сняться огірки жінки — такий сон передвіщає їй несподіваний приємний подарунок. Якщо жінка заміжня, то слід чекати сюрпризу від чоловіка або дітей. Сон, у якому дівчина бачить свіжі огірки, обіцяє їй нових шанувальників, додаткові знаки уваги з боку колег, запрошення на романтичну зустріч або навіть в закордонну подорож. Великий насіннєвий огірок уві сні може стати вісником вагітності.

Якщо вашій дитині сняться огірки, його чекає похвала. Мабуть, він почав успішно справлятися зі своїми домашніми справами або шкільними завданнями. Не шкодуйте для нього добрих слів, похваліть перед братами і сестрами, перед друзями, підніміть його авторитет і його старання зростуть в геометричній прогресії. Якщо дитина уві сні з’їв огірок, значить, він став усвідомленішим ставитися до своїх вчинків. Якщо вкрав огірок, значить, необхідно ще раз нагадати йому, що таке «добре», а що таке «погано».

Трактування в популярних сонники: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Огірок – символ сімейності, основне завдання його плодів — продовження свого роду. Він може бути гірким, якщо йому недостатньо поливу й уваги, колючим, коли треба захистити свої плоди. Огірок у сні є в тій чи іншій мірі відображенням вашого внутрішнього світу зараз. Знайдіть підходяще вам тлумачення в знаменитих сонники і дізнайтеся, чого вам приснився огірок.

Сонник Міллера – ви будете щасливі

Бачити уві сні свіжі огірки – це гарантія безхмарного щастя, довголіття та процвітання, отримання великого прибутку, набуття душевного і сімейного рівноваги. Якщо вам приснилися огірки мариновані або солоні, значить, ви з гідністю витримайте всі випробування, які вам готує доля найближчим часом, в тому числі і нерозділене кохання, і загрожує розлуку з коханою людиною.

Якщо ваші огірки уві сні гіркі і несмачні, це означає, що ви не впевнені в собі і самотні. Не лякайтеся і не впадайте у відчай, це не завадить вам знайти своє місце в житті, знайти спокій і любов. Просто треба вчасно змінити устрій свого життя і повернутися до неї обличчям.

До чого сниться збирати огірки уві сні — це до гостей. Чим більше огірків з’їдено уві сні, тим більш галаслива компанія до вас прибуде. Якщо ви сыпете сіль на огірок, вам належить сварка з близьким родичем чоловічої статі – братом, зятем або свекром.

Сонник Ванги – починається світла смуга

Побачити в сні свіжий огірок або багато огірків – це хороший знак, час переживань і важких подій нарешті закінчилося. Це новий етап у вашому житті. Якщо ви хворіли, то ви благополучно зцілитеся. Якщо ви щось втратили, то зникнення дивним чином знайдеться.

Для людей, що займаються сільськогосподарськими роботами, бачити уві сні огірки на грядці зелені — це велика удача. Сон обіцяє великий і багатий урожай, який вдасться зібрати і довго зберігати або вдало продати. Ваш урожай стане для вас винагородою за вашу щоденну працю, наполегливість, докладені зусилля.

Якщо уві сні ви їли огірки, то вам варто розібратися в сформованій ситуації. Можливо, вас давно обманюють, морочать вам голову. Ще раз перегляньте ваші плани і зверніть увагу на людей, які занадто часто стали перебувати біля вас, навіть коли в їх присутності немає необхідності.

Сонник Фрейда – ви бажаєте нових емоцій

  1. До чого сняться свіжі огірки жінці — вони символізують ваше бажання прикрасити своє інтимне життя, привнести в неї різноманітність, змінити партнера або спробувати нові пози. Огірок тлумачиться як символ чоловічого початку, проводячи асоціації і за формою, і за вмісту в ньому насіння.
  2. Жінці, якій приснилося, що вона вирощує огірки, доведеться докласти чимало зусиль, щоб прикрасити своє сексуальне життя і розворушити свого партнера. Засолювання ж огірків у сні означає невдоволення своїм подружнім життям, деякі думки щодо пошуку можливостей адюльтеру.
  3. Якщо сон про вирощування огірків сниться чоловікові, він надто багато часу витрачає на себе надто багато уваги приділяє своєму зовнішньому вигляду. Варто остерігатися насувається нарцисизму. Іноді приємніше і корисніше надавати увагу оточуючих, ніж собі.
  4. Соковиті зелені огірки, зі сну вагітної жінки, повідомляють їй про те, що у неї буде міцний хлопчик, який успадкує всі кращі якості свого батька.

Сучасний сонник – ви несподівано розбагатієте

Огірки, побачені в сні, ці добрий знак, що віщує чоловікам гроші, а жінкам дорогі подарунки, про які вони давно мріяли (нерухомість, коштовності, шуба, автомобіль). Якщо поки немає поруч людини, який може собі дозволити такі подарунки, не турбуйтеся. Скоро він у вас з’явиться і зможе по заслузі оцінити всі ваші достоїнства.

  • Якщо ви побачили огірки на снігу або їли їх на морозі, значить, про вас розпустили плітки. Не варто переживати, адже вони абсолютно безпідставні і не завдадуть вам ніякої шкоди.
  • Якщо уві сні ви несете огірки з ринку додому, попереду вас чекають важкі і скрутні часи. Щоб пережити їх, вашій родині доведеться об’єднатися і працювати на загальне благо спільно.
  • Якщо сон про огірках приснився вам перед зборами в далеку дорогу, то краще її відкласти, так як дорога не буде вдалою. Можуть статися нещасні випадки, що супроводжуються пропажами і травмами.

Американський сонник — спілкування з дітьми

Знайомство з людьми значно молодший за вас, можливо, дітьми. Поява стажистів-практикантів на роботі, приїзд родичів з дітьми після довгої розлуки і т. д. Можливо, вам доведеться виступати перед дитячою аудиторією.

Російський сонник — поломка дорогої речі

Збирати — до прибутку, премій. Наступити і розчавити огірок — поломка дорогої речі або придбання неякісного дорогого товару. Сильно забруднитися, збираючи огірки — отримання грошей за допомогою хитрості й обману.

Сонник для закоханих — радість від обновки

Зривати огірки — робити дорогі, але потрібні покупки, радіти новим речам. Зірвати огірок з грядки і почати їсти — занадто дорогий подарунок, який вас збентежить. Випадково розчавити огірок — поломка дорогої речі, побутової техніки або автомобіля.

Дитячий сонник — приємні для вас речі

Несподівано виявити цінність давно звичної речі або отримати прибуток з нетрадицонного джерела. Зверніть увагу на старі монети або предмети антикваріату, що зберігаються у вас вдома. Бути може, звична і абсолютно непотрібна річ принесе вам велику суму грошей.

Любовний сонник — несподіваний дохід

Солити огірки — вдалі інвестиції, виграш у лотерею, пасивний дозод. Є — отримувати гроші готівкою. Закушувати алкоголь огірком — зайві витрати, збитки, купівля непотрібних речей. Розбити банку з огірками — крах підприємства.

Сонник Дмитра та Надії Зими — допомога комусь

Спілкування з передчасно постарілим, стомленим чоловіком або жінкою, рано втратила красу. Є огірки прямо з банки — почуття жалості, бажання допомогти комусь. Якщо уві сні у вас не виходить відкрити банку, наяву вам належить маленька перемога.

Висновок

Пам’ятайте, який би не вам приснився сон, що б він не віщував, ви творець свого життя і вершитель своєї долі. Сон вас тільки застерігає і спрямовує, допомагає розібратися в сформованій ситуації. Ви повинні вірити в свої почуття і в свої сили. Прислухайтеся до голосу свого серця, приділяйте достатньо уваги своїм близьким, своїй родині і у вас все вийде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code