До чого сняться Погони: тлумачення в різних сонниках

Погони символізують статус людини, який служить на благо своєї Батьківщини. Їх можна побачити у людей, які перебувають на службі в армії і у тих, хто працює в поліції. Служба є обов’язковою для представників сильної статі, які досягли повноліття. Як трактує сонник, погони не мають певного тлумачення, тому що багато залежить від того, за яких обставин чоловік побачив сон, і що відчув від цього.

Погони, побачені уві сні говорять про труднощі наяву. Можливо, ви вже зіштовхнули з ними, а можливо вони ще попереду.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Після того, як вранці відкриєте очі, спробуйте згадати, кому належали погони і яке звання мав осіб. Після цього можна буде приступати до трактування сновидіння.

  • Якщо ви побачили себе в погонах, але не можете зрозуміти, яке звання маєте, то, швидше за все, в реальному житті почали відбуватися не зовсім хороші події. Відносини з керівництвом дуже напружені, вас нерідко карають за порушення дисципліни і за те, що безвідповідально ставитися до виконання роботи;
  • Якщо погони вам не належали, хоча в реальному житті працюєте у правоохоронних органах, то варто задуматися про зміну професійної діяльності. Вибирайте професію до душі, тоді зможете отримувати задоволення від неї, і ставиться до виконання обов’язків відповідально.

Сонник Міллера

Зі сну погони намагаються донести до людини те, що в реальному житті він зіткнеться з труднощами. Впоратися з ними поодинці буде дуже важко, тому доведеться вдатися до допомоги оточуючих. Спробуйте розгадати підказку, яка була приготовлена у сні і з допомогою якої можна постаратися уникнути різних неприємних ситуацій.

Сонник Ванги

Якщо людина побачила себе в сні на посаді полковника, то у реальному житті він домагається поставлених цілей будь-якими шляхами, як би не було важко. У нього дуже сильна енергетика, тому може впливати на оточуючих. Нерідко користується цим, щоб досягти своєї вигоди і стати незалежним. Почніть ставитися до людей по-іншому, не шукати в них тільки вигоду.

Сонник Фрейда

Як трактує сонник Фрейда, якщо людині уві сні дають погони, але він від них відмовляється, значить в реальному житті у нього щось не дуже клеїться. Він постійно стикається з дрібними проблемами, в результаті чого починає сумувати і впадати в зневіру. Не треба так себе вести, приймайте це як належне і намагайтеся все змінити в кращу сторону. Нехай зараз важко, але це колись закінчиться.

Висновок

Побачена уві сні погони намагаються сказати людині, що в реальному житті він робить щось не так. Потрібно звернути увагу на обставини, при яких вони наснилися і як дісталися сновидінню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code