До чого сниться готель: тлумачення за різними сонниками

Дуже часто уві сні можна побачити себе в подорожі. До чого сниться готель? Як стверджує сонник, готель уві сні, як і будь-яке житлове приміщення, є відображенням вашого внутрішнього світу. Якщо ви побачили великий готель з багатими номерами і прислугою — у вас все добре. А ось якщо готель уві сні виявився дешевим і брудним, ви бачили тарганів або посуд з тріщинами, ви втратили внутрішню гармонію. Дуже часто сни про поїздки і готелі символізують ваше бажання змінити обстановку і відправитися в подорож в реальному житті.

Тлумачення сну в залежності від його подробиць

Будь-яка річ, яка нам належить, так чи інакше характеризує нас. Найбільшою мірою це стосується нашого житла. Дуже багато чого можна сказати про людину, одного разу побувавши у нього вдома. Звичайно, готель в цьому сенсі не інформативна. Справа не тільки в тому, що це – лише тимчасове житло. Сам характер нашого перебування не передбачає внесення будь-яких змін у її інтер’єр, всі готелі безликі. Однак якщо ви бачите сон, готель цілком може відобразити ваш душевний стан.

Що ви робили в готелі або мотелі?

Бачити готель уві сні-хороший знак, який обіцяє приємні враження, цікаві знайомства, подорожі. Ви відчуваєте дискомфорт, викликаний безліччю причин, в тому числі і одноманітністю. Вам просто необхідний ковток свіжого повітря. Однак зовсім необов’язково їхати кудись. Частіше відпочивайте на природі, займіться чимось захоплюючим.

 • Безуспішно шукати потрібний номер-перешкоди, спроба знайти вихід із значущої ситуації;
 • Приміряти одяг в номері готелю-прагнення до новизни і змін.

Якщо уві сні ви працюєте в готелі, це вказує на отримання в недалекому майбутньому цікавих відомостей. Приснилося, що ви є власником? Радійте, настає сприятливий період, відповідний для постановки важливих завдань на довгострокову перспективу. Почніть діяти, поки удача супроводжує вас, не розпорошуйтеся по дрібницях.

Яким був рівень обслуговування?

Якщо уві сні ви живете в номері старому, давно не ремонтованому, обстановка в тимчасовому житлі більш ніж скромна, про чистоту там знають з чуток – ви дуже зайняті справами, щоб звернути увагу на себе. Вам необхідно знайти час для того, щоб привести свій внутрішній світ в гармонійний стан. Такий сон також віщує і можливі проблеми зі здоров’ям, перешкоди в запланованих поїздках із зазначеної причини.

Простий готельний номер, але світлий і просторий говорить про гармонію і умиротворення. Також сон обіцяє поліпшення фінансового становища, успіх у справах. Якщо ж у сні ви живете в розкішних апартаментах з вишуканими предметами інтер’єру, сон попереджає: не будьте вимогливі до себе і оточуючих. Також сновидіння віщує приємну подорож, позитивні емоції.

Старий, покинутий готель віщує розчарування і сварки. Для людей, що люблять один одного – серйозні сварки. Великі збитки бізнесменам, і навіть таку неприємність, як тюремне ув’язнення. Сон закликає вас бути обережним, тримати емоції під контролем, не вплутуватися в авантюри.

Ви подорожували по країні або за кордоном?

Вітчизняний готель віщує швидке вирішення завдань. Однак, якщо розташування було невдале, і уві сні Ви загострили на цьому свою увагу, в справах вас чекають серйозні перешкоди.

 1. Номер з видом на море може бути передвісником як спокійного, плавного плину життя, так і бурхливого, проблемного. Згадайте, яким було море у вашому сні.
 2. Приснилася готель з видом на гори — це віщує вирішення проблем з істотними витратами часу і сил.
 3. Готель за кордоном означає, що швидкого вирішення у турбуючих Вас питань немає. Не намагайтеся вирішувати проблеми самостійно, зверніться за допомогою до близьких людей.

Разом з ким ви були на відпочинку?

 • Заселятися в готель на самоті означає, що ви побоюєтеся розділяти свої емоції з іншими людьми;
 • Оселитися з коханою людиною – ваші відносини пройдуть перевірку на міцність;
 • Жити всією сім’єю, з чоловіком і дітьми-знак вашої прихильності до домочадців, значущості сім’ї у Вашому житті;
 • Заселення з друзями віщує гучну і веселу зустріч наяву.
 • Бачити уві сні сторонніх людей в своєму номері – до деяких знайомих ви ставитеся негативно, лише зовні демонструючи приязнь. Неприємна вам людина розділяє ваші почуття і в будь-який момент може зрадити вас.

Хто побачив сон: чоловік чи жінка?

Для чоловіків готель віщує швидку дорогу. Поїздка буде вдалою при наявності сприятливих знаків-вдалого розташування готелю, новизни і чистоти номеру. При наявності несприятливих знаків – погане розташування, шторм на морі, довгий пошук свого номера в готелі, шанси вдало вирішити справи вкрай малі.

Подружжя, чий шлюб переживає не найкращі часи, готель символізує зради і розпад пари.

Просторий, обставлений зі смаком готельний номер для жінки символізує матеріальне благополуччя, світлу смугу в житті, здійснення надій. Будівля готелю, привертає увагу своєю витонченістю і красою віщує яскраві враження, отримані в подорожах. Старий готель – до невдач, життєвих уроків.

Трактування значення сну в різних сонниках

Багато тлумачі сновидінь сходяться на думці, що образ готелю прямо пов’язаний з нашим душевним станом. В залежності від того, яким було тимчасове житло, де воно розташовувалося, хто склав нам компанію, готель уві сні, може трактуватися по-різному. Постарайтеся пригадати подробиці сну, це важливо для його правильного розуміння. Увагу деталей приділяє практично кожен сонник.

Сонник Міллера – ви не довіряєте партнеру

Коли заміжній жінці сниться, як вона заселяється в готель одна, такий сон означає недовіру до чоловіка, підозри в зраді, можливий розрив відносин.

Йти вгору по сходах в готелі – буквально, підніматися по кар’єрних сходах, завойовуючи все нові висоти. Спуск по сходах-зниження на посаді, невдачі, стягнення, і навіть звільнення.

Покинутий готель означає невдачу в справах, нерезультативне відрядження. Бруд, прогнилі дошки підлоги свідчать про зраду близької людини, активізації ваших недругів. Вибиті вікна – марні надії, а для незаміжньої дівчини — розставання з коханим, скасування весілля.

Сонник Ванги – чекає поїздка наяву

Готель символізує зміни. Більшою мірою це стосується зміни місця проживання. Буквально через терни до зірок вам доведеться пройти, якщо уві сні ви йшли по темному коридору в готелі-поборовши безліч перешкод, ви досягнете мети.

Красиво, елегантно обставлений номер – переїзд, успішне заміжжя для жінки. Бачити себе лежачим в ліжку номеру — любовна інтрига. Заселятися великою компанією друзів – до дружньої зустрічі, на самоті – висока ймовірність сварок з колегами та рідними.

Сонник Фрейда – можливі погані вісті

Заселитися у сні в старий готель і виявити, що номер брудний і погано мебльований – вас чекають погані вісті, які істотно змінять ваші плани. Не робіть нічого істотного, задумане вами неминуче спіткає невдача.

Незаміжню дівчину, що побачила розкішний готельний номер в готелі біля моря, чекає швидке заміжжя. Милуватися на гарний вигляд з вікна-вас чекають серйозні зміни на краще.

Якщо уві сні ви побачили, як купаєтеся в готельному басейні, в чистій і прозорій воді – вас очікують приємні новини, благі зміни. Купання в брудній, квітучій, каламутній воді віщує плітки, неприємності і розбрати — символ різних неприємностей, пліток і брудних розмов.

Сучасний сонник – ви даремно витрачаєте час

Готель означає марну витрату часу і лінощі. Розкішний готель-ваші вчинки піддадуться найжорстокішій критиці. Невдачі віщує сон, в якому ви проживали в дешевому готельному номері і конфліктували з оточуючими.

 • Дівчині подібний сон обіцяє часту зміну місця проживання, викликану особливими умовами роботи майбутнього чоловіка;
 • Проживати в старому готелі в маленькому глухому містечку – до фінансових проблем, серйозних труднощів;
 • Затишний і чистий номер, в якому вам комфортно, пророкує удачу, багато позитивних емоцій;
 • Побачити себе власником готелю символізує прибуток, успіх у справах;
 • Якщо ви намагалися забронювати номер, такий сон віщує безліч дрібних і неприємних перешкод у справах.

Висновок

Побачений готель передрікає благі зміни, подорожі, цікаві зустрічі, яскраві емоції. Однак якщо уві сні ви бачили знаки, що віщують проблеми і неприємності, не турбуйтеся. Навіть з найважчих ситуацій можна вийти переможцем, знайшовши досвід і впевненість у своїх силах. Все у ваших руках. Будьте щасливі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code