До чого сниться Гравірування: тлумачення в різних сонниках

Будь-який напис уві сні є значущим символом. Як трактує сновидіння сонник, гравірування підкаже вам, як обійти проблеми в реальному житті або знайти шляхи їх вирішення. Однак пам’ятайте, що це всього лише сон, і не варто ставитися до побаченого буквально.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Приснилося ваше ім’я на металі? Незабаром отримаєте вельми вигідну і цікаву пропозицію;
  • Бачити чуже ім’я – дізнаєтеся про шлюб ваших знайомих;
  • Бачити процес гравіювання означає, що за вашою спиною плетуть інтриги і розпускають плітки про вас;
  • Робити гравіювання на подарунок близькій людині – в реальному житті вас очікує нудна робота, від якої не вийде втекти;
  • Для молодої дівчини подібне сновидіння обіцяє провал у власних бажаннях і надіях;
  • Отримати гравіювання в подарунок означає, що варто уважніше ставитися до свого здоров’я. Можливе погіршення пам’яті і неуважність;
  • Гравірування сниться сплячому, коли комусь потрібна ваша допомога;
  • Втратити річ з гравіюванням – незабаром розчаруєтеся в близькій людині. Можливо, вас спробують зрадити або підставити;
  • Для ділових людей зіпсована гравірування обіцяє складні, невигідні справи, а також невдачі в майбутніх;
  • Отримали в подарунок пістолет з гравіюванням – в реальному житті не вдасться уникнути конфлікту.

Сонник Міллера

Подарунок у вигляді гравіювання, за версією сонника, віщує сновидцу теплі, поважні відносини колег по роботі. Уві сні намагаєтеся прочитати напис? Ви заплутаєтеся в своїх діях. Встанете перед складним вибором. Жінці, на думку Міллера, річ з гравіюванням уві сні обіцяє міцну і взаємну любов.

Сонник Ванги

Гравірування на речах уві сні-приємні сюрпризи наяву. Гравюра на стіні віщує сплячому дорогу покупку непотрібної речі. Купівля або вибір гравіювання на подарунок говорить сновидцу про необхідність відвідати своїх рідних і близьких.

Сонник Фрейда

Для чоловіка гравірування на плоскому предметі означає, що в реальному житті він відчуває тягу до чоловічої статі. Для сновидицей подібний сон віщує безладні сексуальні зв’язки. Поганий напис говорить про проблеми в спілкуванні з протилежною статтю. Гравірування на кільці обіцяє сновидцу безліч сексуальних зв’язків, від яких він не буде отримувати задоволення.

Висновок

Хочете дізнатися, до чого сниться гравірування? Розібратися в цьому можна за допомогою різних сонників. Трактування сновидіння залежить від матеріалу і речі, на якій вона була зроблена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code