До чого сниться Гребінь: тлумачення в різних сонниках

До чого може наснитися гребінь? Існує величезна кількість прикмет з приводу цього предмета. Раніше вважалося, що якщо молода дівчина втратить свій гребінь, то чекати їй нещастя. Як впевнені сучасні сонники, гребінь уві сні має безліч значень і тлумачиться з різних сторін. В реальному світі сни відкривають наші таємні пристрасті і бажання.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Шукати гребінь уві сні – швидше за все, вас чекає розставання з близькою людиною в реальному житті;
  • Бачили багато волосся на гребені? Це символ фінансових труднощів, постарайтеся менше витрачати гроші і відмовитися від дорогих покупок;
  • Зламати гребінець – для сновидіння це ознака нещастя;
  • Отримати в подарунок красивий гребінь-сновидцу чекають нові любовні пригоди, які можуть закінчитися одруженням. З іншого боку – до зради і зради у відносинах;
  • Сновидіння, в якому ви побачили новий гребінь, обіцяє вам виконання задуманих планів, з іншого боку бачити щербатий гребінець – означає потерпіти невдачу в справах;
  • Розчісувати волосся-ознака успіху і низки значних удач.

Сонник Міллера

Якщо сновидець побачив, як тримає в руках гребінь – незабаром йому вдасться вирішити давні проблеми, які заважали досягти поставлених цілей. На роботі нарешті помітять ваші старання і гідно оцінять. Дерев’яний гребінь обіцяє молодому сновидцу любовні відносини з людиною, яка завжди була поруч з вами, але ви його просто не помічали. Можливо, це буде ваша давня знайома.

Сонник Ванги

Гребінь, на думку сонника Ванги, провісник любовних відносин і міцного сімейного життя. Зламаний гребінь віщує сновидиці зустріч з чоловіком, в якого вона закохається по вуха. Дарувати гребінь добре знайомій людині-значить, в реальному житті відносини з цією людиною складуться вдало.

Сонник Фрейда

За сонником Фрейда подібні образи кажуть, що сновидець занадто зациклений на своїй зовнішності. Ви не звертаєте уваги на почуття і вчинки інших людей. Судіть людину тільки по зовнішності. Якщо хтось чужий користується вашим гребенем, то незабаром наяву зустрінете людину, яка дуже сильно вплине на подальше життя. У кращу або гіршу сторону будуть зміни, залежить тільки від вас і ваших дій.

Висновок

Вам приснився гребінь, і ви не можете розтлумачити свої бачення? Варто згадати всі деталі і подробиці сну. Щоб пояснити, в чому сенс сновидіння, необхідно звернутися до спеціальної літератури. Тільки завдяки соннику ви зможете дізнатися, до чого приснився гребінь і варто турбуватися з цього приводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code