До чого сниться Латаття: тлумачення в різних сонниках

Деякі предмети, які нам добре знайомі наяву, уві сні набувають зовсім іншого тлумачення. Наприклад, як каже сонник, латаття уві сні означає виконання вашої мрії. Деталі сну можуть підказати вам шлях її досягнення і захистити від можливих перешкод на шляху.

Латаття, побачена уві сні, в більшості випадків хороший знак. Вас чекають приємні дрібниці.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Побачити дітвору серед рослин означає, що їм необхідно приділяти на даний момент більше уваги і виявляти більше турботи;
  • Квіти латаття на воді можуть бути провісниками нових відносин і будь-яких змін особистого характеру. Відносини з колишнім партнером, які стали схожі на щоденну рутину, підуть і дадуть місце для розвитку нових почуттів і захоплень;
  • Якщо вам подарували квіти уві сні, очікуйте шахрайства з боку дарувальника. Він може змусити вас відчувати почуття провини без приводу;
  • Чи спостерігаєте за лататтям вночі і звертаєте увагу на їх білий колір, сон віщує отримання несподіваних новин;
  • Озеро з квітучими рослинами може символізувати цнотливість і чистоту;
  • Озеро з різнокольоровими рослинами віщує незвичайну зустріч, від якої сновидец буде в захваті;
  • Якщо пливете серед квітучих латаття, вам належить цікаве, але в той же час даремне заняття;
  • Якщо ви відмовляєтеся від подарунка у вигляді букета латаття уві сні, наяву у вас лишком завищені запити. Так ви можете втратити хорошу людину.

Сонник Міллера

Міллер стверджує, що латаття уві сні є символами стану закоханості. Вас чекає роман, цілком можливо швидке заміжжя. Але будьте уважні, така поспішність може привести до швидкого розлучення. Іноді рослини можуть означати уві сні сильну любов, яка подарує вам щастя і радість на довгі роки.

Сонник Ванги

Ванга повідомляє про те, що латаття можуть бути вісниками небезпеку, що насувається. Дотримуйтесь цих заходів безпеки на воді, а також щоб не збудили місцевих мешканців. Зверніть увагу на стан вашого здоров’я, ймовірно, варто зміцнити імунітет.

Сонник Фрейда

Згідно тлумачу Фрейда, латаття означають наступ періоду спокою у відносинах. Поточний стан справ вас цілком влаштовує, і ви не збираєтеся нічого змінювати найближчим часом.

Висновок

При тлумаченні сну велике значення має колір латаття, за яких обставин ви їх бачили, що робили з рослинами. Постарайтеся врахувати всі особливості вашого сновидіння, щоб дати йому вірну оцінку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code