До чого сниться Лупа: тлумачення в різних сонниках

Як вважає сонник, лупа, з’явившись уві сні, може мати різноманітні тлумачення, що ведуть глибоко до коріння проблем. І не дивно, адже її призначення – збільшувати, щоб дати можливість розглянути уважніше те, що вас цікавить.

Якщо вам приснилася лупа, більше значення буде мати не вона сама, а що ви намагаєтеся з її допомогою розгледіти.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Дуже часто лупа фігурує у сні в якості допоміжного елемента – ви намагаєтеся з її допомогою розгледіти щось, ускользающее від звичайного погляду.

  • Вивчаючи якийсь дрібний друкований текст з застосуванням лупи уві сні, наяву вам варто бути обережнішими у робочих справах: замахнувшись на щось більше, ви ризикуєте не впоратися з дорученням, допустити незначні помилки, які призведуть до провалу;
  • Дивитися через лупу на монети, значки та інші предмети колекції, оцінюючи їх стан – будь-яка трудомістка робота обернеться фінансовими втратами;
  • Роздивлятися крізь лупу комах означає, що незабаром вам доведеться звертатися за допомогою до людей, яких ви колись вважали не надто корисними для себе;
  • Якщо ж вам приснилося, що за допомогою збільшувального скла ви розпалюєте вогонь, в реальності, на жаль, вам доведеться зіткнутися з новими борговими зобов’язаннями, які можуть лягти непосильним ярмом на шиї в додачу до старих. Такий сон попереджає бути дуже обережним у грошових питаннях, особливо якщо справа стосується позик.

Сонник Міллера

Для молодої жінки володіння лупою у сні означає бажання загальної уваги, прагнення подобатися кавалерам, і вона це увагу знайде, однак тривати воно буде недовго, і незабаром доведеться зіткнутися з образливим байдужістю тих, хто ще недавно посміхався і сипав компліментами. Якщо ж саме вас роздивляються уві сні через увеличительно скло – навпаки, людина, перш сторонившийся вашого товариства, приділить вам увагу.

Сонник Ванги

Якщо вам приснилося, що ви ніяк не можете скористатися лупою за призначенням, тому що її скло мутна, брудна або подряпані – виходить, наяву ви втрачаєте якісь незначні на перший погляд деталі, а це може призвести до великої біди. Вам варто переглянути своє ставлення до дрібниць, з яких складаються багато великі події і явища.

Сонник Фрейда

Як тлумачить сонник Фрейда, лупа у сні означає прагнення збільшити власну привабливість в очах протилежної статі, також може означати бажання мати більшу кількість і кращу якість любовних контактів. Розглядати кого-то через лупу – якщо ви займалися цим в нічних мареннях, а наяву вам хочеться якомога ближче дізнатися про цю людину і вступити з ним у тісні стосунки. Бути об’єктом вивчення крізь лупу – з вами бажають вступити в зв’язок.

Висновок

Можливо, ваша підсвідомість, помістивши в сон збільшувальне скло, вже дає вам підказку – придивіться уважніше, що ж саме ви розглядаєте з його допомогою, і тоді далеко ходити за відповідями не доведеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code