До чого сниться Молодість: тлумачення в різних сонниках

Молодість пов’язують з розквітом сил, і, здавалося б, бачити сни, в яких фігурує щось молоде, юне – значить, отримати добрі вісті, підтримку. Але часто буває зовсім навпаки – подібні видіння не обіцяють нічого хорошого.

Якщо ви вже не молоді, найпоширеніше значення сновидіння, що ви жалкуєте про помилки минулого і хотіли б їх виправити. Але не забувайте, саме завдяки їм, ви такий, яким стали.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Молодіти у сні – до хвороби. Бачити себе в дзеркалі молодим і красивим – вас підстерігає небезпека, можливо, навіть швидка смерть;
  • Для зрілої людини бути в сні молодше своїх реальних років – значить, каятися у своїх помилках і шкодувати про прийняті рішення. Також такий сон може означати спробу відвоювати назад втрачені позиції, але ці дії можуть зіпсувати ситуацію ще сильніше. Краще змиритися з поточним станом справ;
  • Для літніх людей сон про раптово повернулася молодості може передбачати те, що доведеться пережити своїх дітей;
  • Навпаки, для хворої людини такий сон служить втіхою – хвороба серйозна і скоро відступить;
  • Якщо вам приснилися молодими ваші батьки – незабаром вам випаде шанс відновити стосунки з людиною, яку ви колись незаслужено відкинули;
  • Молодим хлопцям або дівчатам бачити у сні, що вони помолодшали аж до повернення в дитинство – найближчим часом вступити в шлюб по любові і жити в згоді;
  • Бути в сні молодим – також вказує на легковажність.

Сонник Міллера

Якщо у вашому сні присутня безліч молодих людей, незабаром ви уладите всі сімейні конфлікти і дозвольте проблеми. Зараз сприятливий час для того, щоб почати нову справу, відкрити невеликий сімейний бізнес. Якщо матері присниться, що її доросла дитина знову став юним – сон пророкує, що ваші надії на легку, радісну старість виправдаються.

Сонник Ванги

Прагнення очиститися від колишніх помилок і гріхів як не можна краще відображають сновидіння, в яких ви знову молоді або ж просто молодше цього віку. Згідно соннику Ванги, бачити своїх дивно помолодевших батьків – сон обіцяє їм довгі літа життя і доброго здоров’я. Ваші батьки не будуть покинуті, а теплі відносини з ними збережуться року. Їм ще доведеться няньчити онуків, а то і праправнуків.

Сонник Фрейда

Що сниться молодість демонструє потребу в змінах, а вже якщо ви бурхливо віддаєтеся розваг у компанії таких же молодих людей – вам точно варто трохи підсилити самоконтроль. Зміни можуть відбутися як у любовних справах, так і в професійній діяльності, але про поспішних рішеннях ви ризикуєте дуже швидко пожаліти, але повернути колишні стосунки або робоче місце не завжди можливо. Будучи молодим уві сні, наяву ви відчуваєте жалю про вибори, які колись не зробили, вам хотілося б повернутися в минуле і пустити своє життя по іншому шляху.

Висновок

Багато хто, напевно, хотіли б зберегти назавжди або повернути свою молодість, однак не варто забувати, що саме це пора помилок, на яких вчаться, легковажності і недбалості в судженнях та рішеннях. Дуже часто такі сни викривають бажання відмовитися від того, що ви маєте, але слід пам’ятати, що будь-який досвід вчить і застерігає від повторення тих самих невірних кроків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code