До чого сниться Напис: тлумачення в різних сонниках

У більшості випадків напис уві сні слід тлумачити в залежності від того, на чому вона робиться. Як говорить сонник, напис будь-якого роду є лише певним символом. Якщо вам вдалося її прочитати, в ній може бути натяк і підказка для вирішення поточних питань.

Ви бачили уві сні напис, але забули про чим вона була? Наяву ви досить замкнута людина і з працею йде на знайомства.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Якщо ви звернули увагу і погляд зачепився за якусь напис, ви прагнете до спілкування тільки з гарними людьми. Зовнішність людини для вас відіграє велику роль;
  • Якщо ви читали напис, але не вдається згадати, про що в ній ішлося, наяву вам важко дається спілкування з малознайомими людьми. Варто навчитися знаходити спільну мову з оточенням;
  • Писати щось на вертикальній площині означає, що у вас на даний момент почуття сексуального голоду. Навіть при наявності постійного партнера ви ненаситні та шукаєте можливості отримати задоволення на стороні;
  • Для чоловіка писати щось на дереві, огорожі або стіни говорить про схильності до гомосексуальних стосунків;
  • Для жінки робити вертикальну напис означає, що їй подобається оральний секс;
  • Якщо сенс написаного ви не можете зрозуміти або весь час забуваєте його, в реальному житті ви можете допустити дурну помилку в рішенні якогось завдання.

Сонник Міллера

Міллер говорить про те, що побачити в сні написаний текст віщує отримання негативних звісток. Якщо ви читаєте щось на надгробках, хтось із родичів важко захворіє. Якщо ж самі пишете щось на пам’ятнику, можете втратити близького друга.

Сонник Ванги

Ванга говорила про те, що прочитана напис може бути підказкою для вирішення важливих завдань наяву. Однак, не варто сприймати її прямо. Краще поставитися до написаного на поверхні тексту, як до чергової загадки і спробувати її відгадати. Замітка на надгробку може натякнути вам на те, що саме зараз приносить найбільше занепокоєння. З якою сферою життя слід ретельно попрацювати.

Сонник Фрейда

Згідно соннику Фрейда, якщо чоловікові сниться, як він читає написи на паркані або будь-якої вертикальної поверхні, наяву у нього з’явилася потреба в інтимних зв’язках з іншими чоловіками. Для жінки такий означає, що її тягне до нових партнерів. Вам не вистачає новизни в сексуальних відносинах, і ви схильні до частої зміни коханців.

Висновок

Для вірного тлумачення вашого сну варто згадати, на чому саме було зроблено напис, і який зміст вона несла. Вміст напевно може вам допомогти у вирішенні наболілого питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code