До чого сниться Підтримка: тлумачення в різних сонниках

Кожному з нас необхідна підтримка з боку близьких та рідних людей. Добре, якщо є на кого покластися, кому розповісти про свій біль. Нерідко буває таке, що залишаємося наодинці зі своїми проблемами і невдачами, стаємо замкнутими. Як вважає сонник, підтримка символ неоднозначний. Тому, після того, як вранці відкриєте очі, спробуйте згадати, за яких обставин усе це відбувалося або що ви відчували.

Підтримка уві сні може мати як позитивне значення, як і негативне. Все буде залежати від того отримали ви її чи ні.

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Якщо ви уві сні просіть підтримки у своїх рідних, але вони вам відмовляють, виходить, у реальному житті можете залишитися один на один зі своїми проблемами. Зайвий раз не потрібно нав’язуватися оточуючим, розповідати про свої переживання. Пам’ятайте, багатьох взагалі не цікавить життя сторонніх, а хтось, навпаки, почне радіти цьому. Рушайте до своїх батьків, не потрібно боятися їх засмутити, розкажіть про те, що накопичилося в душі;
  • Якщо у підтримці відмовляєте ви, значить, наяву зіткнулися з не дуже хорошою ситуацією, в результаті чого залишилися без друзів. У вас є ваша родина і рідні люди, які ніколи не відмовлять і прийдуть в будь-який момент, чому ж забуваєте про це досить часто. Не потрібно носити все в собі, адже від цього не стане легше, а навпаки, ще важче.

Сонник Міллера

Якщо уві сні до вас звертаються за підтримкою і ви з радістю на це відгукнулися, значить в реальному житті вміло крокувати до своєї мети, з якими б труднощами не доводилося стикатися. Вами цілком досить багато помилок, але зуміли вчасно зупинитися і почали переосмислювати своє життя. З часом стане набагато легше, головне зараз пережити цей період і не зламатися психологічно.

Сонник Ванги

Уві сні звертаєтеся за підтримкою до своїх рідним людям? Згідно соннику Ванги — в реальному житті зможете досягти значних успіхів у своїй професійній діяльності. До вас ставляться з повагою серед колективу, звертаються за порадою і підтримкою, нерідко приходять просто поговорити. З вами вони відчувають себе спокійно і невимушено, бо вміє вислухати.

Сонник Фрейда

Якщо уві сні залишаєтеся один на один зі своїми проблемами і до вас ніхто не поспішає на допомогу, значить в реальному житті зіпсувалися відносини з другою половиною. Зовсім скоро ваш союз розпадеться і залишитеся на самоті. Пережити це подія буде дуже важко, хоча можливо. З часом стане легше, головне тепер не впадати в депресивний стан.

Висновок

Таке сновидіння може нести в собі як хороше, так і погане. Ставтеся до нього з усією серйозністю, не намагайтеся ігнорувати і нехтувати ним, інакше зіткнетеся з неприємностями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code