До чого сниться плакати уві сні: тлумачення з різних сонників

Іноді ми бачимо сни, які змушують нас побоюватися, не втілиться чи побачене в реальність. Уві сні плакати — не значить, що незабаром доведеться витирати сльози насправді. Навпаки, до чого сниться плакати уві сні найчастіше віщує щастя і радість. А що саме вас чекає в майбутньому — розібратися допоможуть деталі сновидіння. Отже, плакати в сні — до чого це?

Не поспішайте засмучуватися якщо вам довелося плакати уві сні. Як говорить сонник, це передвісник радісних подій.

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Дуже часто ми бачимо сни, зміст яких не в діях та подіях, а в почуттях. Такі сни справляють сильне враження і особливо добре згадуються ранок. Адже протягом ночі ми не просто спостерігали за ілюзіями, згенерованими нашою свідомістю, а відчували справжні переживання, які зачіпали ті ж самі «нитки» нервової системи, що і в реальному житті.

Плач у сні — це енергетично сильна емоція, яку можна інтерпретувати по-різному. Щоб правильно визначити істинний сенс такого сновидіння, потрібно враховувати його подробиці. Зосередьтеся і згадайте: що ще, крім плачу, там було? Не забувайте, що в тлумаченні сну своє значення набуває будь-яка дрібниця.

Якщо вам довелося плакати уві сні ридати

Якщо уві сні ви плакали навзрид, наяву хвилюючий вас привід для занепокоєння скоро зникне.

Як стверджує сонник, плакати в сні ридма означає позбавлення від тривалої і прикрої проблеми, вирішення якої ніяк не знаходилося. Людині, зайнятого творчою діяльністю або мистецтвом, уві сні плакати сильно обіцяє незабаром духовне оновлення, своєрідний «творчий» катарсис, який призведе до шукача новим натхненним відкриттів.

До чого сниться плакати навзрид в повній самоті — будьте готові розпрощатися з уявними друзями, розставання з якими вам принесе тільки користь і полегшення. Сон, плакати в сні ридма, але не проливаючи сльози, означає, що у вашому житті настає світла смуга, сприятлива для кардинальних змін, і вам варто випробувати свою удачу в лотереї або казино.

Є й ще одне цікаве тлумачення, яке пропонує сонник: плакати навзрид на очах у своїх ворогів, суперників або конкурентів — до отримання вигоди від рішень, в яких ви не були впевнені чи в яких вас ніхто не підтримав. Читайте також: до чого сняться сльози.

Ви прокинулись від власного плачу

Варто звернути особливу увагу на сон, який перетікає в реальність. Що значить плакати уві сні і прокинутися зі сльозами на очах — вам належить випробувати безліч позитивних емоцій. Можливо, незабаром хтось із близьких людей зіграє весілля або поділитися радісною новиною про поповнення в родині.

Якщо ви прокинулися від плачу в ніч на убуваючу місяць, то обов’язково постарайтеся як можна швидше знову заснути і запам’ятати сон, який присниться вже наступним. Образ, який ви побачите, буде підказувати майбутнє, яке обіцяє неодмінно реалізуватися найближчим часом. Світлі, радісні і приємні сюжети в цьому сні будуть говорити про відповідному майбутньому, а от погані сни попередять про неприємності і проблеми, які вже не за горами.

Якщо ж у сні, який прийде після пробудження в сльозах, ви знову побачите себе сумували або той самий сюжет, що і раніше, то це буде говорити про те, що в даний час ваш ангел-хранитель слабшає і потрібно бути гранично уважним і обережним.

Ви плакали від щастя, від образи, від болю, з-за смерті

До чого сниться сильно плакати уві сні і відчувати щастя, радість або розчулення — це хороший знак. Милуватися уві сні на дитину і плакати від любові і захоплення — до довгострокового достатку в родині. Якщо ви зустріли дуже близької людини, який в реальному житті помер, і розплакалися від щастя, такий сон обіцяє душевний спокій і внутрішню гармонію.

Можливо, що в сні незрозуміла причина, по якій вас накрила хвиля сліз, але якщо ви відчуваєте, що плачете саме від позитивних емоцій — у реальному житті ви на вірному шляху до щастя і варто продовжувати планувати і здійснювати справи в наміченому напрямку.

Як тлумачить сонник плакати уві сні від образи? Необхідно згадати, з якого боку ви бачили цю сцену. Ракурс зі спини — чекайте неприємних звісток, які змусять переглянути своє ставлення до друга чи подруги. Дивитися на себе з боку — до розчарування в близькій людині або навіть у своїх власних здібностях. Коли бачите сон у першому особі, незабаром від вас буде потрібно рішучість і наполегливість. Не бійтеся проявити нахабство у вирішенні складних та серйозних завдань, від результату яких залежить ваше благополуччя.

Якщо уві сні ви плачете від образи і закриваєте обличчя руками, будьте готові дізнатися про зраду людини, від якого очікуєте це менше всього. Такий сон може попереджати, що вам загрожує шантаж або неправдиве обвинувачення в чим-небудь. Постарайтеся бути гранично уважним до свого оточення і нікому не дозволяйте провокувати себе на гнів і агресію, так як це може тільки погіршити ситуацію.

Якщо уві сні ви відчуваєте сильну фізичну біль, яку не в силах терпіти без сліз, то дуже часто це попередження про реальні проблеми зі здоров’ям. Не всі хвороби відразу проявляються болем. У багатьох випадках, ми починаємо «відчувати» недуга, коли він вже далеко не на перших етапах розвитку. Але наш організм миттєво розпізнає всі відхилення від норми і починає посилати сигнали якщо не на усвідомлений рівень у вигляді болю, то на підсвідомість. Тобто глибоко всередині ми вже знаємо, що зі здоров’ям у нас проблеми, але «витягнути» цю інформацію не можемо.

Зате уві сні ми бачимо те, що показує нам наша підсвідомість, тому, відчувши біль у сні, та таку, від якої виступають сльози, слід згадати, яка саме частина тіла або орган сигналізували про проблему, і подумати про звернення до лікаря. Проте, біль у сні можна інтерпретувати і символічно. Наші предки вірили, що якщо уві сні болить щось у верхній частині тіла, то це до багатого врожаю в наступному році, а якщо в нижній — до посухи або повені.

Тлумачення по соннику впливає причина вашого плачу уві сні, постарайтеся згадати її.

До чого сниться плакати уві сні самої з-за хлопця:

 • Молодій дівчині, яка вже перебуває у відносинах, такий сон сниться як предречение близькою сварки з молодою людиною;
 • Якщо ж дівчина самотня і бачить такий сон — значить найближчим часом їй судилося зустріти свою другу половинку.
 • Якщо ви плачете через чоловіка, з яким нещодавно пережили розставання — значить, ви не можете його відпустити, вам потрібно виплеснути свої емоції;
 • Якщо чоловік плаче уві сні з-за своєї дівчини, значить він відчуває у ставленні до неї почуття провини, прикрості, розкаюється у своєму вчинку

Смерть уві сні — майже завжди хороший знак. Однак як стверджує сонник, плакати в сні з-за смерті обіцяє добро тільки в тому випадку, якщо покійний — ваш родич, друг чи знайомий. Плакати уві сні через смерть близької людини — до нових корисних знайомств або відносин, які в подальшому переростуть в симпатію чи любов.

Плакати в сні по померлій людині, якого не знаєте наяву, означає, що варто звернути увагу на стосунки зі своєю дитиною і на те, скільки уваги ви йому приділяєте. Такий сон може говорити про наближення проблеми з поведінкою дитини через нестачу мудрого участі у її вихованні. Якщо уві сні ви плакали з-за чиєїсь смерті, а потім виявилося, що цей чоловік живий, то будьте пильні у справах на роботі. Можливо, хтось хоче зайняти вашу посаду або просто позбутися конкурента.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік

Якщо молодої незаміжньої дівчини приснилося плакати уві сні і чути свій голос і схлипування — це до появи таємного залицяльника, який скромно спостерігає зі сторони і не наважується зробити перший крок. Якщо дівчина плаче і не чує свого голосу, це може означати, що їй слід бути більш обережною і розбірливою у своїх відносинах з чоловіками, в іншому випадку її чекає обман і зрада.

Якщо уві сні ви відчували, що сльози течуть струмком за вашим щокам і капають вниз, то в реальності вам належить зробити нелегкий вибір.

Плакати уві сні для жінки — це знак, що у відносинах з чоловіком незабаром можливо «похолодання». Множинні повторювані сни з плачем часто обіцяють зраду з боку коханого. Також сни можуть говорити про те, що в житті вам не вистачає емоційності і чуйності по відношенню до оточуючих, чому у відносинах з чоловіками, так і з подругами, вам не щастить.

Чоловік, плаче уві сні, швидше за все, дуже втомився в реальному житті і йому терміново потрібен відпочинок. До чого сниться сильно плакати перед великою кількістю людей — до раптового появи у вашому житті великої кількості агресивно налаштованих недоброзичливців. Дуже сильно плакати уві сні в самоті в темному приміщенні — до втрати сил і впевненості в собі через перенапруження і втоми.

Тлумачення значення сну з різних сонників

Плакати в сні — до чого це сниться? Сновидіння, в якому ви плачете, найпопулярніших сонники плакати позначає наступне. Вже скоро у вашому житті відбудеться подія, яка змусить вас радіти і безтурботно веселитися. Якщо на поточний момент у вас заплановані серйозні справи, то можете бути впевнені, що вас чекає успіх. Незабаром вас очікують приємні події на роботі, ситуація вирішиться на вашу сторону.

Чим сильніше ви плачете уві сні — тим грандіозніше і радісніше буде подія у вашому житті.

Найближчим часом ви зустрінете свого сердечного друга. Скоро справи вашої сім’ї налагодяться. Якщо люди плачуть в церкві, значить незабаром станеться весілля, на яку вас запросять. Можливо, в якості свідка або тамади.

Сльози уві сні — вірний знак того, що ваші негативні передчуття ніяк не виправдані. Власні сльози віщують також і значне поліпшення справ на любовному фронті. В найближчий період ви знайдете собі другу половинку, а якщо вона у вас вже є — то ваші відносини підуть в гору.

Уві сні сильно плакати — до чого це? Незабаром ви відчуєте спокій, радість і звільнення, яких довго чекали. У деяких плакати сонник тлумачить як щось негативне — це залежить від обставин сну. Уважно дочитайте цю статтю, щоб уточнити ці подробиці. Далі розглянемо, до чого сниться плач за різними сонникам.

Сонник Міллера — вас чекають сумні новини

Міллер радить розуміти такий сон як попередження згори: “будьте готові — незабаром вас чекають сумні новини. Можливо, варто відкласти тривалі поїздки далеко від дому, а також намагатися уникати прийняття остаточних рішень у важливих питаннях.

Плаче уві сні людина, якому належить пережити серйозну сварку з близьким родичем або навіть з усією родиною. Молодій дівчині сумувати і плакати в сні — до скандального розриву відносин з коханим, причому на відновлення союзу після такої сварки потрібно багато часу і старанності з боку дівчини.

Якщо ж у реальному житті ви є бізнесменом чи займаєтеся торгівлею, то до чого сниться плакати навзрид передвіщає настання темної смуги в справах. Тим більше не варто після такого сну стає на стежку підприємництва — затія не вдасться. Також краще відкласти на якийсь час продаж машини, нерухомості. Спостерігати в сні за плачучими дітьми — до переживань, які можуть бути пов’язані зі здоров’ям нервової системи когось із близьких. Читайте також: до чого сняться діти.

Сонник Ванги — можливий конфлікт з близькими людьми

Згідно соннику Ванги, бачити уві сні плаче дитини віщує проблеми в сім’ї.

Велика Ванга надавала величезного значення снів, в яких переважають почуття. Сміх, щастя, ненависть, страх, сльози — все це найпотужніші енергетичні сигнали, які не можна ігнорувати.

Також провидиця була переконана, що узи спорідненості відіграють дуже важливу роль у формуванні долі людини, і, відповідно, є невід’ємною частиною кожного з нас. Саме тому з особливою увагою слід поставитися до снів, в яких плаче хтось з ваших близьких родичів.

Між матір’ю і дитиною встановлюється найміцніша енергетична зв’язок, так що якщо уві сні ви бачите в сльозах свою матір або ж свою дитину, особливо первістка, знайте — всесвіт посилає важливий знак і дуже хоче, щоб ви його розпізнали і зрозуміли, а для цього використовує потужні канали родинних зв’язків та енергетично сильні емоції у вигляді плачу.

Мати в сльозах у вашому сні — сумна прикмета майбутньої сварки з сім’єю. Після такого сновидіння ви точно прокинетеся в поганому самопочутті, можливо, будете випробовувати протягом дня фізичні недуги. Поставтеся до цього як можна більш серйозно, адже такий сон і подальший стан — відчайдушна спроба понад попередити вас про майбутню біду і дати шанс все виправити.

Задумайтеся про стосунки з родиною, спробуйте розібратися, в чому може бути причина скандалу і як це можна запобігти. У будь-якому випадку, пам’ятайте, що сім’я — це основа всього, не варто нехтувати відносинами з родичами, тому краще вчасно відреагувати на ознаку і бути готовим до вирішення проблеми.

Ще один сильний сигнал з космосу — сон з сумували дитиною. Жодна мати не може спокійно дивитися, як її дитина плаче, саме тому такі сни добре запам’ятовуються і залишають неприємний осад. Велика Ванга передбачила багато світові події і була впевнена, що залитий сльозами дитина уві сні — це знак страшної катастрофи, яка загрожує принести численні людські жертви. Однак так тлумачити сон може лише той, хто володіє даром передбачення. Для решти ж плачуча дитина у сні — до швидкої хвороби.

Сонник Фрейда — ви готові стати матір’ю

Тим, хто воліє мислити позитивно, за трактуванням плачу уві сні варто звернутися саме до соннику Фрейда. Якщо дівчина безутішно плаче або відверто ридає в своєму сні — означає для неї настав той момент, коли вона остаточно і у всіх відносинах готова стати матір’ю. У деяких випадках такий сюжет і зовсім повідомляє, що в тілі жінки розвивається нове життя.

А от для чоловіка такий сон, на жаль, нічого радісного не обіцяє, його чоловіче начало і природні інстинкти беруть верх над загальнолюдськими моральними цінностями. Можливо, одержувач такого сну ризикує незабаром бути покараним долею за безвідповідальне ставлення до жінок і отримати серйозні проблеми з чоловічим здоров’ям.

Якщо молодий чоловік проговорився дівчині про такому сні, то їй варто насторожитися і придивитися уважніше до свого обранця: є ймовірність, що чоловік просто грає почуттями довірливою і недосвідченої дівчини.

Сучасний сонник — ви можете захворіти

 • Якщо вночі ви побачили образ заплакану дитину, такий сон попереджає про майбутню хвороби для когось із близьких. Однак сумувати і впадати у відчай не варто, адже сон є не стільки моделлю майбутнього, скільки застереженням. Знаючи, який поворот готує доля, нескладно вжити заходів за напрямом подій в ту сторону, в яку вам потрібно.
 • Зустріти в сні заплакану матір — до тимчасового занепаду життєвих сил. Можливо, незабаром ви змушені будете визнати, що справи, від виконання яких раніше ви відчували радість, тепер набридли і більше не приносять задоволення. Заздалегідь подумайте про нові способи проведення вільного часу, спробуйте свої сили і можливості в творчому хобі, і тоді внутрішні сили не посміють вас покинути.
 • Спостерігати в сні за чоловіком, сумували в самоті — хороший знак, який обіцяє довгоочікуване примирення між розсвареної сімейною парою і щастя в подальшому сімейному житті;
 • Якщо ж вам здається, що ви не знаєте людини, якого побачили сумували у своєму сні — то будьте готові до того, що у вашому житті скоро почнуться серйозні зміни, причому вони можуть бути як приємні і радісні, так і сумні й похмурі. У будь-якому випадку, будьте пильні і постарайтеся приймати тільки досконально зважені і продумані рішення, адже найбільший вплив на свою долю надає ніхто інший, як ми самі.
 • Також зверніть увагу на сон, у якому ви бачите себе, сумували ридма. Такий сюжет обіцяє наступ нелегких часів: вам доведеться зіткнутися з проблемою, з-за якої можлива сварка з близькими.

Та інші сонники: різноманіття тлумачень

Англійський сонник обіцяє після слізного сну щасливу долю. Вас очікує нечуваний успіх в кар’єрі, удача в планах і затії, а також сімейні радості. Найближчим часом біди і неприємності обійдуть вас стороною, а все задумане вийде. Гіркий плач — явний провісник щасливої долі, над вами зійшлися зірки удачі, які будуть вас супроводжувати протягом тривалого періоду. Якщо ви бачили, як плаче хтось із ваших рідних — означає успіх і удача чекає їх, а ви розділіть радість разом з ними.

У всі часи знаходилися свої тлумачі снів — автори, з чиїх слів надалі були складені іменні сонники.

Сонник Соломона каже, що сльози сняться тим, кого найближчим часом чекає рівновагу в сімейних відносинах. Можете бути впевнені, що в найближчі часи у вашій родині не очікується сварок, гіркоти або образ, а можливі нещастя — відступлять.

Езотеричний сонник. У вас накопичилося безліч негативних емоцій, від яких ви незабаром зможете позбутися. Відбудеться це через негативне подія, де ви виплеснеться з себе весь негатив, або через вкрай позитивне. Крім того, сльози можуть означати попередження: якщо найближчим часом ви маєте намір вживати алкоголь, то це може мати негативний кінець. Якщо хтось плаче уві сні ридма — сонник обіцяє вам незабаром емоційне звістка.

Малий Велесов сонник. Сльози гарантують радість, заспокоєння, втішання, залагодження конфліктів, образ, негараздів. Якщо ви чуєте жалісливий, плаче голос — чекайте найближчим часом позитивних новин або приємних подій. Крім того, якщо це голос вашої рідної чи близької людини — значить він сумує, тужить за вас. Якщо ви витираєте сльози собі або близькій — до заспокоєння, утіхи.

Сонник Лоффа розтлумачує сльози уві сні як відповідну реакцію на дії, вироблені оточуючими людьми. Люди плачуть уві сні, відчуваючи світлі емоції — жалість, співчуття, співчуття. Таким чином, наша підсвідомість очищається від скупчилися в ньому неприємних, похмурих емоцій. Позитивний ефект спостерігається, якщо уві сні після плачу ви відчули полегшення.

Сонник князя Чжоу Гуна. Плакати з ким-небудь — до спільної зустрічі радісної події, святкування. Горе і сльози за далеким людині — до горестному звістці, іноді — до траурному події. Плакати, сидячи на ліжку — до гіркого нещастя, біду. Якщо хтось плаче, дивлячись на вас і вискаливши зуби, — він таїть на вас образу і злість; такий сон — до суперництва і ворожнечі.

 1. Сонник Хассе. Якщо ви плачете — то чекайте великої події, радості, бажаною новини. Якщо плаче хто-небудь з ваших родичів чи близьких, то незабаром ви зробите йому капость чи щось неприємне.
 2. Сонник Цвєткова. Передрікає радісна подія, заспокоєння, втішання.
 3. Сонник Шиллера. Обіцяє радісні події в сімейному житті, нормалізація емоційного фону у відносинах між подружжям, поліпшення відносини, згладжування неприємностей і конфліктів, якщо вони мали місце статися останнім часом.
 4. Сонник Симона Канонита. Сльози — нормалізація стосунків у сім’ї чи радісне довгоочікувана подія в сімейному житті; поліпшення стосунків у шлюбі. Іноді до довгоочікуваного дитини або нормалізації фінансового становища.
 5. Китайський сонник. Якщо ви плачете разом з ким-небудь — то вас разом з цими людьми незабаром чекає святкування, успіх або удача. Плакати голосно, ридма — щасливе пригода найближчим часом.
 6. Весняний сонник. Сльози — до полегшення і заспокоєння.
 7. Старовинний російський сонник. Доля готує вам щастя і втіха.
 8. Осінній сонник. Передрікає веселощі або святкування наяву.
 9. Сонник іменинників з січня до квітня, а також мусульманський сонник обіцяють щастя і успіх;
 10. Східний сонник передрікає тим, хто плакав уві сні, радісні події і удачі;
 11. Психоаналітичний сонник. Сльози уві сні працюють в якості призову з підсвідомості, вони говорять про подію або звістці найближчим часом.
 12. Літній сонник. Якщо плачете ридма — туга по втраченому одному. Гіркі сльози сняться до появи яскравих емоцій в реальності.

Висновок

Плач несе в собі дуже сильну емоційну і енергетичне навантаження, саме тому ми дуже хвилюємося, коли прокидаємося і згадуємо свій сон. Збираючи по крихтах деталі нічної пригоди і осягаючи їх суть, вам напевно вдасться побачити повну картину і розібратися в значенні сну. Також не забувайте слухати свою інтуїцію. Що вам говорить ваше серце? Ваші відчуття і враження від сну можуть не збігатися з тим, що ви прочитаєте про нього в соннику. У цьому випадку пам’ятайте, що збувається лише те, у що щиро вірять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code