До чого сниться Помста: тлумачення в різних сонниках

У давнину помста вважалася нормою поведінки, відплата розглядалося як священне право, і людину, що відмовляється помститися, могли засуджувати. В даний час мстивість, швидше, ознака малодушності і невиправданої жорстокості, а як тлумачить сонник, помста уві сні – провісник не самих добрих подій.

Якщо вам приснилося, що вам мстять, значить у вас є вороги наяву, які замишляють щось проти вас.,

Тлумачення сну в залежності від деталей

  • Мстять вам – сон попереджає, що у вас є вороги і, можливо, скоро вони почнуть вживати дії проти вас. Це можуть бути конкуренти по бізнесу або просто ображені на вас за щось люди – в будь-якому випадку, слід проявити обережність, а також вибачитися перед тими, кого ви незаслужено образили;
  • Для жінки бачити сон, у якому їй мстять також пророкує появу суперниці. Придивіться уважніше, у вашому оточенні є жінка, яка заздрить вашому сімейному щастю і докладе всіх зусиль, аби його зруйнувати;
  • Кровна помста символізує проблеми, пов’язані з сім’єю. Можливо, якийсь далекий родич потрапить в біду, а розбиратися з наслідками його помилок доведеться саме вам;
  • Якщо уві сні вам не вдається помститися комусь- наяву вас чекають несподівані перешкоди і труднощі. Накопичене роздратування і напруга здатне серйозно зіпсувати ваше життя, якщо ви не знайдете способу позбавитися від них.

Сонник Міллера

Сон, у якому ви мститеся комусь іншому, говорить про те, що потрібно навчитися якось приборкувати свій поганий характер – це може стати причиною безлічі проблем, загрожує втратою друзів і налагоджених ділових контактів. Також це надмірна вимогливість, з-за якої ви часом висуваєте умови, які просто неможливо дотримуватися, що веде до підвищеної тривожності і розчарувань.

Сонник Ванги

Те, що ви готові мстити комусь уві сні, на думку сонника Ванги, демонструє вашу готовність зробити це і в житті, що іншими буде сприйнято як слабкість та твердосердя. Але не варто плутати злісну помста зі справедливою відплатою – якщо вам довелося уві сні зробити його, значить, наяву багато ваші проблеми вирішаться, кривдники будуть прощені, а перешкоди подолані, варто лише проявити розсудливість.

Сонник Фрейда

Мстити уві сні – обтяжуватися суспільством цієї людини в реальному житті, стосунки не приносять вам задоволення, а будь-яка думка про фізичному контакті викликає відторгнення. Ви чомусь не можете розірвати вашу зв’язок, але набагато краще розійтися з людиною, чиє суспільство заподіює вам такий дискомфорт. Якщо мстять вам – це вказує на почуття провини перед месником, причому ви вважаєте, що його образи обґрунтовані.

Висновок

Подібні сни найчастіше відображають ваше внутрішнє напруження, яке наполегливо шукає виходу. Іноді ви просто не можете сформулювати причину свого незадоволення, але від дратівливих факторів слід неодмінно позбутися, поки агресивні дії зі снів не перемістилися в реальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code