До чого сниться Розчісуватися: тлумачення в різних сонниках

Розчісувати волосся, покращувати стан зачіски, розгладжувати «ковтуни» – все це повсякденні процедури щоденного догляду за собою, іншими словами, ми покращуємо, наводимо в порядок, до найкращого стану. Очевидно, сновидіння, де фігурує розчісування волосся, означає те ж саме, як упевнений сонник, розчісуватися – це приведення в порядок, доведення до успіху.

Одне і те ж розчісування волосся у сні може відбуватися абсолютно в різних умовах, бути приємним або неприємним. Грає роль і гребінець – вона може бути новою, акуратною чи старої, приносить больові відчуття.

Тлумачення сну в залежності від деталей

Снам варто довіряти тому, що це єдиний портал між нашим підсвідомістю і розумом. Інакше кажучи, таким душа повідомляє нам, що вона відчуває, що передбачає. Не варто ігнорувати побачене, звернення до соннику – чудовий спосіб дізнатися і розібратися, що говорить сновидіння. Достовірний і детальний сонник вкаже вам напрямок, а ваш внутрішній голос і асоціації завершать роботу – проведуть нитка між посланням і ситуацією наяву.

Згадайте деталі вашого сну. Вони вкажуть правильний напрямок.

  • Розчісуватися самому. Якщо уві сні ви самі пригладжуєте собі волосся і отримуєте задоволення від процесу і результату, то це хороший знак. В житті проблемні справи прийдуть в порядок, ви поліпшите вже успішні проекти. Ті, кого спіткала хвороба, незабаром почнуть одужувати;
  • Розчісуватися старої, непривабливою гребінцем. Якщо такий сон побачила жінка, то незабаром вам доведеться зробити складний неприємний вибір. Швидше за все, він буде вимушеним і необхідним, і самі ви задоволення не отримаєте. Втішає те, що цей етап проходить;
  • Розчісувати красиві, густі волосся. Якщо власниці прекрасної статі пощастило розчісувати уві сні міцні, густе волосся, то це обіцяє добробут і процвітання. Ви поліпшите своє життя, і нове положення закріпиться надовго;
  • Розчісує сторонній. Це знак того, що незабаром ви знайдете опору у вигляді заможного впливового родича або друга.

Сонник Міллера

Розчісувати гребінцем поганої якості або матеріалу – до тривалого періоду безгрошів’я. Якщо вас розчісують поганий гребінцем, то чекайте пліток та інтриг навколо своєї персони.

Сонник Ванги

Розчісувати довге здорове волосся – до довгого і щасливого життя. Розчісуватися зламаною гребінцем – до сварок і дрібних невдач.

Сонник Фрейда

Розчісуватися брудної або поламаною гребінцем – до сильних сварок з чоловіком або коханим. Якщо розчісують вас – до залицянь і новим відносинам. Якщо розчісують при вас – у вашого чоловіка з’явилися стосунки на стороні.

Висновок

Як бачимо, розчісування – це не завжди на краще. Важливий контекст і деталі. Однак найголовніше – ваші особисті відчуття і асоціації. Обов’язково прислухайтеся до внутрішнього голосу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code