До чого сниться сніг: тлумачення з різних сонників

Ви побачили гарний і спокійний сон і прокинулися з почуттям очікування чогось хорошого. До чого сниться сніг? Чи може такий сон бути настороженим або небезпечним? Як стверджує сонник, сніг уві сні – це дуже багатозначний символ, який може тлумачитися по-різному в залежності від подробиць сновидіння і ваших емоцій. Так давайте ж розберемося в усьому детальніше і дізнаємося, що означає бачити уві сні білий сніг.

Бачити уві сні чистий і красивий білий сніг — дуже хороший знак, що передвіщає радісні події.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від подробиць

Приснився сніг білий і чистий – такий сон принесе тільки хороше, приємне, корисне, мирне. А ось брудний і жовтий сніг означає, що вас чекають болючість і образи, чвари, сварки, позови та інші неприємності. Лежать за вікном замети принесуть спокій, а заметіль або буран – раптові біди. Але якщо ви відчуваєте легкість у боротьбі з бураном, навіть найважчі перешкоди будуть вам по плечу, і ви з честю вийдете з усіх неприємностей. Але якщо вам важко пересуватися, вас замело, не видно шляху, труднощі будуть майже нездоланними.

Приснився чистий і білий сніг

До чого сниться сніг білий чистий – кучугури розкажуть про світлих думках, благополуччі, хорошому оточенні. Як стверджує сонник, білий сніг, що іскриться на сонці, принесе ненавмисну радість чи гарні звістки, можливо несподіване надходження фінансів. Радіти снігопаду у сні говорить про швидке одужання, позбавлення від хвороб.

Якщо ви знаходитесь на порозі прийняття рішення або важливої події – не варто боятися зробити перший крок, вас не чекають великі перешкоди, все буде спокійно. Якщо бруд або сміття покриваються білою сніговою ковдрою – це обіцяє заспокоєння, рішення проблем або зменшення їх важливості, це знак виправлення ситуації на краще.

Сон, білий сніг у якому контрастує з яскраво-червоними ягодами говорить про те, що вас чекають приємні несподіванки, цікаві пропозиції, чекайте сюрпризів, известий, раптового доходу. Але будьте уважні, підбирати уві сні і їсти ягоди означає, що навколо вашої персони здійснюються плітки і пересуди. Озирніться на своє оточення і поставтеся до розповідей сторонніх людей більш скептично.

Приснився брудний, сірий, жовтий сніг

Якщо вам приснився сніг брудний або жовтий, це говорить про швидкої хвороби, бачити в сні багато снігу — хвороба тривала або тяжка. Якщо брудний сніг був у вашому будинку, передбачення може стосується ваших родичів або дуже близьких людей. Якщо він тане – то хвороба, про яку ви переживаєте, йде.

Побачити в сні сніг сірого кольору означає неприємні розмови, плітки, недобрі помисли або засудження навколо вас. Ви намагаєтеся позбутися від злих або неприємних вам людей, їх оточення вас турбує, але ви не хочете здатися неввічливим або невихованим. Ці люди докучають вам, варто зробити трохи більше зусиль, щоб вони вам не заважали.

Бачити сміття на снігу віщує образи і розчарування, наслідки пересудів і сварок. Люди, яким ви довіряли, вас підведуть, образять чи покажуть себе з неприємної сторони. Якщо сміття багато – вас чекають неприємності, пов’язані з плітками і чварами, які можуть обернутися ще і фінансовими втратами. Якщо уві сні ви прибираєте сміття успішно, і його стає все менше, ви знайдете хороший вихід із становища.

Вам приснився рясний снігопад

До чого сниться сніг восени: якщо ви стоїте під першим снігопадом і радієте йому, вас чекають значні поліпшення у фінансовому і особистому плані. Можливо щасливе заміжжя або ж зміни в кращу сторону в різних сферах життя. Мокрі і холодні пластівці розкажуть про те, що вам сприятливі обставини виявляться не на руку. До чого сниться перший сніг: можливо, варто переглянути свої позиції і постаратися зрозуміти прихований сенс.

До чого сниться багато снігу за вікном – це означає, що ви усунулась від рішення проблем. Вам хочеться, щоб все вирішилося само собою. Ви не хочете або не маєте можливості брати участь у виправленні ситуації. Так дозвольте обставинами деякий час повести вас. Є й ще одне тлумачення, до чого сниться перший сніг за вікном – це говорить про можливі неприємності, зміни статусу в суспільстві або великі зміни в особистому житті.

Якщо уві сні ви потрапили в буран або снігову завірюху так, що ви не можете пересуватися, і вас збиває з ніг – це застереження. Вас чекають доленосні зміни, будьте готові до самим несподіваним і, найімовірніше, не дуже хорошим змін і в особистому, і в професійному житті. Можливий розлучення або зміна роботи.

Якщо ви вибралися з бурану, і він вірш – значить, ви переживете ці зміни спокійніше, і можливо, у вас з’явиться покровитель, або несподівана допомога з боку. Якщо ви прокинулися від неможливість вибратися з хуртовини чи замету – можливо, ваш ангел охоронець намагається вам щось сказати.

Які дії ви здійснювали у сні?

 1. Бачити в сні, як ви розчищаєте дорогу – до швидкого позбавлення від труднощів. Ви вже знайшли вірний шлях або ось-ось його знайдете. Можливо, до вас прийде несподівана допомога з боку. Не звертайте з наміченого шляху, продовжуйте обрану стратегію. В особистому житті чистити сніг у сні обіцяє вам позбавлення від непотрібних, заважають вам людей. Ви також вмієте давати слушні поради близьким, завжди готові надати їм допомогу, це завжди принесе удачу ваших справах. Загалом, ви побачили хороший сон, скоро все налагодиться.
 2. До чого сниться йти по снігу босоніж — це означає, що вас очікує радість. Ви впевнені в собі, сон обіцяє благополуччя в особистому житті та позбавлення від хвороб і неприємностей. Вас чекає поліпшення здоров’я і прихід фінансових коштів, особливо якщо сніг блискучий або іскриться на сонці. Як стверджує сонник, йти по снігу босоніж означає, що можливе повернення колишньої любові, забутого близького друга, ніжних серцю відносин. До чого сниться ходити босоніж по снігу в сні — це говорить про повернення чогось приємного вам, але забутого часом.
 3. Кататися на лижах або ковзанах — до швидкого і стрімкого досягнення всіх поставлених цілей. Ви досягнете успіху, незважаючи на бурхливі перешкоди, які на перший погляд можуть здатися непереборними і дуже серйозними. Можливо, хтось підкаже вам правильне рішення, яке призведе до швидкої перемоги.
 4. Грати в сніжки — вас чекають радісні цікаві події, можливо зустрічі з друзями, веселощі, застілля. Ви познайомитеся з новими цікавими людьми, з якими вас чекають довгі міцні дружні відносини. Але будьте уважні, деякі з них можуть мати таємні, недобрі наміри або бути гострі на язик. Особливо зверніть на це увагу, якщо уві сні до вас потрапило багато сніжків.
 5. Ліпити сніговика — ви незабаром знайдете розв’язання проблеми, і воно буде досить несподіваним для вас. Це лише миттєвий вихід з важкої ситуації, ви можете скористатися ним, але пам’ятайте, що потрібно готувати план Б. Зверніть увагу на того, хто допомагав вам ліпити сніговика уві сні, а хто заважав, це може вказувати на ваших союзників і ворогів.
 6. Якщо уві сні ви будували снігову фортецю, наяву ви намагаєтесь відгородитися від оточуючих вас подій і людей, але це не дуже допомагає. Вас чекають неприємні слова або навіть дії від оточуючих. Якщо ви будуєте фортеця на самоті – вам навіть нікому допомогти, ви вважаєте себе покинутим, і можливо, навіть зліться на весь навколишній світ. Якщо ви будуєте фортеця з кимось- чекайте несподівану допомогу від друзів або навіть незнайомців.

В яку пору року вам приснився сон?

Якщо уві сні ви ліпили сніговика, ви легко знаходите рішення всіх проблем.

Сніг уві сні до чого сниться взимку: до цікавого проведення часу, веселощів, забав. До зустрічей з друзями, спокою й загальному благополуччю. Ви позитивна людина і завжди знайдете привід порадіти. Вас не чекають ніякі зміни, ваше життя буде стабільна і трохи одноманітна.

Якщо ви уві сні відчували холод – можливо, стосунки з людьми, що оточують вас, недостатньо близькі, і ви відчуваєте себе самотнім.

Навесні побачити сніг у сні, до чого це: вас чекають несподівані перешкоди у роботі та особистому житті. Можливо, ви зробите крок назад на шляху до наміченої мети, вас чекає розчарування або зрада від близької людини. У будь-якому випадку, це неблагополучне і неприємне звістка, можливо, вас чекають порожні турботи і марні сподівання.

До чого сниться сніг влітку: до несподіваної радості, грошового приходу, несподіваним гостям. Ви чого будете приємно здивовані. Якщо ви в нових відносинах – очікуйте пропозиції, якщо ви в пошуку партнера – чекайте швидкої зустрічі. Ви легко впораєтеся з будь-якими труднощами, подолаєте перешкоди. У будь-якому випадку цей сон не обіцяє неприємностей.

Є восени приснився сніг, до чого це: до розчарування, смутку, сумним зустрічам, з’ясування відносин з другою половинкою і інших неприємностей. Ви напевно вступаєте в складний період нерозуміння з кимось із близьких. Ще один варіант тлумачення, сніг уві сні що означає: чекайте грошових втрат і печалі з цього приводу.

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 • Ось як пояснює сонник до чого сниться сніг чоловікові: до новин на роботі, нових звершень, досягнень, нових любовних зв’язків. Але можливо уникнення цих зв’язків, як і будь-яких змін, якщо чоловікові уві сні не подобається снігопад, і він ховається. Якщо чоловік застряє в заметах – це говорить про непереборних для нього перешкоди.
 • Якщо приснився сніг дівчині, це до нового залицяльника, красивим романтичним відносинам. Потрапити в снігову завірюху – до зміни партнера. Наступати на сніжинки – до приємного подиву, відповіді на всі свої питання. Але якщо молода дівчина йде по ньому босоніж – вона відчуває себе самотньою і забутої наяву.
 • Сон про сніг для жінки також має кілька варіантів тлумачення. Чистий і красивий білий сніг у сні – до загального добробуту, порядку в родині. Потрапити в буран – грошових негараздів. Уві сні йти по снігу – до зради чоловіка. Ловити долонями пластівці – чекайте грошового додавання. Вагітній жінці — до народження здорового малюка і легких пологів;
 • Якщо сниться сніг дитині, це означає хороше здоров’я малюка і швидке позбавлення від існуючих хвороб. Коли снігопад сниться літньому чоловікові або жінці, це до гарних новин від рідних або друзів, вас чекає візит гостей або приємні звістки, полегшення хвороб.

Трактування сну в різних сонникf[: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Якщо вам приснився снігопад чи красивий білий сніг, укутавший околиці, важливо звернути увагу на свої відчуття після пробудження. Якщо ви відчуваєте легкість і піднесений стан духу, будь-які виникаючі неприємності пройдуть непоміченими. Відчуваєте занепад сил, нервозність і песимізм – труднощі будуть серйозними для вас. Покладатися треба тільки на свої відчуття, так як кожен сонник до чого сниться снігопад і багато снігу тлумачить по-різному. Давайте переконаємося в цьому на конкретних прикладах, вибравши для порівняння найпопулярніші на сьогоднішній день тлумачі.

Сонник Міллера – можливо деяке розчарування

Бачити уві сні красиві сніжинки — до удачі і везіння.

Як стверджує цей сонник, сніг у сні означає, що у вас все добре і спокійно в житті. Ви оберегаетесь від бід і неприємностей. В особистій і професійній сфері у вас немає серйозних проблем. Якщо ж ви потрапили в буран – вас чекає розчарування в чому-небудь.

До чого сниться багато білого снігу за вікном – це провісник сварки з близькою людиною або можливих фінансових неприємностей. Брудний або жовтий сніг – ваше самолюбство буде вражене, принижено, вам доведеться змиритися з чим-то. Бачити красиві сніжинки – вас чекає удача, радість або приємні звістки.

Сонник Ванги – ви на правильному шляху

 1. До чого сняться кучугури снігу – потрібно озирнутися на свої вчинки, подумати, що ви робите не так. Якщо ви бачите бруд – це до неприємностей, зрадництва. Приснився білий сніг — ви все робите правильно, йдете правильною дорогою, не міняйте прийнятого шляху.
 2. Як стверджує цей сонник, снігопад означає приємні фінансові несподіванки, грошові надходження, можливо великі. Будьте уважні, щоб витратити їх в потрібну справу. Якщо наснилося багато снігу у сні, це може говорити про смятеньях, невірних думках.
 3. Йти по заметах або слизькій крижаній дорозі – до труднощів. Вони переборні, хоча іноді вам здасться, що це не так. Не відступайте від наміченого шляху. Чистити сніг у сні – ви можете бути дуже корисними іншим людям, давати поради, допомагати. Не нехтуйте своїми можливостями.
 4. Якщо уві сні ви ліпите сніговика або граєте в сніжки, наяву ви намагаєтеся здаватися краще, ніж ви є насправді, або ж даєте невиправдані обіцянки іншим людям, може бути навіть лицемерите. Не варто цього робити. Якщо ви відчуваєте під снігом лід, і ковзаєте по ньому – ви втрачаєте суть речей. Потрібно зупинитися і переглянути, що ви робите не так.

Сонник Фрейда – ви бажаєте мати дітей

Сніг означає запліднення і бажання мати дітей. Якщо жінці приснилося, що випав сніг, і це лякає її або неприємно, боїться незапланованої вагітності. Чоловік, який побачив себе прячущимся від снігу, боїться можливої появи потомства або ж невдовзі може придбати імпотенцію. Снігопад у сні, якому ви раді, означає бажання мати дітей, любов до дітей. Це тлумачення справедливо як для чоловіків, так і для жінок.

Якщо ви гуляєте під снігом з реальним знайомим це обіцяє погіршення відносин наяву або охолодження пристрасті, якщо мова йде про чоловіка і жінку. Прогулянки по брудному снігу з неприємними внутрішніми відчуттями говорять про незадоволеність відносинами. У сні бачити снігопад за вікном говорить про пошук потенційного партнера. Ігри зі снігом говорять про вашої винахідливості і легкості в спілкуванні з протилежною статтю.

Сучасний сонник — можуть виникнути неприємності

До чого сниться заметіль і сніг — зараз все добре і безтурботно, але несподівано можуть виникнути неприємності. Ви відчувається себе спокійно і не чекаєте проблем. Але все повернеться по-іншому. Буран або завірюха принесуть смуток і розчарування. Песимізм, викликаний такими планами.

До чого сниться брудний сніг – хтось поставиться до вас не так, як ви заслуговуєте. Може бути, ви будете принижені, і при цьому вам доведеться шукати з цією людиною компромісу. Якщо сніг у сні буде танути або ви будете його прибирати це може повернути весь результат в інше, гарне русло. Якщо ви йдете босоніж по заметах разом з недругом – це може говорити про швидке примирення.

Бачити у вікні снігопад – до можливої сварки з коханим і близьким вам людиною, а також фінансові проблеми. Якщо сніг іскриться або блищить на сонці – це говорить про приємне завершення розпочатих справ, виході зі скрутного становища, гарному настрої і досягнення успіху. Грати в сніжки у сні – спори з нехорошими людьми.

Стародавній сонник — ви позбудетеся від поганих емоцій

Чистий білий сніг — позбавлення від поганих емоцій: примерение з близькими, рішення давно накопичувалися проблем. Великий густий снігопад — до світлих змін у житті. Снігова цілина — роздільна здатність внутрішнього конфлікту, позбавлення від сумнівів.

Сімейний сонник — можливий новий роман

Час для нових любовних романів, легкого флірту, який має всі шанси перерости в довгострокові відносини, наповнені взаємною довірою партнерів. Якщо вам сниться багато снігу, то варто відправитися в подорож, вона напевно буде вдалим.

Сонник Друїдів — у вас є покровителі

Сніг сліпить очі — захист з боку впливових людей. Чистити дороги, ліпити сніговиків — вибрати найкраще з пропозицій по новій роботі. Сніг на даху — успішно захищатися перед агресивними оточуючими.

Дитячий сонник — можливий розрив відносин

Почуття емоційного холоду. Вас образить близька людина, ви відчуєте відчуження. Сон про те, що ви блукаєте серед заметів і не можете відшукати дорогу найбільш несприятливий. Можливий розрив відносин з близькою людиною, важке розставання.

Нумерологічний сонник Піфагора — ви втратите радість

Душевний холод, проходять почуття до чого-небудь. Гуляти з кимось по заметах — ви відчуєте байдужість до цієї людини. Впасти в замет — життя перестане приносити радість, можлива депресія. Грати в заметах, кидатись снігом — ваше захоплення перестане приносити радість.

Імператорський сонник — ви вирішите свої проблеми

Стара проблема вирішиться новим несподіваним способом. Випадає чистий білий сніг — настають світлі зміни. Безмежна снігова пустеля — ви почнете з чистого аркуша в одній зі сфер життя. Брудний сніг — нові неприємності.

Кулінарний сонник — гряде поповнення в родині

 • У домашньої тварини може незабаром з’явитися потомство;
 • Можливо придбання нових домашніх тварин;
 • Приїзд родичів або знайомих надовго для проживання у вашому будинку;
 • Поява дітей в близьких друзів або родичів.

Сонник йогів — можливе падіння з висоти

Земля, покрита снігом — незмінність того, що відбувається, все йде своєю чергою. Спостерігати падаючий сніг з вікна — падіння з висоти, удари і травми. Снігова буря — шокуюча новина або непритомність. Взимку сон про снігову погоду не несе ніякого символічного значення.

Сонник Азара — хтось до вас байдужий

Гуляти серед великих білих заметів — зіткнутися з байдужістю та нерозумінням, хтось не захоче вас слухати. Впасти в замет або лежати в снігу — душевний холод, ви ні до кого не відчуваєте справжньої прихильності. В цю ніч побачене сновидіння можна обдумати і поставитися до нього уважно.

Висновок

Побачений сніг може мати безліч різних тлумачень. Все залежить від того, чи випробовуєте ви радість від його краси або ховаєтеся від нього. У більшості випадків сніг уві сні — це несподіванка, яка може бути гарною і приємною. Це можуть бути фінансові надходження та досягнення поставлених цілей. У будь-якому випадку потрібно врахувати ваші емоції, які ви відчували після пробудження. Слухайте свою інтуїцію, і ви зможете відкрити правдиве значення сну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code