До чого сниться спізнитися на поїзд: тлумачення з різних сонників для чоловіків і жінок

Іноді уві сні можна побачити подорожі, в тому числі і невдалі. До чого сниться спізнитися на поїзд? Як говорить сонник, спізнитися на поїзд трактується в залежності від ставлення до подій і випробуваних емоцій. Наприклад, для одного поїзд – це потужна махіна, яка дозволяє подорожувати швидко і комфортно. Для іншого – це безпека. Ще для когось- це символ обмеженості, адже поїзд не може згорнути, він може їхати тільки там, де прокладені рейки. Ну і для деяких він може бути символом дружній компанії, в довгій дорозі можна зустріти хороших друзів. В залежності від того, як ви ставитеся до поїздів, буде змінюватися значення, до чого сниться спізнитися на поїзд.

До чого сниться спізнитися на поїзд — в більшості сонників такий сон означає, що наяву ви втрачаєте якісь можливості.

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Поїзд є символом життєвої енергії, влади і здатність контролювати ситуацію. Важливо постаратися пригадати якомога більше деталей про самому поїзді, причини запізнення, цілі невдалої поїздки і ким були ваші супутники. Скористайтеся нашими підказками, щоб згадати всі подробиці сновидіння і не упустити жодної важливої для тлумачення деталі.

Що ви зробили після запізнення?

 1. Уві сні спізнитися на поїзд і відмовитися від поїздки означає, що ви упустите можливість гарної роботи або щасливого шлюбу. Якщо уві сні ви зрозуміли, що можна не встигнути і вирішили не поспішати, скасувавши поїздку, наяву ви свідомо відмовтеся від підвищення або заміжжя, так як вважає себе недостатньо компетентним або гідною людиною.
 2. Якщо ви навпаки, доклали уві сні максимум зусиль, щоб встигнути на поїзд, поспішали або намагалися його наздогнати, але так і не змогли, і поїзд пішов без вас — наяву виношуєте великі надії, але здійснити їх не зможете. Ви мрієте про незвичайне. Переглянете ваші цілі! Намагаючись дотягнутися до зірок, ви можете упустити безліч не таких грандіозних, але важливих можливостей, які допоможуть вам у житті.
 3. Уві сні спізнюватися на поїзд на поїзд і вирішити поїхати на наступному говорить про наполегливості вашого характеру. Незабаром ви зрозумієте, в чому були неправі, або що заважало рухатися далі, і подолаєте перешкоди. Наступний поїзд символізує нові можливості і світлі мрії. Ви готові зловити удачу за хвіст і будете з нетерпінням чекати наступної вдалої можливості.
 4. Варто також відзначити цікаву деталь. Розмір поїзда говорить про розмір можливості. Якщо поїзд був великим, масивним, довгим, то, на жаль, ви пропустили щось дуже важливе. Маленький потяг, короткий або навіть виявився іграшковим означає невеликі можливості, тому не варто сильно переживати про їх недогляд.

З якої причини ви запізнилися на поїзд?

До чого сниться спізнюватися на поїзд з-за автомобільної пробки — незабаром вас чекає розчарування, зіткнення з труднощами. Швидше за все, це буде пов’язане з вашою професійною діяльністю, наприклад, скасування довгоочікуваного підвищення, звільнення і скарги на якість вашої роботи.

Уві сні переплутати час вказує на страх змін і неготовність до нових відкриттів. Ви відчуваєте себе негідним поліпшень і невпевненим у собі. Може бути, вам не вистачає підтримки близьких людей, або начальство не визнає ваших заслуг і професіоналізму. Також сон може означати, що ви взяли на себе занадто багато обов’язків і виявилися надто перевантажені. Вам не вистачає часу, що відпочити і подумати про майбутнє. Читайте також: до чого сниться годинник.

Вам сниться, що ви забули вдома щось важливе? Або вам приснилося, що ви забули про саму поїздку і згадали лише тоді, коли було надто пізно? І той і інший сон мають загальне тлумачення – наяву ви боїтеся втратити контроль над ситуацією або що вас спіткає невдача. У вас занадто багато справ і завдань, і ви боїтеся щось забути. Найближчим часом постарайтеся уникати багатозадачності, знайдіть собі помічника, який частково звільнить вас від обов’язків. І намагайтеся все записувати, тоді ви точно не забудете наяву про важливу зустріч або проекті.

Довго збиратися або укладати валізу уві сні говорить про внутрішній безлад. Ваше підсвідомість вказує на деяку непевність та схильність до надмірної самокритичності. Можливо, ви почали усвідомлювати, що деякі риси характеру тягнуть вас назад і не дають зробити рішучий крок назустріч успіху. У такому випадку приділіть собі трохи часу. Подумайте, що конкретно вам не подобається, і як це можна виправити.

Куди ви їхали: у відпустку, відрядження, в гості

Сон, у якому ви спізнюєтеся на поїзд, часто каже, що ви дуже втомилися, і вам треба відпочити.

Відпустку у сні — це довгоочікуваний відпочинок. Сон, у якому ви не змогли виїхати у відпустку, говорить про вашу втоми і незадоволеності. Ви себе замучили, і вам необхідно терміново скинути з себе частину відповідальності. Постарайтеся взяти вихідні і розслабитися. Якщо ж вам не вдасться відпочити, то незабаром ви «перегорите» на роботі.

Як говорить сонник, спізнюватися на поїзд у відрядження символізує пригнічений стан. Ви багато працюєте і не можете розслабитися, ви також відчуваєте на роботі тиск начальства. Сон, у якому ви спізнюєтеся у відрядження, також може означати, що ви упустите хорошу можливість на роботі. Але не треба засмучуватися, тому що це дасть вам іншу хорошу можливість – більше проводити час з улюбленими людьми. Читайте також: до чого сниться вокзал.

Якщо ви збиралися в гості і запізнилися на потяг, це говорить про те, що скоро ви упустите приємну і цікаву можливість. Якщо вам сниться, що ви збиралися їхати в гості до тих людей, кого недолюблюєте або, навпаки, вони вас не дуже шанують, і при цьому запізнилися на потяг, то недоброзичливці спробують заподіяти вам шкоди, але їм це не вдасться. Будьте спокійні.

Ви їхали в поодинці, з родиною, з друзями

 1. Подорож поодинці має дуже хороше значення. Наяву вас чекає цікаве і захоплююче подорож. Але спізнитися на поїзд у сні говорить про те, що ви можете упустити таку прекрасну можливість.
 2. Подорож з коханою людиною уві сні означає швидке розвиток відносин. Кохана людина планує зробити пропозицію про заміжжя або про спільне проживання. Але при цьому спізнитися в поїздку означає, що він може змінити своє рішення. Якщо ви все-таки не хочете втратити таку можливість, постарайтеся прислухатися до коханої людини, не ігноруйте його бажань і намагайтеся уникати конфліктів.
 3. Сон, у якому ви подорожуєте з родиною – недобрий знак. В найближчому майбутньому вас чекають фінансові втрати. Тому запізнитися, навпаки, дуже добре. Це означає, що завдяки сприятливому збігу обставин, ви зможете уникнути неприємної ситуації.
 4. Подорожувати з друзями – це добре. В майбутньому на вас чекає щаслива і сповнена любов’ю сімейне життя. У вас будуть теплі і довірчі відносини з партнером і дітьми. Запізнитися у подорож з друзями може означати, що ви упустите того самого людини, який зробить вас по-справжньому щасливою. Тому будьте дуже уважні і постарайтеся не упустити таку можливість всіма силами!

Хто побачив сон: дівчина, жінка, чоловік, дитина

 1. Сон спізнилася на поїзд для дівчини може означати невпевненість у майбутньому. Поїзд уособлює собою доросле життя і можливість незабаром здобути незалежність від батьків. Ви не готові покинути родинне гніздо, ви ще не зрозуміли, чим хочете займатися в житті, тому втрачаєте ваші можливості. Подумайте над тим, чому б ви хотіли присвятити найближчі роки вашого життя і постарайтеся зосередитися на цьому.
 2. Як говорить жіночий сонник, спізнилася на поїзд може означати відступ від поставлених цілей. Ви втрачаєте повний контроль над вашим життям, і вас це лякає. Інше значення сну – хтось намагається вами маніпулювати й скеровувати.
 3. Для чоловіка сон, спізнюватися на поїзд в якому йому довелося, означає невдачі в бізнесі. Ви втратите контроль і вплив на роботі. Також це може бути ознакою наближення конфлікту в родині на тему витрат і доходів.
 4. Для дитини бачити в сні, як він запізнюється на поїзд – перебувати в страху, що він не зможе впоратися зі своїми завданнями вдома або в школі. Він боїться розчарувати батьків і вчителів.

Читайте також: до чого сниться залізниця.

Трактування сну в різних сонники: Міллера, Ванги, Фрейда, Сучасний

Сон, у якому ви запізнилися на потяг, означає, що незабаром ви пропустіть добру нагоду. Бачити від’їжджаючий потяг, який ви все ще можете застрибнути, говорить про те, що треба постаратися зосередитися і сконцентруватися на цілі, тоді удача не відвернеться від вас.

Якщо ви знаходитесь на платформі, але поїзд проходить, не зупиняючись, і тому ви не можете на нього сісти, це означає у майбутньому втрати. Якщо такий сон вам приснився в той момент, коли на роботі або в особистому житті ви чекаєте здійснення важливої справи – перевірте, чи точно ситуація знаходиться під контролем. Є ймовірність, що, заглибившись у якісь деталі або відволікаючись на непотрібне, ви втрачаєте щось важливе.

За деякими сонникам спізнюватися на поїзд трактується буквально — скасування поїздки наяву.

Сонник Міллера — скасування поїздки наяву

Поїзд у сні символізує швидке подорож. Поїздка на верхній полиці обіцяє неприємну компанію, а також можливість витратити гроші даремно. Спізнитися на поїзд говорить про те, що ви упустите можливість відправитися в подорож. Бачити поїзд, який їде дуже повільно або у нього немає рейок, говорить, що ви зможете уникнути довгої непотрібної тяганини у важливій справі. Запізнитися на товарний поїзд – упустити удачу.

Сонник Ванги — зрив планів

Поїзд означає швидке подорож. Бачити уві сні як з якоїсь причини ви спізнюєтеся на поїзд, вказує на те, що до реального подорожі вам варто добре підготуватися. Перевірте, чи всі ви спланували і взяли з собою. Не буде зайвим залагодити всі необхідні справи на роботі перед поїздкою, щоб ніщо не могло перешкодити вам відпочити.

Сонник Фрейда — проблеми в особистому житті

Поїзд означає фалічний символ. Спізнитися на поїзд у сні говорить про проблеми в сексуальному житті. Ви чимось засмучені або стурбовані і це заважає отримувати задоволення. Поїзд, що проходить повз на великій швидкості, говорить про те, що ви схильні часто міняти партнера і не відчуваєте довгих прихильностей.

Сучасний сонник — крах ваших надій

Запізнення на поїзд — втрата віри у що-небудь. Ваші надії довгий час не виправдовували себе, і ви знаходитесь на порозі відчаю та депресії. Якщо вам сниться такий сон, то наяву треба щось кардинально змінювати у своєму житті. Спробуйте відправитися в довгу подорож, змінити місце роботи або коло спілкування. Тоді у вас з’являться нові цілі та інтереси, а відповідно і нові надії.

Висновок

Якщо вам сниться, що ви спізнюєтеся на поїзд, подумайте, з усією відповідальністю чи ви підходите до важливих справах? Не ледачий ви людина? З точки зору психології, спізнюватися в сні на поїзд означає, що ваші невдачі безпосередньо залежать від вашого характеру.

Постарайтеся змінитися в кращу сторону і не відкладайте важливі справи, тоді вам не треба буде поспішати, щоб зловити можливість, тому ви і зможете її створити!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code