До чого сниться Цукорниця: тлумачення в різних сонниках

В цукорниці зазвичай зберігають цукор, або інші солодощі, які їдять люди різного віку, їх ставлять на стіл і залишають їх там на ніч, бо прийнято вважати, що в цей час приходить господар-домовичок і вживає його. Як тлумачить сонник, цукорниця далеко не завжди говорить про «солодке життя», часто зовсім навпаки.

Вам приснилася повна цукорниця? В даний період життя вас нічого побоюватися.

Тлумачення сну в залежності від деталей:

  • Уві сні прикупили нову цукорницю для свого житла? У реальному житті почали відбуватися чудові події, нещодавно дізналися важливу новину;
  • Якщо уві сні цукорниця була наполовину порожня, то наяву зверніть увагу на свого домашнього вихованця, можливо він почав хворіти;
  • Цукорниця стояла на столі у сні, але була брудна? Наяву розберіться з робочими справами, після чого сміливо йдіть відпочивати;
  • Якщо цукорниця була повна і красива, значить боятися нічого, принаймні зараз;
  • Цукорниця розбивається в сні об підлогу? Наяву задумайтеся, чи все правильно зробили, не скривдили когось;
  • Якщо ви їли в сні цукор ложками з цукорниці, значить в реальному житті запланували відпочинок в теплій країні.

Сонник Міллера

Приснився цукорниця по соннику Міллера, може нести в собі не тільки позитивний, але і негативний вплив. Спробуйте згадати, яким кольором вона була і що в ній лежало. Ця інформація знадобиться вам трохи пізніше, тому не втрачайте навіть крупинки зі свого сну. Будете радіти зовсім скоро, тому що дізнаєтеся про веселому майбутню подію.

Сонник Ванги

Якщо цукорниця уві сні була наповнена сіллю, не потрібно панікувати і чекати негативних подій. Можливо ви просто втомилися, тому що більше двох років не відпочивали. Зараз найкращий час для цього. Візьміть з собою того, кого вважаєте своїм відданим товаришем. Поїдьте хоча б на природу на кілька днів, там забудете про все погане.

Сонник Фрейда

Якщо цукорниця уві сні падає на підлогу, але залишається цілою, значить в реальному житті з’явилася можливість вступити в сексуальні відносини з вподобаним людиною. Вас до нього тягне дуже сильно, тому практично кожну ніч починаєте мріяти про нього. Вас не бентежить, що у цієї людини вже є своя сім’я? Ви лише йому потрібно для розваги і все.

Висновок

Уві сні п’єте чайок і їсте цукор з красивою цукорниці? У реальному житті познайомитеся з гідною людиною, але зможе навчити вас любити себе і своє тіло, почнете разом займатися спортом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code