До чого сниться ялинка: тлумачення за різними сонниками

Цю рослину ми часто іменуємо “лісовою красунею”. До чого сниться ялинка? Як підказує інтуїція, це хороший знак, адже тільки хвойні дерева яскравою зеленню розбавляють сумний зимовий пейзаж, нагадуючи про те, що зима не вічна. Чарівно виглядають ялинові гілки, вкриті іскристим снігом. І, звичайно, яке ж свято, якщо на Новий рік в будинку немає ялинки. Але самі нешкідливі символи уві сні можуть набувати абсолютно несподіване значення. Отже, до чого сниться ялинка, і що означає це сновидіння?

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

Як стверджує сонник, ялинка може тлумачитися по-різному, в залежності від подробиць і обставин сновидіння. Дерево у вашому сні може бути молодим або старим, здоровим або гинучим. Воно може стояти у вас у вітальні або рости в лісі. А, можливо, вам приснилося, що ви посадили дерево у себе у дворі? Скористайтеся нашими підказками, щоб відновити в пам’яті всі деталі сновидіння і зрозуміти, до чого вам приснилася ялинка.

Ви бачили дерево, що росте в лісі

До чого сниться ялинка зелена – побачене дерево символічно відображає ваш стан здоров’я. Якщо ви бачите велике, красиве дерево – вам можна тільки позаздрити. Така ялинка уві сні обіцяє міцне здоров’я, благополуччя в сім’ї і удачу в справах. Невелике здорове деревце віщує успіхи молодшим членам вашої родини.

Засохле, гине або хворе дерево сниться як застереження: уважно ставитеся до свого здоров’я, не варто переносити захворювання на ногах. Якщо вам приснилася самотньо стояча ялинка, такий сон віщує тугу, самотність

У дерева густі гілки — це символізує велике сімейство, ймовірність поповнення сім’ї. Хворобливі, дрібні гілочки — до печалі і можливої втрати родича. Ялинові гілки чіпляються за одяг, дряпають вас під час прогулянки по лісі – вам не уникнути сімейних сварок.

Бачите ялинку і безліч шишок на гілках, на землі – отримання несподіваного прибутку. Брали участь в лотереї? Можливо, саме вам пощастить!

До чого сняться ялинки, вкриті снігом — це символізує прагнення зберегти в секреті свої плани. Блукати в ялиновому лісі і не знати, де вихід – ви потребуєте підтримки близьких. Тільки з їх допомогою можна легко вирішити виниклі проблеми.

Якщо ж уві сні вам привиділася ялинка, що виросла у дворі дачного будинку — це символізує початок клопіткого періоду. А ось якщо дерево виросло прямо у вас вдома, ваше самопочуття або когось із близьких стане на довгий час головною турботою. Величезна, що займає всю кімнату ялинка – найближчим часом вся увага буде прикута до сімейних справах. Дуже маленьке деревце — ви зайняті роботою і особистими проблемами, мало цікавитеся домочадцями.

Ви побачили вбрану до свята ялинку

Як стверджує сонник, новорічна ялинка сниться тоді, коли доля готує вам несподівані і цікаві сюрпризи. Важливі зміни можуть торкнутися будь-якої сфери вашого життя. Веселе торжество в сімейному колі обіцяє дерево, яке ви наряджаєте уві сні. Багато прикрашена ялинка пророкує успіх, якщо ж прикрас мало — вас чекає печаль. До чого сниться новорічна ялинка, вбрана наполовину — перешкоди у важливій справі, невпевненість у своїх силах. Відчуття, що ви віддаєте іншим більше, ніж отримуєте.

Тлумачення, до чого сниться ялинка новорічна, так само впливають іграшки, які ви побачили на дереві:

  • Яскрава гірлянда – вас чекають нові відносини, повні пристрасті;
  • Кульки одного кольору– сталість у відносинах;
  • Різнокольорові ялинкові прикраси — провісник різних подій, в яких опинитеся замішані не тільки ви, але і ваші друзі;
  • Паперові гірлянди, мішура – нічого не значущі слова;
  • Сніг з вати – вам варто бути більш реалістичними, ви дуже довірливі, і готові повірити навіть в малоймовірні речі;
  • Солодкі прикраси – можливі швидкоплинні захоплення, які принесуть вам радість;
  • Скляні іграшки – легковажні вчинки можуть принести вам шкоду;
  • Побачити розбиті ялинкові іграшки, що впали з дерева – нездійснені мрії, розбрати.

Бачити багато ялинок в одному будинку – вам належить зробити непростий вибір у важливій для вас справі. Якщо красива ялинка перетворюється в тонку з обламаними гілками – вам вдасться розпізнати обман. Обсипається ялинка – дрібні неприємності. Засмагле дерево – до радикальних змін в житті, які дадуться вам нелегко.

Які дії Ви здійснювали в сновидінні?

Якщо уві сні вам довелося посадити дерево, це говорить про необхідність очікування результатів ваших дій. Не робіть нічого нового, поки не дізнаєтеся, чим завершилася попередня спроба вирішити питання. Дійте послідовно!

Рубати ялинку – сон віщує втрати в результаті того, що Ви доклали недостатньо сил, не довели до кінця розпочату справу. Різати ялинові гілки – в особистих відносинах ви можете зіткнутися з різними перешкодами. Але в будь-якому випадку не вплутуйте у відносини з вашою другою половинкою сторонніх людей. Збирати ялинові шишки – до поліпшення матеріального стану.

Якщо уві сні ви купуєте ялинку, яка вам сподобалася – наяву ви самостійно вирішуєте, що і коли будете робити. Ну а якщо ви погоджуєтеся купити дерево, яке вам не подобається, наяву вам слід попрацювати над своєю силою волі. Принести ялинку в будинок – прагнення налагодити відносини в сім’ї, бажання зібрати разом улюблених людей. Отримати ялинку в подарунок – незабаром ви дізнаєтеся про симпатії до вас знайомої людини.

Якщо уві сні ви прибираєте вбрану ялинку після свята, наяву ви добре розумієте свої цілі, вам зрозумілі мотиви вашої поведінки. Це обіцяє вам успіх у житті. Якщо прибрана вами ялинка з’являється знову на колишньому місці – ви робите однотипні помилки, немає прогресу, ви “зав’язли” в ситуації, потрібні нові ідеї і свіжі рішення. Якщо ж замість прибраної ялинки з’являються інші хвойні дерева – невірні рішення призводять до виникнення нових проблем. Винести ялинку з дому – примиритися з неприємною ситуацією, відмовитися від боротьби.

Хто побачив сон: чоловік, жінка, дитина

Чоловікові ялинка сниться як символ його життєвої енергії зараз. Потужне, здорове дерево символізує прекрасні перспективи, енергію, з якою ви беретеся за будь-яку справу. Обсипається, з пожовклою хвоєю дерево вказує на спадаючі сили.

Жінці ялинка передрікає благополуччя в сім’ї. Гарне значення мають світлі, радісні сни-сонячна погода, співаючі птахи на гілках, ясно видна стежка в лісі. Негативне значення сон набуває, якщо вам сниться, що ви заблукали в лісі, гілки дерев дряпають вас, бачите безліч повалених дерев навколо.

Новорічна ялинка і чоловікам, і жінкам віщує сімейне торжество. Незаміжнім дівчатам наряджати ялинку уві сні — готуватися стати дружиною або матір’ю наяву.

Дитині ялинка сниться як знак довіри і добрих відносин в сім’ї. Новорічна ялинка уві сні – до приємних сюрпризів, радості. Наснилася ялина в горщику або діжці може означати, що дитина відчуває себе скутим. Постарайтеся менше контролювати його дії.

Трактування сну в популярних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Ялинові гілки – чоловічий символ. Для жінок сни, в яких фігурують гілки хвойної рослини характеризують взаємини з протилежною статтю. Можливі варіанти відкидання і уникнення, якщо гілки лежать на землі, і ви намагаєтеся не торкатися їх. Ялиновими гілками встелена ваша дорога —  успіх в особистих стосунках. А тепер давайте подивимося, як тлумачать новорічні та звичайні ялинки укладачі популярних сонників.

Сонник Міллера – наступають зміни на краще

Щасливі зміни очікують в найближчому майбутньому того, хто побачить уві сні прикрашену різдвяну ялинку. Знімати прикраси з ялинки – сон віщує швидку зміну сприятливого періоду тугою і невдачами. Розбити ялинкові іграшки – до сварок в сім’ї.

Сонник Ванги – вас чекають приємні події

Ялинка, побачена уві сні, передрікає довгий безтурботний період в житті. До чого сниться ялинка вбрана — це означає радісні вісті, приємні події. Купівля ялинки символізує благополуччя в сім’ї, взаємну довіру і повагу.

З гілок падають новорічні іграшки – вам не уникнути сварок, розбратів. Будьте терпимі до рідних, що виникли розбіжності можуть надовго затьмарити настрій. Юна особа, що побачила уві сні як обсипається ялинка, повинна задуматися, чи не надто вона груба у відносинах з оточуючими.

Сонник Фрейда – ви залежите від чужої думки

Неординарний лікар, відомий філософ і психолог приділяв снам своїх пацієнтів дуже велику увагу, вважаючи їх носіями важливої інформації про людину, його проблеми і бажання. Приснилася ялинка, на його думку, означає, що ви багато сил витрачаєте на демонстрацію вашої сили і мужності. Вам важлива зовнішня сторона відносин, думка оточуючих про вас і вашу поведінку.

Сучасний сонник — ви на невірному шляху

Як стверджує цей сонник, ялинка новорічна вбрана символізує радість, ніжність, затишок в домі. Знімати прикраси, прибирати ялинку – до насуваючогося непростого періоду в житті. Красива ялинка з пухнастими зеленими гілками і шишками в будинку віщує надзвичайно радісні події, ваші справи підуть на лад. Бродити по темному ялиновому лісі – Ви обрали для себе невірний шлях, задумане вами не виповниться.

Сонник Менегетті — будьте обережні з жінками

Дерево в лісі, на природі — неприступна, недружня жінка. Бути може, останнім часом ви прагнете увійти в контакт з гордою і стриманою особливою. Майже напевно вам це не вдасться. Прикрашати уві сні новорічну ялинку — ваші лестощі на адресу знайомої викликали лише неприязнь.

Мусульманський сонник — проявіть силу і наполегливість

Висока велична ялина — подія, яка зажадає від вас проявити силу волі та наполегливість, розкритися в якості лідера. Маленька ялинка — хтось прислухається до вашої поради, поцікавиться вашою думкою. Взимку ялина сниться до сильного похолодання, міцних морозів.

Сонник 2012 — вас чекають успіхи на роботі

Ялинка в лісі — суворе, занадто вимогливе начальство. Рубати ялинку — з усього колективу тільки ви зможете знайти підхід до начальника зі складним характером. Прикрашати будинки новорічну ялинку – премія або підвищення.

Сонник Кананіта — попереду радість і щастя

Символ подарунків і здійснення бажань. Якщо вам сниться, як ви прикрашаєте ялинку, то у вашому житті відбудуться радісні події. Знімати іграшки уві сні – до розчарування. Прибирати ялинку – у вас буде щасливе сімейне життя.

Міфологічний сонник — починається світла смуга

Прикрашена новорічна ялинка є символом приємних несподіванок і радісних подій в Новому році. У Вашому житті починається дуже сприятливий в усіх відношеннях період. Будьте готові до сюрпризів і хорошим подарункам. Зміни прийдуть як в сімейну, так і професійну сферу життя.

Висновок

Ялинка уві сні може говорити про вашу життєву енергію, здоров’я і відносинах з рідними. Святково прикрашене дерево обіцяє безліч приємних моментів, проведених з близькими, удачу в справах. Якщо ж побачений сон обіцяє неприємності, не приймайте близько до серця. Прийміть необхідні заходи, щоб уникнути проблем. Хто попереджений – той озброєний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code