До чого сниться ящірка: тлумачення сну по різним сонникам

Дрібне юркое плазун, швидка ящірка і моторна, викликає різні емоції у людини. До чого сниться ящірка ? Здавалося б, зовнішній вигляд ящірки не викликає неприязні. З іншого боку, навряд чи хто захоче погладити її, приголубити, як хочеться це зробити з різними пухнастими тваринами. Тому і неоднозначний сонник, ящірка уві сні має різні значення. Іноді вона виступає символом багатства, а іноді – великих і дрібних неприємностей, від яких важко ухилитися.

Ящірка у сні може обіцяти вам багатство, а може обіцяти дрібні неприємності — все залежить від деталей сну.

Тлумачення сну в залежності від подробиць

Ще здавна було прийнято вважати, що там, де живуть ящірки, неподалік заховані скарби. І ящірки – це берегині тих самих скарбів. Тому дуже часто такий сон пов’язують з можливістю домогтися успіху в фінансових справах, виграти в лотерею, зробити дорогу покупку. З іншого боку, поява в сні ящірки може означати нападки з боку заздрісників, пусті балачки, плітки і чутки за вашою спиною.

Якщо вам приснилася ящірка, це може означати сплеск негативної енергії по відношенню до вашого сексуального партнера. Постарайтеся тримати свої емоції та почуття під контролем!

Сон за участю ящірки говорить вам остерегтися надійних друзів. Якщо вже був випадок, коли чоловік підвів вас, не варто довіряти йому хоча б найближчим часом, особливо якщо ви плануєте велику справу, від якого залежить багато чого у вашому житті і житті родичів. Часто ящірки ототожнюються з ворогами. Якщо ви тиснете їх ногами уві сні, у реальному житті ви зможете легко піти від їх підступів, вони не можуть зробити вам нічого поганого.

Розмір: уві сні була велика чи маленька ящірка?

Здається чим менше ящірка, тим вона безпечніше. Чи це Так?

До чого сняться маленькі ящірки? На жаль, такий сон може передвіщати серйозні негаразди. Побачити в сні багато маленьких ящірок, які швидко розбігаються в різні сторони, — до розтрати себе даремно. Ви зайняті дуже великою кількістю справ одночасно, намагаєтеся скрізь досягти успіху. Але це неможливо, тому варто зупинитися на чомусь одному найважливішому і виконати це на вищому рівні.

Як говорить сонник, маленька ящірка, яка пробігла по вашій взуття або босих ніг, каже, що вам варто бути обережніше в своїх сексуальних зв’язках, якщо ви ще не визначилися із супутником життя.

До чого сниться велика ящірка? Вона може означати щось зловісне. Це можуть бути проблеми зі здоров’ям або якісь неприємності в особистому житті. Якщо велика ящірка нападає на вас, це може означати зраду з боку того, хто був дуже близько і був дорогий для вас.

Якщо уві сні ви ловите велику ящірку, а вона вислизає від вас, значить в реальності ви намагаєтеся досягти успіху в якійсь великій справі не зовсім чесними способами. Якщо вийде її зловити, значить справа завершиться для вас благополучно. Але варто задуматися про наслідки. Як би вони потім не обернулися для вас негативом. Може бути, є чесні способи досягти такого ж результату?

Як говорить сонник, велика ящірка, яка тікає від вас, а ви не намагаєтеся її зловити, а просто дивіться слідом, означає, що в реальному житті дуже висока ймовірність, що партнер вам зраджує, а ви нічого не підозрюєте. Але, можливо, це і добре, нічого не знати?

До чого сниться варан — ящірка цього виду сниться до кардинальних змін в особистому і сімейному житті. Це можуть бути як позитивні зміни, як наприклад, народження дитини, весілля або заручини, так і негативні – розлучення або розставання. Якщо багато людей спостерігають за вараном, приміром, ви знаходитесь у зоопарку, то в реальності ви будете брати участь у великому святі: весіллі чи ювілеї. Якщо варана бачить чоловік, це значить скоро у його житті з’явиться жінка, яка стане його супутницею, подарує любов і забезпечить тепло сімейного вогнища.

Побачити в сні величезну ящірку – погана ознака. Найімовірніше, ви нажили собі заклятого ворога. І, швидше за все, це ваш партнер по бізнесу. Нечесними способами він спробує прибрати вашу спільну справу до рук, налаштувавши проти вас всіх навколо. Однак, є можливість цього не допустити. Якщо заздалегідь вжити необхідні заходи, краху можна буде уникнути.

Колір: зелена або чорна

Зелена ящірка уві сні – символ неоднозначний. З одного боку, такий сон може обіцяти вам потрапляння в якусь не дуже приємну ситуацію. Але є й інше тлумачення, до чого сниться зелена ящірка: подолавши всі свої страхи та лінь, ви зможете впоратися з будь-якою проблемою. Все залежить тільки від вас. Продовжуйте працювати над собою, розвиватися, і тоді ви побачите, що не буває безвиході. Будь-яка складність вам по плечу.

Чорний колір завжди асоціюється з чимось трагічним, сумним, негарним. Однак, у випадку з чорної ящіркою все зовсім навпаки. Якщо вам приснилася чорна ящірка, чекайте хороших звісток. Можливо, несподівано для себе, ви отримаєте велику суму грошей. Раптова зустріч зі старим знайомим може обіцяти вам цікаву пропозицію, від якого не варто відмовлятися.

Де вона була в хаті чи на природі

Зазвичай можна зустріти ящірку в живій природі – в лісі, на дачі, біля водойми. Тому питання, до чого сниться ящірка в будинку, викликає великий інтерес. Якщо ящірка забігла в будинок, щоб втекти від літньої спеки, значить варто звернутися до внутрішнього «Я» сновідящого. У всіх є проблеми у власній підсвідомості, їх можна вирішити шляхом логічних міркувань. Спробуйте сісти і зрозуміти, чому сталося те чи інше. Намалюйте ланцюжок подій, і ви знайдете першоджерело негативу, який зможете усунути. Як говорить сонник, ящірка в будинку, яка живе у вас в акваріумі, означає, що ви володієте твердим характером і силою волі.

Кількість: одна ящірка чи багато

До чого сняться багато ящірок? Якщо ви спостерігаєте багато ящірок, що гріються на сонце, вони уособлюють сприятливі обставини, і всі вони для вас складуться в єдину картинку. Можете сміливо планувати великі покупки і укладати важливі угоди.

Побачити велику ящірку наяву досить рідкісне явище.

Якщо ви вбили уві сні багато ящірок, в житті ви відновите свою репутацію, до вас повернеться успіх в роботі, але доведеться принести в жертву спокій в сімейному житті. Можливо, робота буде віднімати у вас занадто багато часу, що викличе невдоволення у домашніх.

Якщо вам приснилася одна ящірка — ви повинні вчитися відмовляти навіть тоді, коли вас сильно просять, якщо це дуже важко здійснимо, якщо це сильно вплине на ваші власні бажання. Допомагати людям потрібно, але бувають випадки, коли краще відмовитися.

А якщо в сні було дві ящірки? Якщо такий сон приснився дівчині, у житті її ймовірно мучать сумніви. Можливо, вона боїться, що її обранець їй не вірний. Однак ці побоювання не виправдаються, і у відносинах з коханим продовжать панувати мир і гармонія. Якщо дві ящірки привиділися уві сні чоловікові — це сприятливий знак. Його чекає успіх у кар’єрі, він зможе перевершити своїх конкурентів і піднятися по службових сходах. Якщо до цього моменту в житті була чорна смуга, незабаром ситуація покращиться, і йому вдасться подолати усі труднощі.

Ящірка, яка відклала яйця або вже з вылупившимися малюками може означати напруженість у відносинах з дітьми. Як прудкі маленькі ящики намагаються вислизнути, так і ви ніяк не можете зрозуміти поведінку своєї дитини. Потрібно постаратися більше часу приділити йому, подібно до того, як за дрібними ящірками можна тільки спостерігати. Це допоможе вам скорегувати свою поведінку і досягти гармонії у стосунках з дитиною.

Кому сниться: жінці, чоловікові, дитині

Ящірка у сні для жінки означає стиснення у матеріальних питаннях. Можливо це сталося з причини проблем у вашої другої половини. Проявіть терпіння, не наседайте, а допоможіть пережити цей період. Скоро все стане на круги своя. Є ще одне тлумачення, до чого сниться ящірка жінці – її незвичайним сексуальним фантазіям судилося збутися.

Якщо уві сні дитина грала з ящіркою, то скоро він візьме участь у якомусь великому і дуже веселому святі.

Чоловікам ящірка передвіщає вам позитивні зміни. Вони можуть стосуватися як вашому особистому житті, так і професійної. Ви станете впевненіше в собі, навчитеся говорити «ні», заслужите повагу з боку начальства і завоюєте симпатії своїх недругів. У найближчій перспективі вас чекає радісна подія. А якщо ви до цих пір самотні, то не впадайте у відчай, ситуація може дуже швидко змінитися.

Що ви робили у сні?

Якщо уві сні вас вкусила ящірка – в житті чекайте на зустріч з хитрим ворогом. Красива ящірка з блискучою зеленою шкірою раптово кидається на вас і кусає – значить ви посваритеся з небезпечною людиною, з яким до цього вміли мирно співіснувати. Будьте готові оборонятися чи шукати шляхи примирення.

Якщо сниться що ящірка кусає, про що попереджає такий сон.

Якщо ящірка тільки збирається вкусити або проявляє агресію, це також символізує наявність серйозного ворога, конкурентів або суперника в справах любовних.

Наступити ящірці хвіст або просто побачити ящірку без хвоста означає серйозні проблеми в інтимній сфері. Ви зможете їх вирішити, не переживайте завчасно.

Якщо уві сні ви ловили ящірок, наяву вас щось турбує. Можливо, ви незадоволені своєю роботою. Ви розумієте, що займаєтеся зовсім не тим, чим хотіли. Все життя проходить в суєті, за непотрібними справами. Ви дуже втомилися від цього. Пора щось змінювати у своєму житті.

Якщо уві сні ви наздоганяєте ящірку, то в реальному житті ви відчуваєте себе дуже невпевнено, вас не покидає відчуття, що земля йде з-під ніг. Ви беретеся за багато справ, але нічого не виходить. У вас все валиться з рук. Немає ні настрою, ні сил щось робити.

Згадайте свої юнацькі мрії, бажання. Ще не все втрачено. Якщо зараз ви зважитеся на відповідальний крок і кинете ненависну вам роботу, доля підкаже вам, в якому напрямку рухатися далі. Ви нарешті знайдете себе, і ваше життя наповниться щастям і гармонією.

Зловити ящірку, без сумніву, це сприятливий знак. Такий сон говорить , що ви зможете реалізувати всі плани, досягти всіх поставлених цілей. Ваші мрії збудуться. Завдяки своїй завзятості і працьовитості ви опинитеся на висоті. Вами будуть пишатися ваші близькі. Продовжуйте в тому ж дусі, і незабаром ви знайдете повну матеріальну свободу, про яку так давно мріяли.

Якщо уві сні ви чомусь з’їли ящірку, то в реальності вам доведеться промовчати навіть якщо хочеться посперечатися і довести свою правоту. Не завжди виходить виходити переможцем із ситуації, навіть якщо ви праві. Також це може означати проблеми зі здоров’ям, зокрема, з кишечником та органами травлення.

Інші тлумачення незвичайних сюжетів

  • Ви робите татуювання у вигляді ящірки – виходить, наяву ви переживаєте за відносини зі своєю другою половиною;
  • А якщо ви бачите уві сні таке татуювання на тілі у кого-то – ви стурбовані ситуацією з фінансами;
  • Якщо у сні говорить людською мовою, — ви влаштуєте гучну вечірку;
  • Величезна ящірка сниться до продуктивної подорожі або поїздки кудись далеко.

Тлумачення з різних сонників: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Ящірка – берегиня багатств, символ спритності, хитрості, ворогів. Це плазун може довго перебувати в одному положенні без руху, а потім зникнути так швидко, що не встигнеш помітити. Вона може вирватися, вже будучи спійманої. Намагайтеся тлумачити значення сну, згадавши всі деталі, і пам’ятайте, що навіть самі негативні трактування не завжди бувають точними.

Сонник Міллера — до вас повернеться удача

Ящірка в сучасних сонники тлумачиться як символ ворогів і лицемірів.

Якщо ви просто бачите ящірку, то наяву у вашому оточенні є люди, які ставляться до вас не дуже доброзичливо. Остерігайтеся нападок і цькування з їх боку. Вбити її означає, що до вас повернеться успіх, вам вдасться відновити свою репутацію, але до цього вам доведеться пройти нелегкий, тернистий шлях.

  • Якщо жінці сниться ящірка, яка або вкусила її, або скинула шкіру, то це недобрий знак, що віщує нещастя, випробування і бідність.
  • Якщо ящірка виглядає дуже красивою, то такий сон передвіщає виконання бажань;
  • Якщо хтось з ваших близьких хворий, то найближчим часом він піде на поправку.

Сонник Ванги — шукайте справжніх друзів

Болгарська ясновидиця тлумачить сон з ящіркою як знак того, що у вашому житті відсутні по-справжньому близькі й віддані друзі. Більшість з тих, кому ви довіряєте, спілкуються з вами для досягнення власних цілей. Захистите себе від спілкування з такими людьми, будьте пильні. Також такий сон може говорити про те, що ви втратили якусь можливість. Але не треба впадати у відчай. У вас ще буде другий шанс, щоб все виправити.

Сонник Фрейда — до невдач у любовній сфері

Якщо уві сні ви бачите, що тікала ящірку, то це може попереджати вас про зраду вашої другої половинки. Тварина отбрасывающее хвіст – провісник сексуальних проблем, які, на щастя, будуть носити тимчасовий характер. Якщо ви планували романтичне побачення, але напередодні побачили сон, у якому ви ловили ящірку, то побачення, швидше за все, буде невдалим.

Сон, у якому ви тримаєте в руках відірваний хвіст тварини, означає, що ви підозрюєте свого коханого в зраді. На жаль, ваші підозри не безпідставні, і незабаром ви знайдете цьому підтвердження. Але як мовиться, все, що не відбувається – на краще. Ці відносини давно вичерпали себе. Ви гідні більшого і кращого. Не сумуйте, йдіть вперед, не озираючись. В майбутньому все складеться якнайкраще для вас.

Сучасний сонник — шукайте недоброзичливця

Зелена ящірка уві сні може обіцяти фінансове благополуччя.

Поява плазуна уві сні ототожнюється зі слизьким, лицемірним людиною. Можливо, у вашому оточенні є хтось, хто будує з себе одного, а на ділі чекає — не дочекається, коли ви зробите якусь помилку, щоб посміятися над вами. Придивіться до вашого оточення. Вам необхідно виявити зрадника, поки він не підставив вам підніжку.

Англійський сонник — вас намагаються використовувати

Лицемірна жінка, подхалимка, пліткарка. Якась ваша знайома бажає увійти до вас у довіру і використовувати ваш авторитет у своїх особистих цілях. Не чекайте подяки за свої зусилля, за очі вона негативно висловлюється про вас.

Ісламський сонник — остерігайтеся зради

Ящірка у сні — хитрий, виверткий людина. Ловити ящірку — хтось хитрістю змусить вас діяти в своїх інтересах, допомога кому-небудь по незнанню. Тримати в руках ящірку, грати з нею — дружба з хитрим і не завжди чесною людиною, якого варто було б побоюватися.

Сонник Артемидора — взаємодія з прислугою

Ловити ящірку — хтось намагається вам догодити, порадувати вас. Тримати в руках або годувати — отримувати обслуговування, надання послуг. Укус ящірки — неякісне обслуговування або конфлікт з дрібним персоналом.

Висновок

Поява в сні ящірки не можна однозначно назвати ні хорошим, ні поганим знаком. Залежно від деталей вашого сну, його інтерпретація може бути абсолютно протилежною. Це тварина може передвіщати багатство і бідність, любов і зраду, дружбу і зраду. Прокинувшись, згадайте всі подробиці вашого сну. Навіть якщо що-то вам здалося тривожним, не варто піддаватися паніці. Сни завжди змушують замислитися про те, чи не пора щось змінити в житті. І якщо ви зробите кроки, неприємних подій в житті вдасться уникнути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code