До чого сниться Затока: тлумачення в різних сонниках

На думку сонника, затока є символом домашнього вогнища і затишку. Погода в таких сновидіннях відіграє важливу роль. Хвилювання моря означає сварки і негаразди в сім’ї. А якщо сонячно і спокійно, вас чекає сімейна ідилія. У будь-якому випадку сон говорить про повернення додому з будь-яких подорожей і поїздок.

Тлумачення в залежності від деталей

  • Купання в бухті віщує зраду з боку друзів. Ви будете розчаровані в одному з них, не чекаючи події;
  • Плисти через затоку на великому судні означає цілеспрямованість і наполегливість в досягненні мети. Крім цих двох якостей вам знадобиться багато терпіння;
  • Затока в сновидіннях може бути символом нових мрій. Ймовірно, ви змінили ваші плани і рішуче налаштовані на вирішення нових завдань. Побачити сонце над затокою – символ великої удачі;
  • Потрапити на кораблі під шторм в бухті означає, що вам вдасться позбутися важкого вантажу, який довгий час тисне вам на плечі. Тепер у вас з’явиться час на свої захоплення і спілкування з рідними людьми;
  • Спостерігати за затокою з високої гори, означає період тиші і спокою у вашій душі. Ви нарешті знайдете умиротворення і щастя;
  • Для молодих дівчат сон може тлумачитися, як охолодження відносин. Але цей період пройде досить швидко, і вас знову чекатимуть пристрасні ночі.

Сонник Міллера

Як тлумачить сонник Міллера, якщо уві сні в затоці безліч кораблів, чекайте відвідування несподіваних гостей. Хвилювання води уві сні говорить про те, що відбудеться грандіозний захід з веселощами і танцями.

Сонник Ванги

Перепливати затоку уві сні говорить про вашу здатність шукати пригоди на власну голову. Це не завжди добре закінчується. Якщо сон перервався, і ви не припливли до берега, то кінець вашої авантюри невідомий. Ви цілком можете розвернутися на півдорозі.

Сонник Фрейда

Залив в сновидінні для жінок обіцяє вагітність. Навіть молода дівчина не має коханої людини, її чекає швидке знайомство з обранцем і швидке заміжжя. Для чоловіків сон, в якому вони заходять в затоку на кораблі означає готовність зробити пропозицію руки і серця своїй дамі. Перешкоди у вигляді скель по периметру затоки віщує дрібні перешкоди. Ними можуть виступати рідні та близькі коханій.

Висновок

Затока символізує домашнє вогнище, нові мрії і плани на життя. Незалежно від тлумачення вашого сну, необхідно звернути увагу на дві сфери вашого життя – сім’я і стосунки з коханою людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code