До чого сниться жаба: тлумачення за різними сонниками

Жаби — не найприємніші створіння на землі, багатьох переслідують справжні фобії, пов’язані з цими земноводними. До чого сниться жаба? Для багатьох це бачення обертається кошмаром: хтось жахливо боїться їх торкнутися, а хтось не переносить одного виду слизького тільця. Дійсно, в зовнішньому вигляді жаби важко знайти щось привабливе. Але чи завжди жаба уві сні означає настання неприємностей? Давайте розберемося докладніше.

Зміст:

Тлумачення в залежності від подробиць: розмір, колір, що вона робить і інше

Якщо вам приснилася жаба, потрібно згадати всі деталі і події свого сну. Якщо ви впевнені, що нічого не упустили з виду – сміливо приступайте до тлумачення і відкривайте сонник, жаба напевно знайдеться в книзі будь-якого автора. Якщо ж ви пам’ятаєте сон уривками, ви можете повністю переплутати значення і отримати невірну інформацію.

Розмір: Велика, маленька або величезна

 1. Велика. До чого сниться велика жаба жінці — вас може очікувати подружжя з дорослою, багатою людиною, можливо вдівцем, у якого є діти від попереднього шлюбу.
 2. Мала. Невелика квакаюча жаба уві сні означає критику керівництва на Вашу адресу. Можливо, на роботі ви не готові викладатися на повну потужність, і ваше начальство це дуже не влаштовує.
 3. Величезна. Як говорить сонник, жаба величезна, розміром з кішку або собаку, або навіть більше, означає, що в житті ви схильні перебільшувати розмір проблем, що стоять перед вами.

Кому сниться: чоловікові, жінці, дитині

 1. Жінка. До чого сниться жаба жінці? Вона символізує втрату доброго імені з власної вини. Будьте обережні, ваші пригоди можуть обернутися справжнім скандалом. Якщо ви побачили такий сон, треба сприймати його як даний попередження — якщо в майбутньому ви не зміните своєї поведінки, вас чекає біда. Але поки є час все виправити.
 2. Дівчина. Вагітність обіцяє жаба, що широко роздуває щоки. Якщо незаміжні дівчата бачать це земноводне, їм варто побоюватися великої сварки, яка може статися із-за симпатичного хлопця.
 3. Чоловік. Якщо чоловікові сниться жаба, то вона символізує хворобу, яку, швидше за все, ви підхопили статевим шляхом. Не буде зайвим пройти діагностичне обстеження у відповідного лікаря.
 4. Діти. Маленькі діти дуже вразливі, тому не варто завжди сприймати їх всерйоз. Жаба, приснилася дитині, означає, що незабаром він втратить свого надійного товариша. Для вас це може здатися дурницями, але для дитини це може стати серйозним ударом, тому поставтеся до такої новини з увагою.

Що робить жаба: стрибає або квакає

 • Стрибає. Цей сон майже у всіх сонники тлумачиться однаково – радісна звістка, яку ви отримаєте від членів вашої родини;
 • Квакає. Вас чекає поїздка до друзів. Але не поспішайте радіти – від цієї подорожі ви не отримаєте ніякої радості. Можливо, справа в тому, що ваша голова буде зайнята зовсім іншими речами. Тому якщо у вашому житті є якісь проблеми або тривоги, постарайтеся все залагодити, перш ніж зробити поїздку. Інакше ви марно витратите час і не отримаєте ніякого задоволення.

Також сонник вважає, що квакання жаби може віщувати несподіваний секс. Але не варто забувати про запобіжні заходи.

Кількість тварин: одна, кілька, багато

До чого наснилася одна жаба? Сонники сильно різняться в своїх тлумаченнях. Одні стверджують, що вас чекає біда, другі обіцяють пригоди, треті – хворобу, а четверті заздрість і осуд оточуючих. Тому варто звернутися до інших обставин вашого сновидіння для більш повної картини тлумачення.

Вважається, що якщо уві сні ви побачили кілька болотних жаб в чиємусь домі, то його мешканців спіткає хвороба. Ще одне тлумачення – сімейні негаразди, сварки між близькими людьми. Якщо ви побачили кілька жаб в болоті — ваші друзі допоможуть уникнути проблем, яких ви боїтеся.

Велика кількість жаб символізує сварки у вашому житті. Ви примудрилися пересваритися з усіма – з рідними, з деякими друзями і з колегами. Причина криється в вас. Таким способом ваша підсвідомість вихлюпує невдоволення собою на оточуючих. Постарайтеся взяти себе в руки і піти назустріч тим людям, з якими був конфлікт. В іншому випадку, ви просто ризикуєте залишитися зовсім одним.

Де вона була: в будинку, в лісі, в болоті

Сон, в якому ви побачили жабу в будинку і виганяєте її, обіцяє загибель близького друга. Побачити такий сон — дуже погана ознака. Якщо ж жаба життєрадісно скаче по кімнатах вашого будинку — значить, всю вашу сім’ю чекає радісна звістка. Швидше за все, воно матиме широкий масштаб і так чи інакше торкнеться кожного члена вашої родини. Тому побачити як скачуть жаби в будинку це хороший знак.

Якщо ви тримаєте жабу, приносите її в будинок, вона не викликає неприємних думок, значить ви можете бачити суть людини під зовнішньою оболонкою. Ви цінуєте не зовнішню, а внутрішню красу. Це гарна якість допоможе досягти успіхів у творчості. Якщо побачена уві сні жаба знаходиться в акваріумі, у вашому оточенні може бути хтось, за чиєю зовнішньою красою ховається потворність.

Сон про жабу в лісі вважається виключно хорошим знаком – значить, ваші друзі допоможуть вам впоратися з поточними проблемами або уникнути проблем у майбутньому. Бережіть своїх друзів і не втрачайте з ними зв’язку.

Жаба в болоті знаходиться в своїй природній стихії. Тому такий сон обіцяє вам успіх у справі, якою ви почали займатися. Якщо на роботі вам пропонують вести якийсь проект або перевірку – сміливо беріться за нього, успіх вам забезпечений. Також такий сон трактується як знак удачі в любовних справах. Можливо, незабаром у вас почнеться роман, протягом якого ви непогано зможете підтягнути свої сексуальні знання.

Якщо жаба перегородила дорогу, у вашому житті з’являться заздрісники. Розмовами за спиною вони спробують вас скомпрометувати. Не потрібно давати цим чуткам впливати на ваш настрій. Все обов’язково з’ясується, ваша репутація не постраждає.

Якщо ви ловите жабу або вбиваєте її

Намагатися схопити мерзенну жабу – до швидкоплинної хвороби. Саме час подбати про себе і свій імунітет. Не виходьте з дому в негоду в легкому одязі. Тримати жабу в руках – відчувати огиду до чогось або до когось. Це не говорить про те, що ви гидлива людина. Просто джерело таких емоцій дійсно буде огидне. Постарайтеся морально бути готовим до таких поворотів.

Вбивати жабу – не віщує нічого хорошого. Деякі сонники говорять нам про те, що нас чекає жорстоке засудження. Уважно стежте за своїми словами і зважуйте кожен вчинок. Є ще такий варіант: ви станете причиною бід своєї близької людини. Точне трактування буде залежати від того, які обставини на даний момент у вашому реальному житті. Завжди враховуйте цей фактор при тлумаченні.

Мертва жаба — провісник серйозного конфлікту, попередження про швидку хворобу, несприятливий результат затіяних планів. Російський сонник говорить нам про те, що, якщо уві сні ви випадково наступили на жабу і розчавили її – чекайте біди. Якщо уві сні ви голими руками вбити жабу, то вас чекає швидке просування по кар’єрних сходах, яке буде сприйнято вашими колегами дуже негативно. Будьте обережні, зважте всі переваги і недоліки такого шляху.

Чи готові ви йти по головах заради досягнення своєї мети? Коли ви опинитеся на вершині Олімпу на самот — чи буде тоді смак перемоги вам до душі? Іноді ми самі не усвідомлюємо своїх бажань. Перед тим як ставити мету, подумайте, чи дійсно це те, про що ви мріяли.

Якщо уві сні ви бачите, як розітнули жабу, це говорить про вашу природну допитливість. З роками допитливість людини може розсіюватися, і вам буде складніше у ваших починаннях. Поки є інтерес, потрібно постійно вчитися, дізнаватися щось нове і не переставати вдосконалюватися.

Чути квакання, але не бачити його джерело

Вас чекає поїздка до своїх старих знайомих. Але вона стане марною – вам так і не вдасться зустрітися, можливо, вам завадять раптово змінившіся обставини. Якщо уві сні ви чуєте, але не бачите жаб, це означає, що ви хочете зустрічі з друзями, але чи не можете їх знайти, або ваші обставини не дозволяють надовго відлучатися.

Якщо ви чуєте квакання в лісі і йдете шукати жабу, значить наяву ви перебуваєте в активному пошуку другої половини. Можливо, треба знизити натиск і перестати зациклюватися. Доля сама знайде вас!

Трактування сну в різних сонниках: Міллера, Фрейда, Ванги та інші

Жаби – це земноводні, які надзвичайно поширені на нашій планеті, від помірної смуги і до тропічних лісів. Тому безліч сонників, в тому числі екзотичних, містять в собі тлумачення даного бачення. Оскільки у свідомості більшості людей жаба викликає неприємні асоціації, більшість трактувань негативні, але є і сприятливі тлумачення

Сонник Міллера — будьте обережні і акуратні

 1. Побачити жабу уві сні — чекайте легковажне захоплення наяву. Але поставтеся до нього з підвищеною обережністю, такий роман може залишити свій слід у вигляді венеричного захворювання.
 2. Убити в сні жабу – почути критику на адресу ваших життєвих позицій і поглядів. Якщо хочете цього уникнути, постарайтеся залишити свою думку і свої погляди на деякі речі при собі.

Сонник Фрейда – подумайте про своє ставлення до сексу

Пан Фрейд у своїй праці виклав таку інтерпретацію: жаба уві сні – символ жіночого початку і грубого сексу. Жаба в теплицях або на овочевих грядках символізує ваше підсвідоме прагнення до одностатевого зв’язку.

Якщо уві сні ви бачили жабу, до якої відчували сильну огиду – значить, ви відчуваєте підсвідомо огиду до сексуальних контактів. Швидше за все, проблема криється в далекому дитинстві або юнацтві. Іншими словами, ви відчуваєте неприємні емоції не до самих відносин, а саме до тієї їх частини, яку займає секс. Ви не бачите в ньому ніякого задоволення, для вас це ганебне заняття. Можливо, справа просто у вашому партнері.

Сонник Ванги – це символ гріхів і вад

Знаменита провидиця вважала, що жаба – це символ аморальної поведінки, розкладання, заздрості і непослуху. Якщо уві сні на вас застрибнула огидна величезна жаба — це говорить про те, що ви людина порочна і потураєте своїм слабкостям. Саме час задуматися над способом Вашого життя, інакше ця слизька дорога приведе вас в нікуди.

Якщо уві сні йде дощ, краплини якого перетворюються на жаб, їх дуже багато і сховатися від них ніяк не виходить, потрібно згадати про існування вищої сили, переглянути своє ставлення до життя, розставити пріоритети і ретельно вибирати методи досягнення мети.

Сонник Лонго – готуйтеся до випробувань

Побачити жабу уві сні — значить, зіткнутися з не дуже приємною ситуацією. Доведеться пройти через суєту і незручності, але якщо ви впораєтеся, то все життя будете пожинати плоди цього успіху. Якщо вирішите відмовитися, вас відкине далеко назад.

Сучасний сонник – будьте готові до неприємностей

Для жінки побачити жабу уві сні — поширення чуток за її спиною. Жаба для чоловіка – символ небажаної поїздки або подорожі, яка не принесе бажаного результату. Накрити долонею жабу – стати причиною проблем вашого друга або родича.

Давньоперський сонник — будьте позитивнішими

З великою ймовірністю вас можуть засудити за зайву буркотливість. Оточуючим не сподобається ваш негативний настрій, постарайтеся бути стриманішими, якщо бажаєте уникнути конфліктних ситуацій. Ловити жабу — бачити в багатьох явищах тільки гірші сторони.

Психологічний сонник — слухайте уважно поради

Неприємна людина, з якою ви намагаєтеся не спілкуватися, дасть вам найціннішу пораду, яка допоможе розібратися з давно обридлою справою. Вбити жабу — незаслужено образити того, хто вам неприємний, але добре до вас ставиться.

Сонник Гадалкін будинок – Ви знайомі з неприємною жінкою

Зла гордовита жінка. Тримати в руках — піддатися впливу, в чомусь залежати або працювати під керівництвом запальної і гордої особи. Вбити жабу — осадити, поставити на місце неприємну жінку. Та, що говорить жаба – ви неприємні оточуючим.

Висновок

Жаба уві сні має безліч значень – плітки, несподіванки і навіть хвороби. Тому не поспішайте з висновками. Для того щоб вірно витлумачити бачення, потрібно пам’ятати про всі деталі. І не потрібно сприймати серйозно свій сон, якщо напередодні ви відвідали тераріум, в якому весь день розглядали земноводних, у такому випадку яскраві враження дня закарбувалися у ваших сновидіннях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code