До чого сниться жінка, тлумачення значення сну за різними сонниками

Дуже часто уві сні можна побачити інших людей, як знайомих вам наяву, так і немає. До чого сниться жінка уві сні? Як говорить сонник, жінка — це символ плетіння неприємних, а часом підступних інтриг за Вашою спиною. Будь-який сон, в центрі сюжету якого дам, віщує сварки, інтриги і закулісну боротьбу. Якщо уві сні Ви вступили в суперечку або конфлікт з цією жінкою — всі ваші плани впадуть, як карткове містечко, і ваші недруги спробують вас перехитрити.

Зміст:

Тлумачення значення сну в залежності від його подробиць

При тлумаченні снів важливі найдрібніші подробиці побаченого сюжету. Маленькі деталі і незначні подробиці дозволяють по-різному тлумачити на перший погляд однакові сни. Головне – не забувати про супутні деталі, що дозволяють розширити розуміння побаченої картини. Без таких деталей складно тлумачити сни, в яких головною дійовою особою виступає жінка. Якщо вам приснилася жінка, необхідно в першу чергу зрозуміти, що значить для вас ця особа, що Вас пов’язує з нею. Що конкретно несе образ жінки уві сні, можна зрозуміти, розтлумачивши всі наявні в сновидінні знаки.

Вам приснилася знайома жінка

Якщо уві сні до вас з’явилася матір, це означає, що ваші сімейні відносини під вашим контролем, і ніяких кардинальних змін і змін найближчим часом тут не передбачається. Плач мами уві сні – до розбіжностей в сім’ї, сварок, розчарувань через які можливий розпад сім’ї. Сльози мами тільки попереджають про неприємності, але все ще не зайшло так далеко, сім’ю ще можна врятувати.

 • Якщо вам приснилася сестра — приготуйтеся до клопотів і турбот;
 • Ваша дочка — вам доведеться пройти через труднощі і неприємності, щоб досягти успіху і гармонії. Якщо ваша дочка уві сні не проявила до вас належної уваги, то в реальному житті вас чекають прикрощі;
 • Краща подруга уві сні, яку ви бачили багато років тому — крик її душі, благання відновити спілкування, адже вона скучила за вами;
 • До чого сниться жінка колега по роботі — проти вас затіяна закулісна гра, яка принесе в ваш будинок неприємності;
 • До чого сниться колега по роботі жінка — запрошення зайнятися домашнім господарством або влаштувати генеральне прибирання в будинку, такий сон є відображенням реального побуту.

До чого сниться дівчина, яка подобається — чекайте приємних новин, хороших подій і цікавих пригод. Цей сон — натяк на те, що ви бажаєте зблизитися з цією особою. На цьому шляху у вас немає ніяких перешкод. Якщо спілкування було приємним, і дівчина виглядала життєрадісною — це ознака позитивних життєвих змін. Якщо образ дівчини викликав негативні емоції у хлопця або чоловіка і дівчина у сні була болючою або агресивною — вам доведеться зіткнутися з неприємностями, вас чекають розчарування. Можливо, вам доведеться пережити зраду з боку вашої коханої жінки.

Як виглядала побачена вами незнайомка?

 1. До чого сниться незнайома жінка — цей знак з розряду не дуже хороших, вас чекає провал у розпочатих справах, і змінити хід подій вам не вдасться. А ось якщо ви незнайомку поцілували, то приготуйтеся рахувати гроші.
 2. Побачити уві сні молоду незнайомку – до неприємностей, в справах вас будуть провокувати на помилки. До чого сниться стара жінка — це до великої сварки. Життєві негаразди, уготовані вам.
 3. Якщо уві сні вам зустрілася незнайома жінка з чорним волоссям, це може означати злі витівки ваших недругів і підступність друзів. У такий період треба бути гранично обережним і контролювати свої висловлювання.
 4. До чого сниться руда жінка — такий образ часто пов’язує з підступністю і мінливістю. Одночасно цей символ може нести звістку про зміни в кращу сторону на всіх напрямках. Часом рудоволоса бестія попереджає про вельми несподівану і не особливо приємну подію.
 5. Якщо уві сні до вас прийшла блондинка, доля піднесе вам чимало сюрпризів. Вас чекає удача, радісні події і успіх. Ще один варіант тлумачення сну з блондинкою — на вашому життєвому шляху настануть різкі зміни, ви покінчите з самотністю, і у вас почнеться період романтичних пригод.

Вам приснилася мати і її дитина

 • Як говорить сонник, жінка з дитиною означає початок непростого періоду у вашому житті. Якщо вона сповиває дитину або годує її грудьми — турбота і заступництво.
 • Дитина сміється на руках — у вашому житті настане період радісних моментів і подій;
 • Наснився хлопчик-треба приготуватися до проблем, які сильно стривожать Вас, але вам вистачить сил впоратися в таким викликом долі;
 • Приснилася дівчинка — щодо вас зроблять підступні ходи і зловмисні дії, які поставлять вас в скрутне становище;
 • Ви бачили кілька дітей — шквал известий і пригод приємного характеру, від яких ви будете відчувати щастя.

У що була одягнена побачена вами дама?

До чого сниться жінка в чорному вбранні — такий сон зазвичай пророкує події сумного плану. Але тут важливо як виглядала жінка в чорному, чи встигли ви розглянути її обличчя. Якщо так — вас чекають приємні подорожі, якщо вам обличчя не було видно — серйозні перешкоди перекриють ваш шлях, але вам під силу подолати їх. Йде жінка в чорній сукні — всі негаразди на вашому шляху дуже скоро відступлять, і у вашому житті почнеться біла смуга.

Якщо вам приснилася жінка в червоній сукні — це ознака небезпеки і проблем. Але є й інша версія тлумачення — це калейдоскоп різноманітних подій, об’єднаних яскравим емоційним забарвленням.

А ось жінка в білій сукні пророкує світле майбутнє, але для такого тлумачення існує одна умова — повинна бути позитивна атмосфера сну. Якщо ваша мрія супроводжувалося тривогою і внутрішнім хвилюванням, то в цьому випадку жінка в білому несе зовсім іншу звістку — хвороба. Якщо людина бачить себе уві сні в білому — неприємні і навіть трагічні зміни в житті.

Якщо вам приснилися дивні і незвичайні жінки

До чого сниться ясновидиця жінка для чоловіка це знак того, що протилежну стать буде надавати йому особливу увагу. І, можливо, зовсім скоро він зустріне свою половинку. Ворожка уві сні для жінки — мати двох коханців одночасно. Циганка уві сні пророкує обдурену любов.

Жінка з бородою зазвичай віщує радісні і несподівані події. Приснилася жінка — карлик несе благу звістку.

Бачити труп жінки уві сні

Якщо вам приснилася мертва жінка уві сні, то у Вашому житті виникнуть обставини, які запекли ваше серце. Але саме це позбавить вас від страждань. У вашому кошмарному сні вмирає жінка під час пологів — це ваші наполегливі спроби змінити мікроклімат у вашій родині в кращу сторону, достукатися до сердець домочадців, зробити крок назустріч до миру в будинку, але така тактика не дасть позитивного результату.

Трактування значення сну в різних сонниках: Міллера, Ванги, Фрейда та інші

Наші сни — підказка підсвідомості про те, що нас чекає в майбутньому, чого треба остерігатися, які вчинки не робити, щоб уберегти себе і близьких від небезпеки або навпаки, що треба зробити, щоб в будинок прийшли радість і благополуччя. Розуміння мови сновидінь дає можливість власноруч відкрити двері у своє майбутнє на короткочасну або більш далеку перспективу. Що ж може означати сон, в якому сниться жінка?

Сонник Міллера — інтриги навколо вас

Суперечка з представницею слабкої статі уві сні — хитрість ваших недругів засмутить ваші плани. Зустрінеться в сновидінні з брюнеткою, очі якої, як сяє блакиттю озеро — ви змушені припинити боротьбу, хоча у вас були реальні шанси в ній здобути перемогу. Леді з сумочкою сповіщає, що ваші недруги намагаються долучити вас до азартних ігор.

Сонник Ванги — ваші думки чисті

Якщо молодому хлопцю приснилася колишня дівчина в білій сукні — чисті помисли передрікає цей знак, якщо вона в чорному-порочні думки у бачить цей сон. Болгарська цілителька Ванга рекомендує змінити свої погані наміри, щоб не принести в свою долю біди. Боса дівчина уві сні — життєвий нехай найближчим часом буде усипаний безліччю різних перешкод.

Сонник Фрейда — зміни у відносинах

Гола жінка в снах чоловіка — його фантазії сексуального плану, для дами — у вас є суперниця. Хлопцеві приснилося романтичне побачення зі своєю колишньою дівчиною — звістка про те, що у нього з’явиться нова пасія. Його новою обраницею стане дівчина з його дитинства.

Сучасний сонник — проблеми в справах

Коли одруженому чоловікові приснився сон про романтичні стосунки з коханкою — його чекають проблеми в сім’ї і на роботі, є ймовірність укласти угоду сумнівного характеру.

Сновидіння, в якому у жінки безболісно пройшли стрімкі пологи — у найближчому майбутньому від вас назавжди підуть проблеми, що терзали вашу душу довгі роки і завершаться важливі, довгострокові справи. Гола жінка — провісник поганих новин фінансового плану.

Сонник Гришиної — інтриги і таємниці

Прекрасна незнайомка — таємниця, інтрига. Вам болісно захочеться розкрити якийсь важливий секрет. Незнайома жінка середніх років — добра порадниця, прислухайтеся до поради, який дасть Вам нова знайома.

Російський сонник — вас не помічають

Незнайомка — важливе рішення в колективі, компанії друзів або сім’ї буде прийнято без вашої участі. Спілкуватися з незнайомою жінкою – Ваша думка проігнорують під час важливого обговорення. Бачити себе серед незнайомих жінок – ви відчуваєте, що ваша думка нічого не означає для оточуючих.

Сонник для всієї родини – ви м’яка людина

Спілкуватися з незнайомою красивою жінкою уві сні – вас цінують за ваші жіночі якості: доброту, м’якість характеру, дбайливість і акуратність. Сон про літню даму — нестриманість, сварка з криками, скандал, зазвичай пов’язаний з близькими молодшого віку.

Сонник Менегетті — дорогий подарунок

Приміряти весільне вбрання для жінки означає отримати дорогий подарунок або спадщину від заможного родича. Негарний наряд обіцяє нездійснені надії. Танець в білій сукні віщує приємні зміни і нові цікаві знайомства.

Символічний сонник — удача і успіх

Чоловік, який бачив у сні жінку в білому платті, може очікувати незабаром удачі та успіху в житті, сновидіння розповідає йому, що в житті настає світла смуга, і необхідно використовувати всі можливості для досягнення своїх цілей.

Сонник духовних шукачів — неприємні події

Найчастіше жінка в чорному віщує нещастя, неприємні події, хвороба близьких, сумні звістки. Якщо уві сні жінка йде — це означає перешкоди, які вам створюють недоброзичливці і які ви зумієте подолати.

Кулінарний сонник — несподіваний прибуток

Часто жінка в чорному є провісницею інтриг. Якщо ви вступили в суперечку з незнайомою жінкою в чорному — це несприятливий знак: хтось може вас перехитрити і розбудувати ваші плани. Але якщо ви цілували її, це обіцяє несподіваний прибуток.

Сонник Гадалкін будинок — пора міняти своє життя

Вам пропонується скорегувати своє життя і привести його у відповідність з новим поданням, яке вам може викласти одна з подруг. Але перед прийняттям рішення перегляньте її життєвий шлях, проаналізуйте досягнення і візьміть тільки те, що стосується земного.

Сонник Кананіта — поліпшення репутації

Безліч жінок — відображення репутації і положення в суспільстві. Залежно від того, як ви спілкувалися з жінками уві сні і яке враження у вас склалося про них, будуть в найближчому майбутньому будуватися ваші відносини з людьми.

Сімейний сонник — плітки про вас

Вас можуть мимоволі чи навмисно зробити учасником неприємної інтриги, об’єктом пліток і чуток, тому після такого сну рекомендується бути вдвічі уважним до своїх слів і дій. Жінкам такий сон може наснитися, якщо її чекає зустріч з суперницями.

Сонник Девіда Лоффа — сімейне щастя

У старих одежах — на сімейному фронті все спокійно, люблячі люди вас не зрадять. Всі жінки вам незнайомі — пора відпустити дітей з дому. Тільки світловолосі — заздрісники і льстеци оточують вас, хтось хоче вам нашкодити, будьте уважні.

Висновок

Ваша доля в ваших руках, все залежить від вашого прагнення, вміння і працездатності. А будь-який сон вам тільки допоможе трохи раніше побачити своє майбутнє. Пам’ятайте про це, і створюйте своє щастя своїми руками. А ми бажаємо вам тільки добрих снів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code