До чого свербить стопа?

Нога в цілому і ступня зокрема відповідає за наше пересування. Напевно, саме тому прикмети, пов’язані з сверблячкою в них, найчастіше натякають на майбутній шлях. Хоча, все не так однозначно. Багато залежить від того, яка саме стопа свербить, ліва чи права, у кого вона свербить, коли і т. п. Давайте розберемося разом, що обіцяє людині дана прикмета.

До чого свербить ліва

Згідно з народними повір’ями, цей забобон говорить про те, що його чекає несподіване і незаплановану подорож. Дорозі буде передувати отримання новини або повідомлення, які змусять господаря зудить стопи зазбиратися в шлях.

Для чоловіка

Якщо у чоловіка свербить ліва стопа, прикмета однозначно попереджає: вас чекає далека дорога, під час якої великий ризик завести любовну інтрижку на стороні. У відпустці без другої половинки або у відрядженні, але чоловіка чекає спокуса, і чималий.

Для жінки

Для жінки свербіння в лівій ступні обіцяє несподівані і не самі приємні клопоти, тісно пов’язані з біганиною і суєтою. Може, загубляться документи і доведеться багато походити по різних інстанціях для їх відновлення. Чи прийде звістка про приїзд друзів (родичів) у великій кількості, причому всі клопоти по попередній підготовці зустрічі і подальшого розміщення і годівлі гостей ляжуть виключно на жіночі плечі.

Як позбавитися від негативу?

Як видно, дана прикмета в цілому не обіцяє своєму господареві нічого хорошого. Але є спосіб відвести від себе неминуче. Для цього підійдіть до порогу свого будинку босоніж і почухайте стопу про нього (або про ступені), примовляючи:

«Сверби чешись, а шлях не клич. Вдома буду, про свербіння забуду».

До чого свербить права

Ця прикмета вже в цілому більш позитивна. Вона обіцяє дорогу, до якої людина заздалегідь готувався. Жодних несподіваних сюрпризів ні вдома на порозі, ні під час шляху йому можна не чекати. Зазвичай права нога свербить до приємної подорожі, під час якого вас чекають зустрічі з цікавими або корисними людьми, а також старими знайомими.

Для незаміжньої жінки

Незаміжнім дівчатам і юнакам свербіж у правій ступні обіцяє поїздку, в якій вони можуть зустріти свого судженого. Іноді свербіж свідчить про швидке участь у розважальному заході з танцями і танцями.

Перед поїздкою

Якщо вам належить робоча поїздка, і перед її початком засвербіла права ступня, то все пройде добре і принесе вам фінансове задоволення.

Для спортсмена

Якщо у спортсмена свербить стопа, прикмета обіцяє йому перемогу в змаганнях. Причому не має значення, яка саме нога свербить – ліва або права.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code