Дзеркала в будинку, де розміщувати, а де не варто

Дзеркало завжди вважалося магічним предметом, з яким пов’язано багато прикмет і забобонів. Його форма і розташування в будинку, а також інші особливості – все це має значення.

Давайте розберемося, які в народі існують прикмети з цього приводу.

Де розміщувати в будинку?

Можна вішати дзеркало в будь нежитловий кімнаті (там, де люди не присутні постійно) при дотриманні певних правил. Так, у коридорі його потрібно розташувати так, щоб не відображалася вхідні двері. У ванній кімнаті – щоб не було видно в ньому людину (або не забувайте користуватися шторкою для ванни). У вітальні – не навпаки зони відпочинку, тобто не так, щоб у дзеркало було видно диван і крісла.

У робочому кабінеті розміщувати його можна, але не позаду письмового столу – не можна, щоб чоловік відбивався в ньому спиною.

Де розміщувати не варто

Однозначно – в житлових кімнатах, а також на кухні. Вважається, що його розміщення в спальні призведе до сварок подружжя. Якщо розмістити його навпроти ліжка, то людина, яка буде відображатися в ньому сплячим, незабаром занедужає. З нього як би будуть виходити всі соки і життєва енергія, яку буде поглинати цей магічний предмет. Взагалі, будь-яка кімната, в якій люди сплять – не місце для дзеркала. Ми точно не знаємо, куди відправляється наша душа під час сну. Що, якщо вона випадково потрапить в задзеркаллі і не зможе повернутися назад?..

Погана прикмета – вішати його в їдальні або на кухні. Як казали наші предки:

«Не їж перед дзеркалом – красу місяць проїси».

У коридорі, навпроти вхідних дверей – також не найкраще місце. Забобон про дзеркало навпроти дверей свідчить, що так воно буде сприяти виходу з дому позитивної енергетики і добробуту, а господареві все менше буде хотітися повертатися додому. Але це тільки в тому випадку, якщо розмістити дзеркало навпроти вхідних дверей. Прикмети, що стосуються інших дверей в будинку, не настільки категоричні. І все ж набагато краще повісити його на стіну так, щоб в ньому не відображені ні двері, ні вікна.

Не можна вішати в кут – так воно стане воротами для проникнення в будинок духів.

Дзеркало навпроти дзеркала – прикмета погана. За народним повір’ями, таке розташування цих предметів загрожує господарям будинку бідою і неприємностями.

Інші прикмети та повір’я

  • за ним потрібно постійно доглядати, шанобливо до нього ставитися, з дзеркалом у коридорі – вітатися;
  • не можна виглядати в тріснуте або розбите;
  • не варто купувати старі, які вже побували в інших господарів;
  • якщо він чимось вам не подобається, необхідно позбутися від нього. Для цього винесіть його на сонячну сторону вулиці і залишите там – воно саме знайде собі нових господарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code