Дзвенить у вусі – прикмети

Дзвін у вухах може свідчити про проблеми зі здоров’ям, зміни погодних умов або про пересудах пліткарів. У такій ситуації прикмети радять загадувати бажання і стверджують, що воно обов’язково збудеться, але при одній умові.

Потрібно запитати у того, хто знаходиться поруч, в якому вусі дзвенить. Якщо він дасть правильну відповідь з приводу загаданого бажання, можна не хвилюватися, все буде так, як замовлено.

У правому і лівому вусі – позитивні і негативні забобони

На Русі кажуть, що за лівим плечем людини варто демон-спокусник, а за правим ангел-хранитель. Періодично вони відправляються до «начальства» з доповіддю про земних справах свого підопічного. Ангел розповідає про його добрі вчинки, і в цей час людина чує дзвін у правому вусі. Демон оповідає про поганих справах, і тоді звук з’являється зліва.

Варто враховувати, що зберігач і супротивник рідко відлучаються зі свого робочого місця. Тому, якщо шум у вухах носить хронічний характер, необхідно звернутися до лікаря. Можливо, у цього явища є медичне, а не містичне пояснення.

Якщо здоров’я в порядку, можна звернутися до народним повір’ями і спробувати з’ясувати, до чого дзвенить праве вухо, ліве або обидва відразу. Можливі наступні варіанти:

  1. Дзвін у правому вусі під час прийняття важливого рішення свідчить про те, що воно вірне. Звук з лівої сторони, попереджає про можливу помилку.
  2. Дзвенить в обох вухах одночасно – погода зміниться. Якщо за вікном тепло – похолодає і, навпаки.
  3. Забобони про дзвоні у правому вусі завжди сприятливі. Вони означають схвалення оточуючих, визнання заслуг. Можливо, планується ваше підвищення по службі або навколишні готують для вас приємний сюрприз.
  4. Дзвін у лівому вусі – прикмета негативна. Про вас говорять погано, засуджують, заздрять, зляться.

Щоб позбутися від дзвону у вухах містичного походження, необхідно злегка прикусити мізинець тієї руки, з боку якої чути звук. Якщо це не допоможе, треба сходити в храм і послухати дзвін.

Дзвін у вухах з точки зору езотериків

Езотерики стверджують, що дзвін чи шум у вухах виникає у людей, які не бажають слухати свій внутрішній голос або думка оточуючих. Вони відгороджуються від зовнішнього світу з побоювання втратити контроль над собою.

Йоги вважають, що дзвін у вухах свідчить про те, що людина починає чути вібрації навколишнього простору. Зазвичай такий ефект досягається шляхом тривалої медитації.

Тим, хто відчуває його постійно, не докладаючи до цього жодних зусиль, варто зайнятися езотеричними практиками за умови, що шум у вухах не є наслідком якогось захворювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code