Фікус Бенджаміна: прикмети

Фікус Бенджаміна, мініатюрне деревце в кімнатних умовах, в живій природі або в саду може досягати 25 метрів заввишки. Часто його можна зустріти в ділових і медичних установах, офісах. У кімнатних умовах може зрости до 2 метрів. Гілочки каскадом спускаються вниз, надаючи деревця «плакучий» вид. Листя має колір від світло-зеленого до насиченого трав’янистої.

У різних країнах існують свої прикмети про те, чи можна тримати вдома фікус Бенджаміна.

Прикмети про фікус Бенджаміна у світі

  1. Китайці вважають це рослина зберігачем сімейного вогнища. Воно обіцяє господарям довголіття і хорошу плодючість.
  2. На Філіппінах фікус Бенджаміна садять ті, хто хоче налагодити своє фінансове становище. Вважається, що невеликі овальні листочки цього дерева символізують монети, і чим пишніше буде крона рослини, тим багатшими будуть його господарі.
  3. В Японії цей різновид фікуса прийнято дарувати близьким і передавати з покоління в покоління. Літнім людям він дає бадьорість духу і фізичні сили.
  4. У Таїланді дереву приписують здатність відганяти від житла злих духів і привидів.

В цілому, всі прикмети позитивні – скрізь визнається здатність фікуса Бенджаміна покращувати енергетику житла, приносити в будинок гармонію і успіх.

Фікус Бенджаміна: прикмети для дому в Україні

Не тільки в Україні, але і у всіх слов’янських народностей це рослина користується поганою славою. Найчастіше, в чому його звинувачують – виживання з дому чоловіки, сімейні скандали і сварки.

Але і у нас є позитивні прикмети, пов’язані з цією рослиною:

  1. Слідом за китайцями росіяни стали приписувати фікусу здатність підвищувати плодючість. Чим більше на деревце листя, тим сприятливіші фон для зачаття. Якщо у рослини з’явилися молоді пагони, поповнення в сімействі можна чекати дуже скоро.
  2. На робочому місці така рослина сприяє зростанню по кар’єрних сходах. Чим вище фікус, тим більших успіхів в кар’єрі ви зможете досягти.
  3. У приміщенні, де росте фікус Бенджаміна, у людини покращується настрій і самопочуття. Цьому є медичне пояснення – речовини, що виділяються листям фікуса, сприяють очищенню повітря в приміщенні від хвороботворних мікробів, а також зняття нервового напруження, втоми і депресії.

У любовних справах від фікуса теж може бути толк. Для цього молодий паросток потрібно посадити в горщик, виконаний у формі серця або має відповідний орнамент. Під коріння деревця теж закопують пару керамічних сердечок. Але головне – поставити фікус в спальні і ділитися з ним своїми любовними проблемами, закликати до допомоги і просити залучити судженого. Ну і добре доглядати за деревом – тоді воно неодмінно почує ваше прохання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code