Гороскоп для Близнюків на лютий 2019 року

Той факт, що Церера є активатором Близнюків, теж зіграє свою роль, так як це небесне тіло в лютому займе вигідну астрологічну позицію і практично повністю заблокує потенційний негатив, що виходить від Еріда, що відповідає за занепад сил Близнюків. Зараз не буде необхідності (та й бажання) робити ставку на проекти, які можуть принести прибуток в майбутньому, нехай і в найближчому. Має сенс зосередитися на завданнях, що обіцяють миттєву вигоду. Якщо ви зайняті своєю справою, не нехтуйте пропозиціями союзників і завжди будьте в курсі подій, зараз інформація – ваш головний козир. Якщо ж свого бізнесу у вас немає, але ви вже зробили деякі кроки на шляху до його створення, то лютий відмінно підійде для фінальної стадії. Для деяких близнюків, що працюють в організації, існує ймовірність отримати нову посаду, а сімейних Близнюків чекають приємні клопоти.

Перша декада лютого 2019 для Близнюків видасться не найстабільнішим, але цікавим і позитивним часом. У перші дні місяця можливі кардинальні зміни в межах сімейного вогнища. Бути може, ви і могли до них підготуватися, але якщо не звернули на них уваги раніше, то зараз точно немає сенсу ставати самим діяльним учасником подій. Нехай розбирається той, хто все це затіяв, ви можете лише допомогти в непростий момент. Це гарний час для зустрічі з далекими родичами, а ось друзям, які несподівано згадали про вас, краще не довіряти. Хоча це попередження зовсім не повинно обмежувати, хочете зустрітися – зробіть це, просто будьте обережні, особливо якщо передбачається вживання алкоголю. З точки зору бізнесу етап буде досить спокійним, тобто ви будете чітко бачити мету і рухатися до неї. Гороскоп рекомендує вибрати найбільш короткий шлях, нехай навіть він здасться не найбезпечнішим. Тут час може стати критичним фактором.

Друга декада лютого 2019 допоможе Близнюкам у вирішенні тих завдань, які довгий час залишалися для вас каменем спотикання. Суть цих подій не має значення, вплив планетарних аспектів допоможе вам в будь-якому випадку, так що можете скористатися ситуацією. В середині місяця задійте всі ресурси і приховані резерви, зробіть максимум можливого. На робочому напрямку ті Близнюки, хто працює в компанії, зможуть здивувати як своїх союзників, так і недоброзичливців, але головне – власне керівництво. У що це все виллється – покаже час, але це буде важливий крок, як мінімум – для особистісного, а можливо і для професійного росту. З точки зору особистих відносин період може бути не самим однозначним, але зірки не рекомендують себе обмежувати, особливо якщо дуже хочеться. Просто пам’ятайте, що вам (і не тільки вам) доведеться жити з наслідками своїх рішень.

Третя декада лютого 2019 року подарує Близнюкам цілий ряд відкриттів різного ступеня яскравості. Деякі ситуації будуть цікавими, але майже одразу забудуться, на інші ви не звернете особливої уваги, але дуже скоро зрозумієте, як сильно вони змінили ваше життя. Робіть те, що звикли робити і не намагайтеся бути краще. Грати ту роль, яка вам подобається. Це не найгірший час для того, щоб змінити роботу або переорієнтувати свій бізнес. Не нехтуйте думкою близьких, вони зараз повинні стати для вас справжньою провідною зіркою. Ті Близнюки, у яких є діти, будуть абсолютно точно знати, що потрібно робити. Решта трошки потопчуться на місці, але дуже швидко зрозуміють, в якій стороні чекає виконання бажань. Довіряйте тим, з ким відчуваєте близькість і взагалі – не забувайте про почуття, навіть коли вирішуєте суто логічні завдання. Це відмінний час для спонтанних інвестицій і по-справжньому великих покупок. Під кінець місяця доречно зайнятися своїм здоров’ям, якщо є така необхідність. Якщо все в порядку – не витрачайте даремно час, насолоджуйтеся життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code