Гороскоп для Левів на лютий 2019 року

Це зовсім не означає, що вам взагалі нічого не доведеться робити для досягнення успіху, але зараз ніякі зусилля не пропадуть дарма, а всі грамотні і прораховані рішення принесуть успіх. З точки зору кар’єри, завдяки вдалому астрологічним поєднанню Сонця і Плутона, можливі масштабні досягнення, але не особисті, а командні. Гороскоп рекомендує робити наголос саме на спільну гру, так що, якщо ви довгий час вважали себе одинаком, настав час поміняти звички. Строго кажучи, Лев добре грає в команді, незалежно від обставин, і це піде вам на користь, якщо є бажання поліпшити своє фінансове становище. Будьте уважні-зараз не буде типових ситуацій, деякі моменти зажадають прямолінійності, інші-спритності. Не ровняйте все по одній мірці, ідеальних умов не буває, а зараз виграють найбільш гнучкі представники вашого зодіакального сузір’я.

Перша декада лютого 2019 не принесе Левам концептуальних змін, зате ви побачите масу можливостей. Не поспішайте, ваш час обов’язково прийде, доля дає вам шанс зважити власні бажання і зіставити з актуальними обставинами. Якщо ви працюєте юристом, ніхто не заважає вам раптово перекваліфікуватися в копірайтера, але потрібно розуміти, що йти вбрід, не помацавши заздалегідь дно, щонайменше недалекоглядно. Тому все плануйте попередньо, навіть спонтанним рішенням дайте часу настоятися перш, ніж ставити до відома оточуючих. Початок лютого – відмінний час для того, щоб зміцнити сімейні узи спільною поїздкою. Мета не має значення, це може бути вікенд або похід в кінотеатр посеред тижня. Гороскоп рекомендує розбавити рутину, вчинити непередбачувано. Особливо це стосується тих Левів, хто на даний момент не обтяжений відносинами. Перша десятиденка місяця відмінно підходить для початку яскравого і тривалого роману. Неправильно буде сказати, що вам під силу будь-яка мета, але впевненість в собі в поєднанні з природною харизмою здатні творити чудеса. Просто не треба стрибати вище голови, і якщо що – завжди можна порадитися з друзями. У цьому плані думка з боку може бути зараз особливо важливою.

Друга декада лютого 2019 для представників знаку Зодіаку Лев буде ще більш чуттєвою і емоційною. Робота тимчасово відійде на другий план, так що, якщо у вас свій бізнес, краще на цей короткий період передоручити керівництво довіреній особі. Тим, хто працює в організації, зірки рекомендують, при необхідності, взяти незаплановану відпустку або просто якомога менше часу проводити в офісі. Але не доводьте до фанатизму – це загальні рекомендації, і вони можуть суттєво відрізнятися в залежності від конкретної ситуації. Середина лютого – відмінний час для того, щоб знехтувати деякими умовностями, але ні в якій ситуації не варто забувати про елементарні правила безпеки. Цей період добре підходить для дорогих подарунків, причому Леви можуть як дарувати їх, так і приймати. Фінансові витрати збільшаться, але збільшаться і доходи. Якщо цього не відбувається – значить ви десь помилилися і повірили не тому, кому слід. Щоб уникнути подібних труднощів-ставтеся з обережністю до нових знайомих. Пам’ятайте – довіру потрібно заслужити.

Третя декада лютого 2019 року буде для Левів найбільш спокійним періодом місяця. До цього моменту ви вже зрозумієте правила гри і станете віртуозом. Якщо працюєте в організації, зверніть увагу на сторонні проекти. Можливо, вам пора змінити посаду, але для цього доведеться проявити себе, зробивши ставку на поєднання оригінальності і перевірених типових рішень. Як це буде виглядати на ділі – сказати складно, але якщо будете тримати вушка на маківці – проморгати вдалий шанс буде дуже складно. Кінець лютого 2019 року хороший для Левів тим, що обставини вже не будуть вас квапити. На любовному фронті також намічається впевнений і планомірний прогрес, багато Левів зараз перейдуть на новий рівень відносин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code