Гороскоп для Овна на лютий 2019 року

По-перше, подій стане ще більше, тому що Марс і Сонце продовжать захищати ваш зодіакальний знак. По-друге, має сенс динамічно перемикатися між різними сферами життя, а не фокусуватися на якійсь конкретній. Фанатизм краще залишити до кращих часів, і хоча в деякі моменти азарт піде на користь Овнам, все ж краще братися за будь-яку справу з тверезою головою. Є ще один момент – Овнам не можна залишатися на самоті, ні за яких обставин. Якщо таке трапиться, то невдачі і зрив, здавалося б, стовідсоткових проектів стануть закономірністю. Справа в тому, що у Овнів зараз буде дуже багато енергії, щоб ви могли поодинці контролювати і направляти її на творчі, а не руйнівні цілі. З іншого боку, для спортсменів, що займаються єдиноборствами, цей нюанс може зіграти важливу роль.

Перша декада лютого 2019 стане, можливо, самим яскравим і значущим періодом за весь сезон, так як солярна активність щодо Овнів буде максимальною. Це означає, що має сенс братися за найскладніші завдання, особливо за ті, що здаються нерозв’язними. Тут показником буде реакція оточуючих, друзів і близьких. Якщо ви на вірному шляху, то на обличчях цих людей буде грати усмішка, хай навіть при цьому вони будуть називати вас божевільними. Це не час для ризиків, але час для самого діяльного напору, зараз обставини можна буде перемогти одним лише нестримним натиском, і Овни тямлять в цьому більше будь-якого іншого знаку Зодіаку. Тому ні в якому разі не зупиняйтеся на досягнутому і не забороняйте собі занадто багато. Можливо, це не найкращий період з точки зору спорту, зате просто ідеальний час для того, щоб насолоджуватися життям, перебуваючи цілком в робочому ритмі.

Друга декада лютого 2019 буде трохи спокійніше, але багатьох Овнів продовжить штормити на той рахунок, що вони будуть почувати себе на гребені хвилі. Фактично так воно і буде, але має сенс притримати коней, особливо на робочому напрямку. Тут вже треба діяти набагато більш вдумливі і планомірно, тобто потрібна буде чітка стратегія, а не одна лише проривна тактика. Зверніть увагу на своє керівництво, воно зараз може стати важливим орієнтиром, особливо якщо ви не впевнені, за який проект краще взятися. Зараз не соромно вибрати напрямок за чиєюсь вказівкою, соромно буде упустити добру нагоду. Для Овнів у цей період можливі не особливо масштабні, але концептуально значущі події, які потенційно можуть допомогти з отриманням наступної посади і підвищенням доходу. Для підприємців, це ідеальний час, щоб найняти нових співробітників і, якщо необхідно кардинально переглянути свою кадрову політику.

Третя декада лютого 2019 для представників знаку Зодіаку Овен виявиться напрочуд спокійною, тобто буде докорінно відрізнятися від початку і середини місяця. У цей час добре зайнятися своїми фінансами, особливо – інвестиціями та вкладами. Це вдалий час для завершення проектів і планування. З точки зору здоров’я немає ніяких обмежень і сфера особистих відносин залишиться, мабуть, єдиною сферою життя Овнів, де від вас буде потрібен контроль за тим, що відбувається. Зірки не рекомендують піддаватися почуттям, якщо це стосується нових знайомств. Зате старі друзі, перевірені часом, будуть праві якщо не в усьому, то багато в чому. Тут важливо не закривати очі на правду лише тому, що вона вам з тієї чи іншої причини не підходить. Об’єктивність-та якість, яка повинна стати переважаючою в житті Овнів в кінці лютого 2019 року. В цілому, ризик потрапити у важку ситуацію мінімальний, і практично немає ніяких небезпек в плані здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code