Гороскоп для Раків на лютий 2019 року

Марс, відповідальний за проблеми і страхи вашого знака, займе сприятливу астрологічну позицію, і ця тенденція буде зберігатися тривалий час. Раки, будучи і без того контактними і компанійськими людьми, стануть ще активніше і життєрадісніше. З перших днів місяця вас чекають знаменні події, причому важливість деяких можна буде визначити тільки через певний час, тому не потрібно рубати з плеча і поспішати з оцінкою того, що відбувається. Раціональний підхід не йде на задвірки, але ймовірні ситуації, коли Ракам належить робити вибір на основі почуттів і навіть миттєвих емоцій. Ви і так досить часто це робите, але на даному етапі вплив планетарних аспектів дає вам карт-бланш, так як ризик негативного результату буде мінімальний навіть у разі помилки.

Перша декада лютого 2019 для Раків буде, як вже зазначалося, неймовірно динамічним періодом, хоча це зовсім не означає, що представникам вашого знаку Зодіаку належить брати участь в усьому підряд. Ви цілком можете періодично залишатися на самоті, щоб розібратися зі своїми почуттями, зараз в цьому не буде нічого поганого, головне – не займатися самокопанням занадто довго, адже навколо будуть всі можливості змінити на краще. Це чудовий період, щоб знайти собі нове хобі або змінити робочу спеціальність. Початок місяця добре підходить для спонтанних рішень, можна отримати нову посаду або перейти на іншу роботу. Це час для втілення в життя найнеймовірніших планів. Не потрібно відкладати в довгий ящик те, що хочеться зробити саме зараз. Зірки дають вам чудову можливість побути собою в повній мірі і подивитися, що з цього вийде. Зовсім небагато знаки Зодіаку в рік Свині 2019 удостоєні такої честі, і це привід замислитися.

Друга декада лютого 2019 буде трохи менш динамічна, але Ракам рекомендується частіше виходити зі свого житла на білий світ. Це означає, що на даному етапі залишатися на самоті протипоказано, та й навряд чи вам захочеться це робити. В середині місяця робота однозначно відходить на другий план, тому що з’являються несподівано приємні знайомства, вас чекають зустрічі зі старими друзями, які за минулий час змінилися до невпізнання. Це контактний період, розмови по телефону, спілкування у соціальних мережах, посиденьки на кухні – все це потрібно звести в абсолют, і після першого ж заходу ви самі зрозумієте, чому зірки дають такі рекомендації. Головне-не затягувати, це яскравий етап, але короткий, так що можна багато чого упустити, а повторити, можливо, вийде дуже нескоро. Іншими словами – це ідеальний час для того, щоб насолоджуватися життям у веселій компанії.

Третя декада лютого 2019 стане для Раків гармонійним поєднанням двох попередніх етапів. Робочий напрямок знову починає займати у вашому житті нехай не першорядну, але важливу позицію. Це гарний час для вкладів і не дуже вдалий для масштабних покупок. Зате зараз просто ідеально робити подарунки тим, кого любите і цінуєте. Тут же розраховуйте на відповідну люб’язність, що ще більше посилить почуття, у якихось ситуаціях – лише дружні, в інших – більш глибокі. Це час для нетривіальних рішень, що стосується, в тому числі, робочого напрямки. Доведеться бути оригінальними, щоб досягти бажаного. А ще – ні в якому разі не зупиняйтеся на половині шляху і не опускайте руки, зіткнувшись з непередбаченими обставинами. Якщо працюєте в організації – заручіться підтримкою керівництва, якщо ж у вас є свій бізнес – не забувайте про союзників, які неодмінно знайдуться десь поблизу, коли дійсно будуть потрібні. Фінал місяця оптимальний для значущих сімейних рішень. Дуже важливо в розмові з близькими не переходити на особистості, інакше це може стати причиною конфлікту. Заключний період лютого 2019 року – відмінний час, щоб прийняти відповідальність і стати краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code