Гороскоп для Риби на лютий 2019 року

Лютий 2019 року для представників знаку Зодіаку Риби буде перехідним етапом. Це означає, що вам належить перебудуватися, відійти від одних принципів заради інших. Труднощів тут не буде, обставини самі підштовхнуть вас до вірного рішення, а якщо ні-довгих пошуків не буде потрібно. Головне-залишайтеся собою і крім супутниці-удачі вас чекає чимало важливих відкриттів, в першу чергу – в сфері творчої реалізації та кар’єри. Венера, активатор вашого зодіакального знаку, займе вдалу позицію на небесній стрічці спільно з Юпітером, який традиційно виступає управителем Риб. В результаті, у сфері особистих відносин не передбачається концептуальних змін, але вольове рішення може виправити будь-яку ситуацію і допомогти згладити конфлікт. Строго кажучи, негативних ситуацій астрологічна обстановка не пророкує і якщо щось пішло не так, то всьому виною будуть лише ваші власні слова і дії, причому не актуальні, а мали місце в минулому. Тому не варто переживати зайвий раз, все нормалізується в найкоротші терміни, якщо хочете – ненав’язливо підштовхніть події. Вами зараз потрібно керувати бажання діяти якомога активніше, ця парадигма призведе до перемоги на всіх напрямках.

Перша декада лютого 2019 для Риб буде періодом спонтанним, але не позбавленим раціоналістичної підґрунтя. Це означає, що з боку багато ваші дії будуть здаватися ризикованими або раптовими, але на ділі це буде результат тривалого планування. Іншими словами, це відмінний час для втілення будь-яких ідей. Давно хотіли малювати? Купіть мольберт і фарби. Хотіли навчитися грати на піаніно? Запишіться на відповідні курси. Хотіли змінити місце роботи або почати свою справу? Це хороший період для будь-яких зважених рішень, а головне – зірки допоможуть вам у будь-якому починанні, тільки віддавайте собі звіт – навіщо це вам потрібно і наскільки ви станете щасливішими. Будь-яка дія, що відповідає цим критеріям, виявиться вірним. На любовному фронті намагайтеся діяти з усією пристрастю і запалом, але лише в тому випадку, якщо це взаємно. Битися приливною хвилею про гранітні кручі – не найкращий варіант, ви просто втратите час. І ще один важливий момент – дії оточуючих можуть бути співзвучні вашим власним, тобто з боку здаватиметься, що вони спонтанні, але насправді все буде інакше. Прийміть цей момент до уваги.

Друга декада лютого 2019 року допоможе Рибам налагодити старі відносини. Це один з небагатьох моментів, коли поради з боку тільки поміщають, так що зосередьтеся і подумайте про те, що дійсно важливо особисто для вас. Можете об’єднати свої зусилля з людьми, яким довіряєте на сто відсотків, але навіть з ними контролюйте власні слова. Пам’ятайте-люди (нехай і найближчі) мають властивість швидко забувати добрі слова, а ось погані, навіть сказані побіжно, пам’ятають добре і довго. Це один з найважливіших моментів, на який варто звернути увагу в середині місяця. Якщо вам належить вести переговори, спочатку постарайтеся зрозуміти свого візаві – поговоріть на абстрактні теми. Якщо партнера такий підхід не влаштує – відмовтеся від співпраці, у вас ще буде шанс і набагато краще. Зараз взагалі не варто ні під кого підлаштовуватися. Гніть свою лінію, але не ламайте чужу волю. Можете проявити хитрість, представники вашого знака зодіаку при необхідності вміють це робити дуже добре. Завжди оцінюйте наслідки своїх дій, особливо якщо ви працюєте в офісі і вступаєте в конфронтацію з керівництвом.

Третя декада лютого 2019 для представників знака Зодіаку Риби буде трохи спокійніше і тут у вас не виникне необхідності від чогось або когось захищатися. Можете розслабитися і перестати невідривно дивитися за горизонт, де розташовуються ваші наймасштабніші цілі. До цього моменту ви вже закладете базис, так що зараз має сенс розібратися з нагальними завданнями. Якщо відчуваєте, що з вами щось не так – обов’язково зверніться до фахівця. Але якщо все добре, не накручуйте себе, реагуючи на слова і стан оточуючих. На роботі не забувайте, що ви все вже сказали і ніякі провокації не повинні вас зачіпати. Ви домоглися свого або досягнете найближчим часом, решта-не суттєво. В любові, як і раніше зберігайте пристрасність і прагнете до взаємності. Будьте доброзичливі, особливо якщо хочете змін. Заключний період лютого подарує вам те, що дійсно було потрібно, і вже давно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code