Гороскоп для Скорпіонів на лютий 2019 року

Марс, управитель вашого знака, займе сприятливу астрологічну позицію і зуміє придушити весь негатив, потенційно виходить від Венери, що відповідає за проблеми і страхи знака Скорпіон. В результаті, з перших днів місяця ймовірна активізація старих знайомств і колишніх уподобань. Що з цим робити – ваша особиста справа, зірки не бачать тут однозначно вірних або гарантовано небезпечних кроків. Також ймовірно підвищену увагу з боку протилежної статі і використовувати це собі на благо зможуть навіть сімейні Скорпіони, не боячись викликати ревнощі другої половинки. Чітко розмежовуйте роботу і сім’ю, а нові контакти нехай будуть вашою секретною зброєю в боротьбі за більш вдале місце. Не соромтеся хитрувати, але уникайте відвертого обману.

Перша декада лютого 2019 року принесе Скорпіонам щось принципово нове. Ймовірно, самотні представники вашого знака зодіаку відчують емоції, їм не знайомі. Гороскоп рекомендує слідувати за джерелом цих емоцій, якщо буде потрібно – можна навіть ризикнути. Допомога друзів вітається, але лише тоді, коли ви самі зрозумієте, що це необхідно. Якщо вирішите закрутити роман – нехай ніщо вас не обмежує, крім власних моральних засад. На робочому напрямку сфокусуйтеся на конкретній меті, потім на інший і так далі – вирішуйте проблеми по мірі їх надходження, а не хапайтеся за все підряд. Життєва енергія буде переповнювати Вас і може виникнути бажання встигнути скрізь і відразу. Не піддавайтеся цьому пориву, тільки даремно втратите час. Заважати цілеспрямовано вам ніхто не буде, а поспішати насправді буде нікуди.

Друга декада лютого 2019 року піднесе Скорпіонів на вершину ділового Олімпу. Якщо у вас є своя справа, не соромтеся відчувати себе королем ситуації, адже це дійсно так! Ви щільно працювали останнім часом і заслужили довгоочікуваний результат. Не все може складатися так, як ви хотіли, але прибуток буде рости і це головне. Якщо щось не виходить, перегляньте своє ставлення до ситуації, погляньте на події під іншим кутом. І не звертайтеся за допомогою, поки самі в усьому не розберетеся. Ні в якому разі не визнавайте своєї поразки, ви можете перемогти за будь-яких обставин. Для тих, хто працює в організації, все буде складатися дещо простіше. Тут буде потрібно менше емоційних зусиль і більше кмітливості. Обов’язково відвідайте корпоратив або вечірку, якщо вас запросять, нехай навіть самим ненав’язливим чином. Гороскоп рекомендує залишатися на виду і дивитися поверх голів.

Третя декада лютого 2019 року дозволить Скорпіонам реалізувати себе повною мірою. Це можуть бути творчі або суто фінансові успіхи, а хто-то зараз зможе поєднати обидва ці напрямки. Не соромтеся працювати, скажімо так, на стику жанрів, якщо потрібно (і якщо відчуваєте в собі сили) – беріть відповідальність за суміжні напрямки. Це особливо важливо для Скорпіонів, охочих якомога швидше просунутися по кар’єрних сходах. Кінець місяця – ідеальний час, щоб надолужити згаяне. Але переходите дорогу тільки на зелене світло, тобто не порушуйте правил, в тому числі негласних і навіть тоді, коли інші поступилися ними. Будьте вище цього. А в сфері особистих відносин не забувайте про те, що взаємність – важливіше інтересів кожного окремо. Слухайте свою другу половинку, розумійте її і будете щасливі. Вам зовсім не обов’язково розуміти, що відбувається, щоб взяти в цьому участь. Іноді потрібно просто віддатися на волю хвиль і насолоджуватися безтурботністю стабільності. У заключний період січня краще так і вчинити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code