Гороскоп для Терезів на лютий 2019 року

Марс, що пригнічує творчі імпульси терезів, увійде в когерентність з Ерідою, управителем вашого зодіакального знака, що визначить високий темп подій і позитивну характеристику Місяця. Гороскоп рекомендує не приймати глобальних рішень, а ось проблеми локального характеру належить клацати як горішки. Це відмінний час для того, щоб грамотно розпорядитися своїми заощадженнями. З фінансової точки зору зараз всі активи краще перевести зі статичного стану в динамічний. Для підвищення доходу доведеться попрацювати, але обставини будуть на вашому боці, так що не соромтеся ризикнути, якщо випаде слушна нагода. На любовному фронті вірогідні значущі зміни, в тому числі це стосується Терезів, які тривалий час перебувають у відносинах і в принципі не планували нічого міняти. Не переживайте, в результаті все складеться так, що ви будете щасливі, хоча спочатку далеко не все з того, що відбувається навколо буде вам зрозуміло.

Перша декада лютого 2019 для Терезів стане періодом найбільш непередбачуваним, але тут від вас ніхто і не буде вимагати глибокого проникнення у суть подій, що відбуваються. Якщо все складається добре, немає сенсу задавати зайві питання. А саме так і буде – деякі Терези несподівано отримають підвищення, інших чекають зустрічі, які змінять твоє життя, а кому-то, нарешті, вдасться розслабитися і відновити сили. Початок місяця буде протікати індивідуально і серед загальних тенденцій можна відзначити лише збільшене до вас увагу з боку представників протилежної статі. Самотні Терези можуть і повинні скористатися цією тенденцією. З точки зору фінансів цей період більше підходить для планування, ніж для активних дій. В цілому, цей час творчий, що зіграє на руку Терезам, які мають власний бізнес. Не поспішайте і просто не реагуйте на тих, хто стверджує, що потрібно поспішати.

Друга декада лютого 2019 буде набагато цікавіше, тут Терезам потрібно діяти швидко, але – своєчасно. Якщо не встигли кудись до призначеного часу – не витрачайте енергію на переживання, зберіться з силами і йдіть до перемоги. На роботі можливі перестановки, але вас вони навряд чи торкнуться, так що сфокусуйтеся на актуальних завданнях. Прийміть до уваги той факт, що дуже скоро все знову може змінитися, причому набагато кардинальніше. Не плануйте на багато місяців вперед, обмежте свій горизонт подій двома-трьома тижнями, так вам буде простіше підлаштовуватися під обставини. Тим, у кого немає свого бізнесу, зірки рекомендують щільно попрацювати, але заробіток краще не відкладати, а пускати в справу. Як саме – вирішувати вам, і друзі тут не допоможуть. Краще попросіть у них допомоги в іншому – якщо сумніваєтеся, що робити зі своїми актуальними відносинами. В середині місяця у вас буде вибір, і його обов’язково потрібно зробити, інакше пропустите добру нагоду.

Третя декада лютого 2019 року принесе представникам знаку Зодіаку Терези ще більше знакових подій. Це вдалий час для весіль, вагітності або переїзду, але – у фазі планування. Тобто всі ці події, якщо вам дійсно потрібно привнести їх у своє життя найближчим часом, зараз слід спланувати, а краще здійснювати в наступному місяці. Гороскоп рекомендує уважно поставитися до власних почуттів і ще раз все зважити. Це не час напівмер або топтання на місці, так що не зациклюйтеся. У сфері професійної діяльності до цього моменту все повинно стабілізуватися, так що можна буде сфокусуватися на питаннях особистого характеру. Не нехтуйте передчуттями, але рішення приймайте, що називається, на тверезу голову. Доля дає вам можливість зробити крок у правильному напрямку, залишайтеся собою і не бійтеся стати біля керма свого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code