Гороскоп для Водоліїв на лютий 2019 року

Нептун, активатор вашого знака, займе сприятливу позицію і скооперується з Сонцем, домінуючим на небесній стрічці практично весь рік. В результаті, ви отримаєте яскраві і значущі події, але їх буде не так багато, щоб вам довелося вибирати якийсь конкретний напрямок. Це гарний час для обдуманих рішень та інвестиційних вкладів. Ризикувати Категорично забороняється, в разі невпевненості слід звернутися до друзів, які не забудуть допомогти у важкій ситуації. Іншим людям краще не довіряти, в тому числі – раптово з’явившимся далеким родичам. З точки зору особистих відносин в цьому місяці можливий перехід на новий рівень, для кожного це визначення знайде індивідуальне втілення, але зірки рекомендують – будьте відвертими, навіть щіпка брехні буде виявлена і зіграє проти вас. Тому контролюйте власні слова, а не тільки дії, і все у вас вийде.

Перша декада лютого 2019 для Водоліїв пройде під прапором безмежних можливостей. Саме зараз ви зможете в буквальному сенсі погнатися за двома зайцями. Саме тому, якщо відчуваєте в собі сили і розумієте, що момент дійсно вдалий – дійте. З точки зору робочого напряму мають власний бізнес Водоліям має сенс сфокусуватися на технічній складовій. Можливо, зараз саме час провести модернізацію. Це гарний час для подібних рішень, але не найвдаліше – для роботи з персоналом або змін в кадровій політиці. Якщо все виходить-не зупиняйтеся на досягнутому, продовжуйте, обравши вірну лінію. Якщо ж щось не виходить – зупиніться і подумайте. Не кличте нікого на допомогу, краще просто поцікавтеся думкою своїх співробітників, це дасть вам більш об’єктивну картину. Для тих, хто працює в організації, початок місяця буде стабільним. Вірогідні вдалі можливості, за які однозначно потрібно хапатися. Якщо захворіли-якомога швидше розберіться з цим і повертайтеся до роботи, не час відпочивати.

Друга декада лютого 2019 для Водоліїв буде дещо відрізнятися від початку місяця, тому що сфокусуватися доведеться на сфері особистих відносин. Хоча на ділі ідеальним буде варіант, при якому ви зумієте в рівній мірі приділяти увагу всім напрямкам. Спробуйте, а якщо не вийде – не витрачайте часу даремно, виберіть сім’ю замість миттєвої вигоди. Зараз важливо акцентовано стежити за своїми близькими, тому що можливе виникнення непростій ситуації. Конфлікт може розгорітися на будь-якому грунті, тут же все кидайте і приймайте в ньому участь, навіть якщо він вас не торкався. Не можна сказати, що ситуація критична і може вийти з-під контролю, але під вашим керівництвом все складеться якнайкраще і ви будете в цьому впевнені. Також Саме в цей період має сенс пройти давно заплановане обстеження або просто зайнятися, нарешті, собою. Це гарний час для відновлення і зміцнення здоров’я, який би метод ви не вибрали.

Третя декада лютого 2019 року принесе Водоліям чимало цікавого. З точки зору динаміки подій – це буде самий спокійний період за весь місяць, але ось що стосується їх суті, то тут вам належить проявити уважність. Зірки говорять про те, що вам, можливо, запропонують зробити велике вкладення. Ні в якому разі не погоджуйтеся, зараз будь-які фінансові операції слід проводити офіційно і, що називається, при світлі дня. Тим більше, що все дійсно вдалі і прибуткові рішення будуть на даному етапі виходити особисто від вас. На робочому напрямку можливі провокації, на які вам належить відповісти найжорсткішим і кардинальним чином. Марс благоволить вам, тому можете сміливо виходити на стежку війни. Оберете мирний шлях – теж відмінно, якщо готові діяти – безпрограшного варіанту не буде. На любовному фронті Водоліїв чекають яскраві перемоги, але тут будьте уважні – ні в якому разі не нехтуйте почуттями інших. В заключний період місяця можливі важливі знайомства і налагодження перспективних контактів. Проявіть ініціативу і не пошкодуєте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code